panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    item się nie da lecz punktów sporo wpada zapisywać się mam na zbyciu misię punka2 kasztanowa sarna
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    wiem - żartowałam - punka 2 mam .
     
  3. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    No ja gdzieś też to wyczytałam chyba ;)
    No a G&T rzeczywiście by się przydało ;) Trochę się już mi rzeczy nazbierało, mogę się podzielić..Trzeba będzie analizę zrobić co komu brakuje i damy radę jakoś..
    A sama popoluję na itemy i powymieniam wszystko co w ogrodzie jest i na wyspie skarbów też ;)
     
  4. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Ja miałem to zrobić już dawno temu, ale ciągle zapominam xD Dobra, zrobię to teraz, w tej chwili! :D
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    spokojnie, wszystko się zrobi tylko nie trzeba nerwowo :)
    teraz to zrobię sobie przerwę na farmie, bo coś posiałam i będzie chwile rosło a ja popracuje pilniej w kuchni ;)

    no i co? ile kupiłeś?
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tu nerwy nic nie pomogą - poczekamy .
     
  7. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    O tyle xD
    [​IMG]:D
    Postanowiłem te kilka itemów przenieść na WS, mimo że dają PD - ale zawsze to więcej miejsca i więcej PD :)

    Swoją drogą... czy tylko mnie denerwują te dozowniki z eventu z groszkiem? -.-
     
  8. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    oooo matkoo!!! Toż to cały stadion kibiców xDxDxDxDxDxDxD
     
  9. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    No wiem, jak mi się zbuntują albo ich drużyna przegra mecz, to może być kłopot xD
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie zwracam uwagi na nie . Zapełnimy ten ogród w swoim czasie .
     
  11. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    w dodatku Fantastycznie to wygląda :)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Super , a ile klikania jak nie masz maszyny .Coś o tym wiem .
     
  13. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    klikania dużo punktów mało
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    lepiej tak niż tylko trawnik strzyc ;) też od czegoś zaczynałyśmy - bardzo długo miałam ozdobne puste
    a ile miałam wiaderek np po pełni od sąsiadów czy innych sezonowych itemikow - nie zapomnę :D
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    jak się nie ma co się lubi - to się klika na to co się ma i jakieś punkty da .
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    w dodatku potem przyszły pnącza gdzie można było cokolwiek tam ustawić i wiele z tych małych itemków nadal na tych pnączach stoi :)
    przydały się :)
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to jestes bardziej radykalny od mnie :)
    ja kupiłam 90 ale też z ogrodu nie zdjęłam wszystkich iglaków, bo mi się podobają, ale ponad 40 kibiców wstawiłam na wyspę i jak dojdą mi jakieś itemy na wyspę, to będę likwidować iglaki a powiększać drużynę kibiców w ogrodzie

    rzeczywiście u Piotrka to wygląda super :)

    nie tylko Ciebie, dotąd stały w ogrodzie, ale tylko zajmowały miejsce, gdyby jeszcze w pasku zwijały się do jednej ikony, to byłyby prawie niezauważalne, ale tak jak ich ich kilka to przeszkadzają
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie kibice tez się przydały i nie tylko
    [​IMG]
     
  19. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Na ten miesiąc sobie maszynę zasponsorowałem, więc nie ma kłopotu póki co xD
    Lepszy rydz niż nic ;) 24000 PD piechotą nie chodzi jednak :D
    U mnie właśnie mnóstwo tacki stało zakurzonych strasznie :p, więc je usunąłem ;) Kurczę, dopiero teraz zauważyłem, że ostał się jeden miś xD Już go nie ma ;) Chce się komuś go poszukać? xD
    No właśnie... a ja tylko czekam aż podczas GT udostępnią je chociaż do sprzedaży, chyba pierwszy raz w ten sposób bym te licencje wykorzystał :D
    Na pnączach mam albo kibice, albo zbiorniki z wodą ;) A tak jeszcze tyko spytam z ciekawości: co to za itemy z tym jakby sfinksem na 80. pnączu? :D
     
  20. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    jak się chwalicie to ja też
    ja nawet samotne kózki krowy itp wykorzystałam :D
    [​IMG]
    do dziś oczy cieszą i powspominać można :)
    ach to były czasy - wszystko się przydawało :)
    a pnącza ładne pd dają :)