panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    He he
    no właśnie
    skarb ukrywa xD

    eh skrzyneczki fajne
    szukam miejsca gdzie je postawić



    Dobry :)
     
  2. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    ja mam bardzo dużo miejsca :music::p
    oprócz latarni to na Twoje skrzynki 3 pola siewne dam xD
    ten ukryty skarb niech po Twojej myśli będzie :)
     
  3. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry deszczowo-śniegowe ;)
    Kolory podstawowej nagrody może i wróciły ale wraz z nimi samoistnie zdjęli ("naprawili") ulepszenie itemu sezonowego i tak tym sposobem dziś % do zbioru sie nie doliczyły>:(, bo wczoraj nie zauważyłem że ulepszenie jest zdjęte... Dobrze, że dziś przyuważałem to chociaż jutro jeszcze skorzystam.. Tak więc posprawdzajcie jak jest u Was.

    Dobrego dnia mimo masakrycznej pogody.
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Sprawdziłam u siebie, ale wszystko jest OK.:
    upload_2023-2-2_12-6-23.png
    Może zapomniałeś nałożyć to ulepszenie?
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak skończyłam wczoraj.:) Ale z niewielkim przyspieszeniem, raz koło dało plus 1 przy bambusie i odpaliłam 3 dyniowe przy róży.
    I dobrze, bo mój potencjalny florenowiec zmienił się w kumpla, no cóż, podobno wszystko zależy od nastawienia, widać tak się nastawiłam, że wolę z kumplem pogadać niż mamonę zbierać.;)xD
    Ściągać nie będę.;)xD To co stoi na polu to święte, ale wszystko co zdobędę poleci do Ciebie.:)
    Dobrze, że napisałeś, bo mi do głowy nie przyszło, żeby takie rzeczy sprawdzać.:oops: Siedzę i się głowię, czemu tak mało rano zebrałam, skoro dołożyłam całą plantację.:sleepy:
    Dzień dobry.:)
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A to ciekawe.
    Ja też jakoś dziwnie mało zebrałem, a odpaliłem 10 bonusów za żetony sezonowe (+1.500% PD).
    I wcale nie mam pucharów, więc to chyba nie ich wina.
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A miałam zaczepić wcześniej ale że zaś przywiązali do laptopa to
    eh edycje sprawiają problem
    niby proste to a jakoś się gubię


    E to nawet nie ma co sobie winy przypisywać
    to event z gatunku wylotki z każdego pola lecą

    ale to od farmy zależy ;) moja ani Twoja do niej nie należy xD i choćby farmer się zaorał nie da rady tego wykonać

    zrobiłam tyle ile farma dała
    mnie tam starczy

    no genialne te szlaczki xD podoba mi się

    e myślę że lepiej obrazuje nasze kroki szlaczek 4 ;) mały krok w przód kilka lekko w górę na prawo więcej lekko w górę na lewo
    no bo bądź co bądź błądzimy xD i zaś mały kawałek w lewo potem mocno stromo w w górę to pewnie odznaczone zdobyte poziomy xD
    i od nowa[/QUOTE]
     
  8. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Niestety nie ma takiej opcji, bo od ok 10 dni je zbierałem razem z drugim itemem z zeszłego roku i pokazywało zarówno jedne jak i drugie procenty.
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie wiem czyja wina, ale jest coś nie tak, czegoś musi nie łapać.:(
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobre popołudnie wszystkim:)

    Przypominam o kalendarzu również dzisiaj, bo nikt nawet się nie chwali czy otworzył a jeśli tak, to co tam znalazł:D

    I do zobaczenia najprawdopodobniej jutro:)
     
