panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Basiu Basieńko Barbaro
    Życzę Ci wszystkiego co dobre, szczęśliwe i miłe.
    Co budzi uśmiech i spokój i ciszą napełnia chwile!
    Wszystkiego najlepszego! [​IMG]


    Dzień Dobry
    Plotki zgadula martwi mnie co pokazuje kryształowa kula :sleepy:
    wiem
    gra potrzebuje na już czegoś nowego innowacyjnego
    ale nowe pola wcale tym nie są
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Basiu z okazji Twoich imienin samych radosnych chwil w życiu osobistym i na faremce:)
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wszystkim Basiom wszystkiego najlepszego :)

    [​IMG]
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry z nadzieją ;)
    Ale super, fajnie powspominać:inlove:. Tylko co ja robiłem przez 5 lat, że nie startowałem w dożynkach?:oops:
    Totalnie nie mam pomysłu... A pamięć nie pomaga...
    A może połączyć obie propozycje? Dożynkowy wspomnień czar - kiedyś to było (tak to bywało)..
    Dla Wszystkich Barbar pojawiających się na forum wszystkiego, co najlepsze :)

    Dobrego popołudnia, oby było szczęśliwe dla naszych :D
     
  5. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Wszystkim Basieńkom najlepszego życzę.

    A wszystkim fajnej niedzieli jeszcze
     
  6. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za życzenia:D :inlove::D:inlove::D:inlove:
    miłego wieczoru życzę:)


    .
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mówi się nie chwal dnia przed zachodem słońca, a Ty ganisz zanim jeszcze wzeszło.;)
    A ja jestem ciekawa, co nowego nas czeka. Będzie fajnie to się pobawię, nie spodoba mi się, to mogę tam nie jeździć.
    Na mnie dożynki czekały 4 lata, w 2014 to w ogóle nie dotarło do mnie, że są dożynki, a przez następne dwa lata nie mogłam pojąć co to za sens napracować się przez cały rok, potem wrzucić wszystko do wora i często gęsto zbankrutować. Dopiero w 2017 roku jak Ewa wystartowała, to zaczęłam rozumieć o co chodzi i wtedy zaczęłam myśleć, co tu zrobić, żeby się udało wystartować w dożynkach, całkowicie nie zbankrutować i osiągnąć zamierzone miejsce. No i kolejno zdobywałam 844, 434, 316 i 228, zawsze w pierwszym przedziale.:pxD
    Dzień dobry.:)
     
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Zaczęłam brac udział w dwa lata po rozpoczęciu farmerowania.Nie miałam jeszcze wtedy dwusetnego poziomu:)
    Akurat w dożynkach 2017 mogłam już wystartować ,ale obawa przed bankructwem przeważyła na nie
     
    Ostatnie edytowanie: 5 grudnia 2022
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    W dożynkach brałam udział pierwszy raz w 2018 nawet nie wiem czy miałam 100 poziom :sleepy: brałam udział od tego czasu
    tak co roku marudząc na nagrody i wiedząc że przegram
    to trzeba mieć kuku [​IMG] [​IMG]

    Niezupełnie
    gdy czegoś nie odblokujesz na tym tracisz
    potem trudno to nadrobić

    przeważnie jedno z drugim jest powiązane
    Nie będziesz robić eventów zadań ?
    nie da się tak
    jak chce się coś mieć zdobyć to koniecznie jest działać

    no się zobaczy :)

    *****
    Dobry [​IMG]
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Aga to czego potrzebuje gra to widac na każdym kroku.Według mnie przedewszystkim płynności,bo niebawem minie dwa lata od tranferu a wciąż zdarzają sie dni zawieszania serwerów i wylogowań.wczoraj na przykład nie chciała mnie wpuścic na pnącze i logowałam się kilka razy w końcu zażądała ,żebym potwierdziła ,że nie jestem robotem:(
    A nie było według mnie takiego obciażenia jak podczas BB czy choćby miasteczka Renzo(czy wróci?)
    Ryś na bieżąco monitoruje błędy,mnie to już znudziło i przestałam.
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Masz rację
    nowe chcą wprowadzić a gry nie potrafią naprawić i Renzo nie działa nadal :sleepy::(

    a nowość
    widać że dość to będzie rozbudowane do rozbudowania itp
    nie obciąży gry ?

