panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry:)
    Tego mam wystawionego na latarni - jeszcze 4 x po 2 SN do zebrania zeń - więc jakby coś to masz go u mnie zaklepanego :p
    A tych to nawet nie wiem czy mam - ale poszukam w pasku i ogrodach.
    A jeż just ten słup ?
    Jest - znalazłam,
    ale jako że na słupie jeszcze nikogo to pierwsza się tam pchała nie będę :pxD:cry:
    Zresztą wpierw muszę pomyśleć jakie by tu te marzenia mieć - żeby nie zbyt wygórowane, ale i też nie za skromne , bo w obu przypadkach może nie być chętnych, by mi je spełnić :music:;)
    - no a z tym ,,macie,, to nawet jak się wszystko ma, coś więcej jeszcze mieć by się chciało - choćby dla Mieci xD:cry:
    ------
    spisuj więc i Ty co tam ta Twoja/Twój Mieć/a sobie marzy i dawaj na słupa
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Witam [​IMG]


    A można wierszyk na słupie powiesić ?
    żaden że mnie poeta ale świetny wierszokleta :pxD
    Bo szkoda by skasowali xD:cry:xD


    Jaki to item na podstawie sceny z Titanica ? tam owieczki są wczoraj przeglądałam i zgubiłam a nie zapisałam :sleepy:

    Dajcie namiary co Wam potrzeba
    najlepiej na słupie :)
     
  3. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    jak ktoś zainteresowany to pomogę
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hej kochani:)
    Ja byłbym chętny, ale jak ostatnio robię eventy (a właściwie ich nie robię i na razie nie zanosi się abym robił, ale jeśli już, to dawałem radę bez Cytryn, to i teraz dam radę), to chyba każdy widzi, więc niech ktoś inny skorzysta:)
     
  5. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    I wierszyk super:D ażem Ci pozazdrościła i na słupa też poleciała:p;)
    - ale się zasmuciłam tymi trąbami nocy, bo u mnie wszystkie pod kłódką na łące zostały :sleepy: w balonie też ciężko, bo nawet jak jest oferta to ,,chcą,, a nie ,,dają,, :music:no dopiero przy następnym G&T będę mogła coś dorzucić do tego mrocznego projektu.
    A gdzie Ty te itemy wyszukujesz - i tamte wcześniejsze ,, kręgle i powiewająca flaga ,, - się ich obszukałam gdzie tylko mogłam (na ,,centralnej,, i bocznych) i nic nie znalazłam :music:one z jakiegoś ewentu ? czy może z jakichś wcześniejszych lat ?

    Ja to ,,w odwrotną stronę,, byłabym zainteresowana - o ile Mietka zgodziłaby się poświęcić jedną z dwu zagród tego Komodo:p a nie bardzo na takie poświęcania się godzi bo powiada , że jak tylko jeden ,,osobnik,, zostanie to przyrost będzie taki ... nienaturalnyxD:cry:
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ale coś mało zainteresowania ostatnio
    w sumie za czym latać jak nie ma nic nowego innowacyjnego kolekcjonerskiego
    a tak w ogóle to bida piszczy
    Nie smutaj się
    właśnie o to chodzi żeby nie wydawać tego co na łące :p
    jak w pasku się nie kurzy to jest OK


    kręgle w powietrzu były z misji Letnie igrzyska
    niech flaga powiewa z królowej karnawału VIII

    ja mam takiego bzika ze zanim zacznie się GT przeglądam tabele itemy ;) czasem ot tak by coś mieć bo ładne , albo taka perełka kolekcjonerka rzadkie trudne do zdobycia a czasem ot tak by tematycznie na pnącze pasowało

    no takie moje [​IMG] farmerskie kuku na muniu xD
    zobacz sobie takie cuda
    item złote miasto
    czy złota katarynka
    beczułka
    piła dwuosobowa
    [​IMG]
    czyż nie wspaniałe to to
    no Mietka się nie oprze jak to zobaczy ;)


    właściwe każda wersja tych itemów to rarytas klejnot kolekcjonerski
    były w evencie bawarskie święto 2015
     
  7. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    No miałam zobaczyć, ale w balonie utknęłam w poszukiwaniu innych cudów i cudeniek :p