  11. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    [/QUOTE]
    :music:hmmm..
    szlaczek 4 to raczej obrazuje wspinanie się na te alpejskie wyżyny tym... recyclowym sposobem xD;)
    - pierwsze w lewo, do klientów by ich bursztynem i gałęźmi uraczyć
    - dalej na prawo, do tartaku narzędzia i humusy mielić (czasem i o strugarnie trzeba zahaczyć jakieś drzewo wytworzyć , by w Dolinie wiatr miał czym kołysać , no i by te bursztyny z gałązkami miały z czego wypadać - z pustej łąki i najsilniejszy wiatr ich nie wydmucha :pxD:cry:
    - znowu trochę w lewo, ale nie do klientów tylko recykling nastawić (z tych narzędzi i humusów, lub co tam jeszcze komu zbywa )
    - potem czekamy tyle ile trzeba by się wyrecyklingowało i
    siup tą prostą pionowo w górę o tyle kroków na ile losowość (w recyklingu) zezwoliła - dla przykładu ktoś /się/ nastawił na 3 x 100 , a ona mu bach zezwolenie tylko na 200 i jakieś nawoziki na pocieszenie
    - i... od nowa się bujamy w rytm melodii ; na lewo... na prawo... w górę i... no w dół się nie da, ale pasuje ; i stop :p
    Idąc takim sposobem nie ma szans by zabłądzić xD;) bo niby gdzie ? między tartakiem a strugarnią droga prosta jak strzelił , w sadzie owocowym ledwo trzy drzewa na krzyż, to też nie sposób się w nich zgubić / zresztą innymi szlaczkami też nie sposób
    - co najwyżej jakieś braki lub nadmiary magazynowe mogą nas wstrzymywać w tej wspinaczce :p

    Na moje rozeznanie to większość Farmerów właśnie tym ,,trzecim szla/cz/kiem,, się wspina, który śmiało można nazwać ,,pętelkowym,, bo codziennie tych pętelek trzeba wylatać od kilkunastu do kilkudziesięciu, by cokolwiek do przodu się przesunąć :music:ja od 4 dni 12 poziom pętelkuję i... w sumie nie wiem po co, bo i tak guzik z tego dostanę :cry:xD:cry: no chyba że po 20 levelu .

    A tak w ogóle to - dobry wieczór :)
    i dobrego wieczoru wszystkim
    - kto w balonie buszuje niech mu szczęście dopisuje i jakieś fajne oferty podsunie :music:
    ja trochę pobuszowałam , ale nic ciekawego nie wyłapałam - zauważyłam jedynie coraz więcej coraz oryginalniejszych ofert , np. 50 sztuk drzewek asyminy za jednego Jaśka - o ludzie... toż to szok :eek:o_O:cry:
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry
    mocno rozbawione

    Krysia to ma poczucie humoru [​IMG] wystrugam se pieski czerwone w alpach , podobno ? [​IMG]

    odnośnie GT
    nie wiem co szukam
    straciłam zapał do projektów [​IMG]

    ***
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No tak, oferty od czapy wiszą cały czas, te fajne wyłapywane są na pniu.;) Ja jednak liczę na siebie i wystawiam sama oferty, zmieniam co kilka godzin i coś tam uda się złapać.:)
    Moje zdobycze z tego GT:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Czerwonych piesków nie wystrugasz, ale pewnie znają się farmerzy, którzy się z Tobą podzielą.:)

    Też chyba powoli wyrastam z GT.:oops:
    Dzień dobry.:)
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    ale kiedyś

    wiesz tu wszystko jest możliwe ;)
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie mam na oddanie, ale wystawię kilka ofert u siebie w balonie, może coś zdobędę.:)
    A może zamiast czerwonego chcesz neonowego?:p
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Aj Ela chyba żartu nie zajarzyłaś
    śpisz jeszcze ;)


    No właśnie
    neonowe
    czyżby agentów więcej przybywa xD jakie my farmery bogate :p kto by pomyślał

    spoko Elu
    nie marnuj swoich slotów
    ogólnie z tym struganiem to żart
    i to dobry i na czasie
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Widać nie zajarzyłam.:sleepy: I zaspana i zabiegana, właśnie wychodzę i tak po łebkach wszystko czytam i łapię okazje.:pxD
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I tak trzymać :D

    w sumie powinnam wysilić się na wyspowy projekt taki topowy ale chyba weny twórczej mi brak :sleepy:
    zresztą alpy i tak wsio zjedzą :sleepy::cry:

    ***
    Dobra farmery dawać listy potrzeb
    chętnie se je pokreślę xD znaczy podkreślę xD
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ty żartowałaś, a ja czytałam między wierszami.;)xD
    No wiesz teraz agentów zatrzęsienie, nie tylko w willach siedzą ale i w psich budach.:pxD
    No wysil się, wysil, to pomożemy.:)
    Tak jak pisałam, chyba powoli wyrastam z GT, teraz mam tylko jeszcze jedno zadanie do spełnienia i okazuje się, że szukanie dla kogoś łatwiej idzie jak dla siebie.;)
     
  20. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    A masz inne wyjście ? xDxD
    farmerzy swoje zagrody przerabiają na humusy czy inne nawozy to w balonie nie znajdziesz czyli zostaje własna produkcja ;)

    Dzień dobry