    zobaczymy :)
     
  13. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dzień dobry :)
    Wybieram się tu do Was jak ta sójka za morze , co ciągle ją coś wstrzymuje i się wybrać nie może
    :p;)
    aż wreszcie weszłam, bo temat dożynkowych przygotowań jest interesujący - ale najpierw ....
    dla wszystkich Baś i Barbar , które tu zaglądają :)
    [​IMG]
    trochę spóźnione , lecz szczere :)

    --------------------------------------------
    A w tym temacie;
    Ja może nie bardzo mam się czym dzielić, bo jestem takim ,,dożynkowym świeżakiem,, ale napiszę o tym, co dla mnie było najważniejsze ; zanim nabrałam odwagi , by zmierzyć się z TOP-owym wyzwaniem , gromadziłam wiedzę podczytując wszystko, co mi mogło owej wiedzy dostarczyć - a na forum wiele się mówi/pisze w temacie przygotowań... sposobów... jak najlepszego wykorzystywania możliwości... wystarczy poczytać, pomyśleć, wyciągnąć odpowiednie wnioski.
    Trwało to ponad dwa lata i możliwe, że kolejne dwa by zeszło, gdyby nie opryskiwacze . A w ich przypadku wiadomo; gromadzenie paszy i składników na paszę - starałam się to zrobić własnymi siłami, choć tak w około 10% wspomogłam targiem i czerwonym koszykiem. Zdołałam zgromadzić zwierząt o wartości przekraczającej szacowaną/obstawianą/ przez Elę na pierwszy przedział w TOP:) tylko SG nie udało mi się do tej 5-tki z przodu nagromadzić - no nie chce mi się ani też nie potrafię za bardzo żonglować tymi piłeczkami ; koszyk-targ-okazja :p i w ogóle to od czasu przejścia na unity mam coraz większą awersję do targu.
    Trochę też gromadziłam owoce na wyspie /około pół roku Wodospady w XXL-kach tych z wyższą wartością/ oraz na farmie, o ile była możliwość( jak choćby nie robienie mało interesującego pod względem nagród ewentu) . Z jaką wartością stodoły na tą TOP-Górę poleciałam, to naprawdę nie wiem, bo
    zabrakło mi cierpliwości na zliczenie wszystkiego - wiem tylko, że na ten pierwszy przedział było mnie stać -zgromadzony towar ( zwierzęta) spokojnie wystarczał, bez naruszania innych zapasów stodoły, oraz SG - tylko miałam pietra przed wciskaniem się tam:p
    Na kolejne Dożynki ten pierwszy przedział szacowany jest już na ponad 10 miliardów , ale z tego co czytam (tu i u naszych sąsiadów) może
    i 15 mld. przekroczyć - no opryskiwacze mają ogromny potencjał , a coraz więcej graczy je posiada - ot taka ,,ciekawostka,, na którą niedawno natrafiłam szwendając się po forumskich lasach owych sąsiadów ;
    przy ,,wsparciu ,, 26 000 imprezowych z jednej zagrody dało się uzyskać 700 zwierza (a nawet więcej ), a jeszcze i 700 000 paszy nagromadzić
    - dla mnie te ilości są niesamowite i... nierealne, ale... nie przestaję gromadzić paszy , jak też wejściówek i zobaczę na ile uda mi się uzbierać towaru do kolejnych Dożynek :music:chociaż, czy będę startować to się dopiero w trakcie ich trwania okaże .
     