    Eee... to może lepiej Mietce tego nie będę pokazywać - w nocy se zobaczę. jak spać pójdzie xD:cry:
    - w 2015 to mnie niestety na farmie nie było - dopiero jakoś w 2017 wróciłam do gry .
    ------------------------------------------------
    W balonie niewiele udało mi się znaleźć z tego co potrzebne, ale moje ostatnie tajemniczości całkiem ładnie się spisały
    to -
    [​IMG]
    się pochwalę nimi :p
    - na wyspie też jakiś nowy ,,ence...pence ,, wyskoczył - drzewo całkiem całkiem... :inlove:, ale nazwa to...:cry:xD:cry:
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Gratuluję [​IMG] * super


    u mnie 3 klony cukrowe :eek: ''ciasteczka'' nadal brak

    a piccolo z eventu który sobie machnęłam dla samego machnięcia ;)

    taaadam
    parasolka w kropli i bukiet kwiatów [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    a teraz bawię się na chmurkach ;) ale to raczej nie ma sensu :sleepy:xD
     
  9. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    No wiecie co - taka tu pustka , że nawet ,,Dzień dobry,, nie ma do kogo powiedzieć :oops:
    i ,,Dobry wieczór,, też nie ma komu :cry:
    Gdzie się znów wszyscy zapodziali :music:Gospodyni z wodnych wojaży nie wraca, inni też gdzieś się pokryli i co... - tylko ja z Agniechą mamy kurze przecierać i pająki z chałupki wyganiać, by jej w pajęczyny nie oplotły :sleepy:
    To może jakim podstępem kogoś da się zwabić
    o...
    [​IMG]
    takie pyszności wczorajszej nocy upichciłam - no może nie całkiem takie, bo moje nie owalne a w kształcie kopertówki i z większą ilością jagód oraz lukru 8)
    - jak już ktoś się skusi to przy okazji niech też skrobnie cokolwiek i w jakimkolwiek temacie , by rozproszyć nieco tą forumską pustkę , bo aż strach bierze na widok takiego wyludnienia :music:
    Nawet już i Agniechy nie ma , no ale ją akurat można usprawiedliwić, bo coś tam w ewentowym wspominała o robieniu, więc możliwe, że sobie plany rurociągów rozrysowuje :p;) ja już rozrysowałam i teraz tylko za ostre sianie trzeba mi się zabierać, a przyjemność układania na weekend sobie zostawię.
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry [​IMG]
    trochę zalatana ale

    Ela to z kursu zboczyła i na morze ruszyła ?


    Jestem , jestem
    ale przecież z łomem nie będę latać by wejść xD władza będzie ścigać xD
    jagodzianki [​IMG]
    nie wolno mi to zjem szybko ;)xD
    zaginęli w Alpach ;)
    a pewnie realniej to na wczasach urlopach
    trza łapać słońce tak mało go ostatnie lata :sleepy:

    bardzo mnie irytuje to losowe naliczanie punktów :cry: czuję się gorszym graczem :cry:
    skrobnę co nieco

    ktoś robi całość ? więcej niż całość i będzie miał za dużo talarów niż jego potrzeby to ja się piszę na itemik czas na kawę [​IMG]
    zbieram na projekt
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja się obecnie zastanawiam ile potrzebuję minimalnie na swoje potrzeby badyli, bo z wylotkami raczej nie będzie problemu, aby zacząć układać rury zgodnie ze swoimi potrzebami (nawet nie wiem czy będę brał wszystkie fanty, ale raczej nie) i dojść nie mogę.

    Dzień dobry wszystkim:)
     
    kalinamala i agniecha$ lubią to.
  12. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Witam wieczorową porą :)
    A gdzie chcesz wejść, albo się włomywać o_OxD i za co miałabyś być ścigana ; za łoma, czy latanie ? :p;)
    No , tak długo jej nie ma, że chyba nie tylko na morze, ale już...



