panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry przelotne (co u mnie ostatnio jest standardem) :)

    Elu, gratulacje 9 lat na farmie:inlove: Nam wszystkim też, bo wbrew pozorom przy niektórych poczynaniach BP to nie lada wyczyn. Ale w wątku Eli przynajmniej była pełna gama emocji i dalej jest a nie to, co u BP czyli górują te gorsze ostatnimi czasy:music:I obyśmy zostali tutaj chociaż do okrągłej dyszki za rok;) A kto wie, może nawet i dłużej:pxD:cry:xD
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Dziś Wojtek trzasnął nowy poziom :)
    Gratuluję xDxDxD
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pięknie dziękuję.:)
    Wojtek, gratuluję.:)
    Dzień dobry.:)
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry późne ;)
    Elu, gratuluję zaciętości i ciągłego trwania przy farmie ;).
    Czasy się zmieniły, farma się zmienia, niekoniecznie na lepsze, stąd te odczucia ale nie ma się co łamać, mamy wybór i nie musimy robić wszystkiego, co nam proponuje BP :).
    Gratulacje dla Wojtka :). Który to już poziom, bo się pogubiłem w rachunkach :p;)?

    Spokojnej nocki :)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla Wojtka i dobranoc wszystkim:)
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki.:) Choć już nie tak jak dawniej, ale jeszcze lubię to czy tamto.;)
    Ewenty robię, misje weekendowe robię, za PD gonię, ale coraz bardziej mi się nie chce.:oops:
    Jeszcze na dodatek komórka mi padła.:(
    Dobry wieczór.:)

    *************************
    O widzę, że do mnie należy i dobry wieczór wczoraj i dzień dobry dzisiaj.;)xD
    Czekam na misje, na nowy itemik z koła, powoli zbliżam się do końca farmeramy na żywo no i męczę te Alpy.:) I płaczę nad moją komórką.:(
     
    Ostatnie edytowanie: 30 czerwca 2023
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Oj, a co się komórce stało?
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Odmówiła współpracy.:(
    Najpierw informowała, że połączenie nie może być zrealizowane i przysyłała smsa, że ktoś próbował się dodzwonić, a potem w ogóle nie dała się włączyć.:(
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja robiłam misje dla itemu co daje imprezówkę. Teraz już nie mam motywacji więc odpuszczam.
    W natłoku prac domowych, wakacyjnych.. 1 misję już skończyłam i jak mam się teraz czuć?
    W jakim celu wywaliłam SN i Zośkę?
    Czy tak się postępuje z graczami?
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No dobrze Greciu, ale to miała być jedna imprezówka raz na 25 godzin z itemu 2x2 i co? To ma być za mocny item? No żart.8)
    A to co najważniejsze, nawet jakby ten item dawał złote góry, to jest nie do zaakceptowania pomysł zmiany nagród na gorsze w trakcie trwania ewentu.
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dlatego pozostałych misji nie robię a jak będzie event to muszą być wyjątkowe nagrody żebym go robiła. Strasznie sobie w BP nagrabili..
    Teraz strach robić event bo mogą po evencie zmienić nagrody.
    Chcą nam przykręcić śruby żeby kupować koszyczki itd bo nawet event ciasteczkowy przesunęli (zgadula)
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No i to jest niedopuszczalne i musimy głośno protestować. Nie wiem kto tam się dorwał do władzy, ale musi zrozumieć, że to nie ta droga.
     
  15. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Mnie podnieśli ciśnienie przed snem >:(

    Koszyczków nie kupuje i kupować na pewno nie będę .W BP widac ,że wciąż za dużo osób tyka eventy i robi zakupy.Chyba czas to zmienić.8)
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja to zmieniłam już dawno po innej aferze i już poziomów nie biję jak dawniej :)
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzisiejszy dzień zaczął się od przeskoków.:) Seba skoczył na 241.:)
    Gratuluję.:)
    A mnie też się udało skoczyć w Alpach na 21.:)
    Mam jeszcze w robocie farmeramę na żywo, ale to już końcówka, mam nadzieję, że dzisiaj skończę, a faulowane letnie igrzyska I skończyłam rano.
    Dzień dobry.:)
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Zauważcie ,że cukierkowo jest gdy nikt nie ma wycieczek pod kątem ekipy.Jeśli jakiekolwiek słowo,nawet niezłośliwe tylko stwierdzenie faktu ,to zaraz pojawia sie czerwony flamaster.A ekipa pracuje przecież nie charytatywnie i ktoś powinien byś oddelegowany równiez wieczorem.Ale to jest moje prywatne zdanie ,bo podobno nie znam układów w ekipie.
    Jednak wieczór czyli w tym przypadku po 17tej ,kiedy to ogłoszenie pojawiło sie u Niemców nie jest środkiem nocy i o nocy nikt tutaj nie mówi.>:(>:(>:(A honoru to już dawno w BP nie ma.