panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Halosien
    Nie wiem czy o tych pieskach to żart ale poleciały zanim poczytałam dalej.
    Piszcie może mam to się podzielę.
    Mnie się już niczego nie chce szukać bo potrzeba tylko nowości a to nie da się przesłać.

    A tak apropo dlaczego link na sprawdzenie jaki ma się targ nie działa, ten dawny, ale nowego nie mam,,,, ktoś coś ?

    Miłego dnia
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A nie wiem jaki link nie działa
    ale ten w NPF działa
    na bank

    sprawdziłam :)

    numer targu
    xD
    no patrz do czego to doszło ;)xD
    farma pustkami świecić będzie ale za to wystruganym bukiem cieszyć się będziem xD
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry parę minut po 12 wszystkim:)

    Przypominam o kalendarzu adwentowym:D
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    W sumie to można tak go określić. W końcu mamy czas oczekiwania na tłusty czwartek ;)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No widzisz, Zła, z tego nadmiaru nauki do sesji aż mi się Adwent pomylił z WalentynkamixD:cry:xD

    Dobranoc wszystkim i tym razem przypominam o kalendarzu walentynkowym (dobrze, że nie napisałem nigdzie "wielkopostnym", bo to dopiero byłaby wtopa - chociażby dlatego, że takiego na farmie chyba nigdy nie było) :p;)
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Myślałam, że długo mnie tu nie było, ale że aż tak długo to nie przypuszczałam.;)xD
    Cichutko tutaj. W balonie siedzicie, albo paczki dla Prezesa szykujecie?:pxD
    A jakby ktoś pytał to słoneczko pięknie świeci.;)
    Dzień dobry.:)
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gdzie Ty widzisz słoneczkoxD:cry:xD?? U mnie w Warszawie jest go brak a ponadto pełno śnieguxD:cry:xD

    Dobre popołudnie wszystkim:)
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A u mnie w Warszawie jest.:)
     
  9. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dzień dobry :)
    Ano cichutko :music:
    W balonie to nie bardzo jest po co siedzieć, więc Mietkę tam wsadziłam , niech popatrzy, przeliczy i... z połowy zachciewajek zrezygnuje :pxD:cry:
    A co do tych paczek dla... pisałaś , że chyba zaczynasz wyrastać z G&T, a ja z każdą edycją utwierdzam się w przekonaniu, że coraz bardziej nie dorastam do tego mini ewentu. :oops:Już nawet i w dynamiczny prawie nie zaglądam, by nie czuć zażenowania przed tymi wszelakimi ,,figurami,, typu prezesi ... i inni..

    QUOTE="agniecha$, post: 2539844, member: 68157"]farma pustkami świecić będzie ale za to wystruganym bukiem cieszyć się będziem xD[/QUOTE]
    E no Aguś , tak szybko to nam te Alpy farm nie zutylizują - losowość na kole i w wszelkich tajemniczościach już się o to stara, by było z czego te buki i inne modrzewie strugać :pxD:cry:xD
    U mnie w Szydłowcu i okolicy też go brak , a śniegu to jeszcze pełniej niż tam u Was w stolicy - i ciągle sobie dosypuje ten śnieżek . Dobrze że to już luty i do wiosny bliżej niż dalej , bo już mam dosyć zimy i stróżowania przy piecu całymi dniami - tylko w niedzielę syn mnie zastępuje, a i to nie zawsze :p
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja nie tyle mam dość stróżowania przy piecu, bo w mieszkaniu ich nie ma, co tej gołoledzi na drogach i uważania na każdy krok, aby wiadomo w jakim miejscu z buzią nie skończyć:p

    Przypominam wszystkim o kalendarzu walentynkowym, jednocześnie życząc dobrej nocy:)
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Halny jesteś [​IMG] niemożliwy
    taaaka paka na sam koniec aż mi szczena opadła

    Dziękuję [​IMG]

    teraz to będziemy wygrywać każdy mecz :p a ja sędzia ;)xD


    Dziękuję wszystkim
    za wszystkie niespodzianki wymiany
    za pieski ( i inne prezenty )
    strugaliście w aplach ? xD


    i super niespodzianka od zzizzie :inlove:


    A jedną taką farmerkę to , to
    to ją dorwę i w krzaki zaciągnę i rozmówię :sleepy:;)xD Kryśka nie udawaj że nie słyszysz xD

    ***
    Kombajn za pół ceny a florenowce się nie mnożą :cry: z kosą trzeba będzie latać eh :sleepy:


    9 skrzynek piccolo dało

    1 genialny
    1 magiczne
    2 zabawa w wodzie
    2 święto świateł
    3 kijki

    idzie się pochlastać :sleepy::cry: no poważnie [​IMG]


    Dzień dobry [​IMG]
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja tu skrobię post, dobieram słowa, pytam jak tam nastroje po GT? A tu już pierwsza opinia jest.xD
    Cieszę się, że jesteś zadowolona.:)

    U mnie było intensywnie i najważniejszy cel osiągnęłam.:) W balonie trochę niespodziewanych wymian, więc ogólnie też jestem zadowolona.:)
    A dynamiczny? No cóż czekam na rozwój sytuacji.8)
    Dzień dobry.:)
     
  13. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    Nie słyszę 8)
    Farmę masz gdzieś tam hen pod latarnią,
    całe popołudnie tacham prezenty by na to super serducho !!! zapracować
    a tu mało że dorwie to jeszcze w krzaczorach wytarmosi :cry::cry:
    :pxD


    Dzień dobry :)
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nie rycz mała nie rycz ;)

    super serducho dla Ciebie
    i dla Was
    [​IMG]
    ***
    Jakoś dobrnęłam i mam 11 alpejski poziom
    ale z tego co widzę
    to moje granie i w górach kiepskie :oops:



    Dobry [​IMG]

    Za długo skrobałaś
    trzeba było pisać ;)xD


    no ba
    każda sztuka przybliża do realizacji projektu celu
    cieszy bardzo :)
    a niespodzianki to już morda się nie zamyka :inlove:
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Piszesz i masz::)


    A może jednak:;)
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Poranna kawa przy muzyce, miło.:)
    Ach te alpy, poematy można pisać.;)xD:cry:

    To nie to, że granie kiepskie,
    Raczej pomysł do niczego,
    U mnie prawie już czternasty,
    A nie przekonałam się do niego,
    Strugam, sadzę, tartakuje, cały czas po lesie latam,
    A wciąż takie mam wrażenie, że to ktoś ze mnie struga wariata.
    Dzień dobry.:)
     
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Alpy ,granie coraz bardziej strome,a nagrody typu cukierek albo psikusxDxDxD
    Ostatnio uparli sie na morelowe dźemy,tłumaczę ,ze morele nawet te alpejskie muszą dojrzeć ,bo kwaśny dżem wyjdzie a oni nic tylko 3x96 moreli sobie wistują .Pytam skąd brać ,bo kredytu nie dają na morelexD:cry:xD
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Darmozjady farmowe to porządne są, jak w stodole mało to i oni zmniejszają wymagania. Mam wrażenie, że w alpach to na odwyrtkę działa, akurat moreli u mnie dostatek to ciągle chcą wiśnię ptasią.:oops::cry:
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jak dobrze pamietam to w poczatkowym okresie sezonow bylo podobnie..im mniej tym wieksze potrzeby;)
     
  20. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Mam podobne odczucia, już kilka razy się zdarzyło, że klienci oczekiwali tego, co akurat wyszło, a im owoców w magazynie mniej, tym oni chcą więce :cry:xD