    pożeglowała
    - inni zaś w Alpach zaginęli , mówisz :music:no może to i być , bo jak się chce dokądkolwiek dojść w tych naszych farmowych Alpach , to trzeba tam zaginywać (?) co najmniej na kilka godzin każdego dnia .
    Czy to właśnie o Alpy chodzi i recykling ?
    - ja tam niewiele działam i wchodzę tylko jak już ewidentnie nie mam co robić na farmie- szybko przelecę i nawet nie patrzę ile APD do następnego poziomu. Na 19-stym siedzę już od ho, ho... a może i dłużej - coś tam do recyklingu wrzucam , cośkolwiek klientelę obsługuję, czasem jakąś odznakę zrobię i oddam jak mam gdzie no i... tym sposobem jakoś te Alpy toleruję.
    No przymierzam się do robienia całości, a nawet jeszcze trochę, ale ile tego ,,jeszcze,, wyjdzie to nie wiem - koło dziś niechętne do współpracy , może jutro mu się co odmieni :p Obecnie jestem na 7-mej planszy i czekam na badyla, Szopy już machnęłam i teraz się zastanawiam czy sezonu sobie nie darować - dwa pelikany w zupełności mi wystarczy na początek (z czasem pewnie uzbiera ich się więcej przy okazji ewentów, czy innych tisów więc trochę szkoda towaru dla klientów darmozjadów ). Itemik o którym piszesz pewnie da się zdobyć , to do projektu będzie :)
    ale skoro to projekt to chyba większą ilość będziesz ich potrzebowała ? - tylko nie mów, że cały ogród chcesz tymi kawami zastawić :music:
    Oj tam Tomek, nie ma co się zastanawiać a siać , siać i jeszcze raz siać, bo możliwe że jutro czy pojutrze Twoje potrzeby wzrosną, albo się odmienią - jak to często bywa, gdy już przy sklepowych półkach się znajdziemy :p a jak po zaspokojeniu swych potrzeb talarków Ci zostanie to się do projekty Agniechy dorzucisz i... nic nie pójdzie na marne ;)
    ----------------------------
    a jeszcze tak z innej beczki to ...
    [​IMG]
    takie cudo sobie dziś w Archiwum wygrzebałam :D:inlove:
    minę ma mocno zdziwioną, tylko nie wiem czy na mój widok taką zrobił :pczy na fakt , że w tych głębokich czeluściach został odnaleziony
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry, kochani:)

    Agniecha, jednak robię gotowe układy, bo nie chce mi się bawić ani sprawdzać w eventowym jak omijać te pojedyncze nagrody a dodatkowo też jakoś super dużo rur się nie zaoszczędza. Poza tym jak to w farmerskim życiu bywa - wszystko może się przydać;) W związku z tym i z wczoraj około 23 wygranym bonusem +100% na 24h będę miał sporo gwiezdnych talarów w zapasie (itemów to u mnie jak na razie dostatek a ponadto nie zależy mi już (a przynajmniej w chwili obecnej, bo nigdy nie wiadomo czy się coś nie zmieni) na PD, więc ich nawet nie wystawiam w Ogrodzie Ozdobnym, sporo PD mam też z pnączy jednak), także zgarnę dla Ciebie parę/2 sztuki (niech każdy sobie wybierze wersję, która bardziej mu pasuje) itemów "Czas na kawę":) Postaram się śledzić "Handel i podarki" wraz z listą dopuszczonych fantów, ale jak bym zapomniał, to przypomnij się na sowie albo/i forum;)

    PS. Z samych 10 plansz naliczyłem 100 gwiezdnych talarów a jest spora szansa, że na jednym okrążeniu się nie skończy. 46 sztuk idzie na "Czas na kawę" dla Agniechy. Zostaje jeszcze minimum 54. Ktoś coś?
     
    Ostatnie edytowanie: 11 sierpnia 2023
    agniecha$ lubi to.
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ale jak to
    robisz a nie zbierasz dla siebie na pnącze ?
    nie rozumiem po co robisz event w takim razie

    Do Eli chałupy
    by coś napisać musi ktoś inny otworzyć drzwi ;)
    Koło zrobiło mi na złość :p
    i będę układać ku pnącza + dwa itemy ;)

    jak chcę to nie ma % a jak nie chcę to jest :eek: xD
    dziś w biegu i trochę uciekło bonusu no ale się nie da siedzieć non stop w grze