    Ostatnie edytowanie: 5 grudnia 2022
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A w ogóle to co tu tak smętnie jakoś tak
    przecież do dożynek daleko
    dacie radę nagromadzić te ważki i inne szarłaty [​IMG]
    trzeba jeszcze nacieszyć się osiągniętymi miejscami świetną zabawą , emocjami i nagrodami niedawno zakończonych :D

    *****
    na wesoło
    takie tam z netu

    jestem na zabiegu powiększania pośladków

    - u lekarza ?
    jem sernik

    - a to musi być prywatnie na NFZ nie dają sernika
    xDxDxD
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No właśnie, ciągle mnóstwo nienaprawionych błędów, mam wrażenie, że BP nic nie robi w tym temacie.:(
    Ludzie przestali narzekać, to według BP jest ok., a jak ktoś odważy się ponarzekać, to zawsze można mu zaaplikować przelogowanie, czyszczenie ciasteczek, czy tekst typu, w związku z rzadką częstotliwością błędu .... , błąd może nie zostać naprawiony w tej edycji, a że w poprzedniej edycji też był to już przecież nikt nie pamięta.:(
    Ja też, choć kiedyś codziennie bywałam na targu i zawsze coś tam ciekawego wyłuskałam. Myślę, że to nie tylko wina unity, ale też to że mamy coraz to inne możliwości gromadzenia dóbr wszelakich niekoniecznie drogą kupna.
    Jak towar był, to trzeba było się pchać. W razie czego jak się ma parę groszy na koncie można coś dokupić, albo wyjąć z szafy jakieś srebra rodowe.;)
    Szacowanie szacowaniem, a widzisz jaka jest rzeczywistość, w zeszłym roku na ostatnie miejsce w pierwszym przedziale trzeba było
    3 631 772 956, w tym roku 6 367 471 760. Zawsze szacuję z zapasem, żebym w ostatniej chwili nie była zmuszona oddawać ostatnich listków sałaty.;)xD
    Powoli powietrze schodzi.;)xD Nagród nie ma.:( A i realne samopoczucie nienajlepsze, tu boli, tam strzyka.:sleepy:
    Serniczek to może nie, ale jakiś antydepresant, w postaci płynnej to i owszem.;)xD
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Widzę, że BP całkiem się gubi.
    Najpierw mieli robić konserwy na koniec szukania myszy.
    Przez co realne było jego skrócenie 2h.
    https://board-pl.farmerama.com/threads/prace-konserwacyjne.38652/page-4#post-2524057

    Teraz przesunęli na start ewentu zimowego:
    https://board-pl.farmerama.com/threads/prace-konserwacyjne.38652/page-5#post-2524098

    Czyli albo się wyrobimy z rozsiewem w 15 min, albo obsuwa 2h?
    Bo zakładam, że warunki konserwacji pozostają jak w pierwotnej wersji - czyli możliwy brak dostępu do gry.

    Albo ucinają końcówkę ewentu, albo opóźniają start.
    Czy naprawdę nie można konserw robić kiedy indziej?
    Niech ustalą w miesiącu jeden stały dzień na konserwy.
    Ale tak porządnie.
    Gra dobę nieczynna i niech wtedy majstrują.
    ***********************************
    Ciekawe czy w FAQ to ujmą.
    Start 14:00 - 14:15; 16:00
    xD:cry:xD
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Zawsze tak długo czekaliśmy na nagrody ?

    E
    Niemożliwe
    nie dadzą ?
    wszak tyle nas zaprzecza że w TOP nie nagrody najważniejsze :pxD
    może wsłuchując się w nasze opinie
    ogłoszą że sam start w TOP był nagrodą xD

    ale nie ja
    nigdy !
    to dostanę na pewno ;) xD
    ***

    Oj to nie wesołe wieści
    lanie się należy jak Cię znam

    zadbaj o solidny odpoczynek poleniuchuj wygrzej się naładuj się dobrą energią dobrą lekturą czy filmem
    zwyczajnie pomyśl o sobie :)
     
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No ja tego nie rozumiem

    czy to takie trudne ? niemożliwe czy co
    w wybranym dniu / co tydzień o określonej godzinie z dopiskiem gra niedostępna tak długo na ile to będzie konieczne ( żeby nie drażnić farmerów że się spóźniają godziny zakończenia nie podawać ) xD : przerwa techniczna / konserwacja /aktualizacja co tylko chcą psuć xD
    znaczy naprawiać ;) na spokojnie mogą majstrować
    no a i gracz by wiedział jak ustawić swoje zbiory bez zgrzytu

    Też mi się tak kojarzy
    że bardzo szybko te nagrody dopisali

    ciekawe czemu teraz tak długo
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.8)
    Nie mam kiedy.:pxD