    Dobry słoneczne ciepłe :inlove:
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dla wiśniowych i dla nagród typu SP, TNZ, kupony itp.;)
     
    agniecha$ lubi to.
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ok no ok
    ale jak już lecisz z eventem to weź zostaw sobie pojedyncze itemy na pnącze
    bo dla samych tych pośrednich nagród to szkoda Twoich zasobów
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    E no drzwi to otwarte i wchodzić można , tylko trzeba milczeć, jak się wcześniej jako ostatni cokolwiek gadało :p
    to tak po to by nas uczyć powściągliwości chyba :music:
    Koło to raczej okazało łaskawość - moje dziś zresztą też i setką poczęstowało - ale farma to dopiero ... nam zrobiła -.- jak mnie po 18-stej wywaliło to na 10 minut przed północą dopiero udało się zalogować. Najgorsze , że i na forum dostać się nie mogłam :cry::cry:jakieś Gatewaje i Errory dostępu broniły.
    A tak czułam już od rana , że ,,coś się szykuje,, bo mi strasznie farma muliła i pełno ,,anomalii,, było wszędzie - złe wyświetlanie... kręcące kwiatki...
    no i oczywiście te owce z taczkami :cry:.
    Czy faktycznie ci jacyś ,,dodosi,, albo jakie inne ,,hartyzanty,, tak parol na nasz Olimp zagięły, czy może to raczej przeciążenie silników na których ta nasza ,,Łajba,, się porusza :music:
    Echhh...aż strach myśleć co jeszcze może się przydarzyć

    - nie powiedziałam wchodząc ,,Dobry wieczór,, bo już raczej za późno ,
    więc mówię ,, Dobranoc,, tym co jeszcze przed snem tu zajrzą .
     
    Miśkowo, krasnoludek10 oraz hlnrys lubią to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wszystkim:)

    Kalinko, mi też się udało zalogować dopiero jakoś 5-10 minut przed północą i tym samym wejść na forum. Akurat jak wygrany bonus z koła skończył działanie, więc ostatni zbiór z nim przepadł-.- Przypadek? Nie sądzę8)


    EDIT: 88% i stoi pasek... Idę sprawdzać na Chrome (o ile mam zainstalowany na laptopie a jak nie, to na Firefox).
     
    Ostatnie edytowanie: 12 sierpnia 2023
    kalinamala lubi to.
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Puk, puk .... można?
    No jestem wreszcie.:) Ktoś tęsknił?
    Już od kilku dni stukam, pukam, walę w drzwi, ale zamknięte i zamknięte.:(:cry:
    Przez okienko trochę podczytywałam, ale widzę, że nadszedł czas, że człowiek nie zna dnia ani godziny, kiedy można wejść a kiedy awaria i wstęp wzbroniony.
    Cały mój wyjazd też był na odwyku, jeszcze ta źle z netem to do tej pory nie miałam. GT mi przeszło koło nosa, nic nie wymieniłam, ale co niektórzy o mnie pamiętali.:) Pięknie dziękuję za prezenty, szczególnie piękne owieczki od KsiędzaxD.:)
    A z innych pozytywnych rzeczy, to właśnie wskoczyłam w Alpach na 23 szczebelek.:)
    Rury kręcę, ale przez te ciągłe awarie słabo idzie.
    Co u Was?
    Dzień dobry.:)
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Farmerama [​IMG]

    Dobry :)

    Nie wiem
    nie znam się
    ale nawet unity tak nie psuło popsuło grę
    dziwne to
    te ataki awarie zaczęły się jak tylko doszły Alpy
    i zaczynają się przed wdrożeniem nowości

    się nie zdziwię jak za chwilę za momencik coś nowego będzie w dolinie

    Pewnie
    ja
    my
    wszyscy :inlove:
    śpiewaj U drzwi Twoich stoję panie czekam na Twe zmiłowanie ;)

    eventy w jeden dzień machnąć albo nie tykać wcale [​IMG]
    nikt nie odda tego co zużyłeś by event zrobić znaczy próbować zrobić
    a czas też jest cenny

    mnie się udało ale to dzięki bonusowi %
    zgarnij Elu pnącze :)
    a itemy jest szansa na GT


    Gratuluję wyższego szczebelka [​IMG] dopięłaś swego [​IMG]


    a tak poza tym
    cieszmy się grą póki możemy


    ***
    Zgredek to prorok jakiś czy cuś
    ten wątek ''to były piękne chwile ''
    coś jest na rzeczy
    i wcale nie o forum chodzi
    to zmyłka była