panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    jak dadzą to g&t kiedyś w końcu to jakiś kawałek trawnika mogę Ci przykryć mało mam itemów bo rozdawałam jak mi się grać nie chciało ale coś tam się znajdzie :)
     
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzięki :)
    mam nadzieję, że ja tez się dorobię zakrytego trawniczka, na początku miałam tylko mały ogródek i w nim sowę, wielkiego psa i jakieś iglaki i tez było :)
     
  3. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    o_Ooo powstawały śpiochy xD
    Jak to mówią - im mniej wiesz, tym lepiej śpisz xD

    Kusisz i kusisz tymi kukułkami.. BB do jutra, kto wie, czy się jednak nie dam ponieść i kukać nie zaczne :)
    Ja to jak ogród ozdobny odkryłam, tfu - wyspę skarbów i wystawiłam tam wszystkie itemy z paska, i dalej trawnik było widać - pokupowałam i naustawiałam stadko kibiców ;) Zawsze parę PD wpadło ;)
     
  4. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Dzień dobry :D
    Mój OO do tej pory wygląda podobnie xD xD xD


    Wrzuciłem sobie 50 oaz tych kukułek, niech kukają ;) Moje wykukają mi chociaż trochę :p
     
  5. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    No nieeee 8) Kolejny kukający.. Pójdę chyba umyć naczynia po śniadaniu, żeby nie dać się ponieść ;)
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    już nie udawaj takiej zdrowo-rozsądkowej xDxDxD

    ---------------------
    odkąd dostałam bajoro hipopotama, nie mogę się napatrzeć jak on skacze. Dla mnie jest prześliczny :)
    ---------------------
    a nie macie wrażenia, że te aksolotle są dwa takie same, a na fotce którą ktoś wklejał były - biała dziewczynka i taki szary facet... nie wiem czy dobrze zapamiętałam....
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    Jak ja odkryłam ogród to też miałam kibiców na początku .
    Mogę pomóc go zapełnić .
    Jak mi mąż kupi kartę to może też pokukam z Wami .
     
  8. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Na pnączu z kukułkami mam jeden itemik póki co :) Misja Punkiego 2 w pasku a o jedynkę będe wojował przy GT bo widocznie w ferworze polowania na cos bardzo komus potrzebnego upłynniłem ją nieswiadomie:) Na kukułki wydałem 100SP i ani sztuki więcej :) To co się teraz hoduje to komletne nieporozumienie Na 50 wsadów zwykłych i nie wiadomo czego w rozmaitych konfiguracjach 1 punkukukułka 2 zamaskowane kilka długouchych ! Żarty jakieś ja się wymiksowuję tym bardziej że na targu całkiem spoko zakupy się udały :) 5 punko kupiłem po 600 tysi a potrzebne do itemu dwie pszczele po 900 więc na co mi hodowlane nerwy i stresy
    Miłego dnia :)
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Też mam tylko 1 item na tym pnączu , bo misji z kukułkami nie robiłam - może trzeba to zmienić ?
     
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    bo one są takie same 2 albinoski - samiczki jedna wypatruje księcia czyli samca druga chowa się do "intymnej kolorowej doniczki a samca nie dali :D
    i w dalszym ciągu robimy "stopy"

    a bajoro też codziennie podziwiam :) fajnie hipek skacze - to im się udało :)

    pewnie że można sobie darować i polować na g&t choć z tymi nakładkowymi zawsze jest problem
    ja kupiłam 2 punk bo złapałam tańsze a tak to ceny nie dla mnie
    i owszem można kupić zrobić o itemy powalczyć
    ale ja sobie wyzwanie postawiłam by zrobić i kiedyś tam zrobię stopniowo :)
    mimo tony zużytej sp - cieszę się że tak dużo zadań i tak przeszłam :)


    a kukułki na targu szaleją cenowo od kilku dni i ceny mnie akurat nie zachęcają
    chyba większość farmerów kuka ;)

    ja nie mam szczęścia do miksów w ogóle wiec po prostu jak będzie BB to będę przeznaczać to na kukułki w miarę własnych możliwości
    jak to tu Zgredek pisał - kilka BB i niejeden pakiet zużył - ale zrobił stopniowo rozłożone w czasie

    Piotr uśmiechnij się :)

    Edit : poza tym akurat w obecnym sporo osób poszło śladem kukułek bo dają medaliony do eventu a przy okazji coś tam do misji wpadnie i myślę że wielu czytających siedzących w krzakach też ruszyli kukułki albo poszli z nimi na targ

    i większość po tym evencie i po tym BB będzie wiedziała o "wartości" tych itemów na to pnącze a Ci co będą je chcieli mieć to itemu nie dadzą ;) a jeszcze inni co by dali mają je złożone na ozdobnym
    no ale próbować zawsze można - choć teraz może to być trudniejsze
     
    Ostatnie edytowanie: 14 stycznia 2017
  11. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Już kukałem wczoraj ;) xD Ale dobry sposób na oszczędzenie SP :D
    :inlove: Bardzo dziękuję :inlove:

    Ja to nawet pnącza jeszcze nie mam xD Ale chyba poszaleję na targu za jakiś czas :) Ale niech ceny się unormują najpierw xD
    Na 50 wsadów jakoś niezbyt nadzwyczajnie, 2 punkukułki (jedna z podstaw, jedna z wełniaków), trochę tych z uszami i okularami/wąsami (jak kto woli xD), więc chyba odpuszczę :p Przy okazji uzbierałem praktycznie na całą część z ptakami i prawie skończyłem pół eventu przez przypadek xD Wrzucę jeszcze 9 oaz, a co tam, jak szaleć, to szaleć ;) Ale ssaków kijem nie tknę...
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry
    Kukacie sobie a ja dla odmiany będę ''krakać'' xD
    Raczej mało się bawię w kolorowanie poza misjami zbyt wolno ukręcić super paszę

    Piękny dzień u mnie słonecznie i ciepło
    Przez ten bonus jeszcze w sklepie nie byłam ... zaraz muszę się zmusić, bonus minie a chleba nie będzie.
     
  13. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    i dlatego to kukanie ma dodatkowy plus bo event z ptakami się zrobi i na pocieszenie mamy warsztat :)- choćby na pamiątkę :D
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja mam zawsze awaryjnie chrupkie pieczywo żytnie na zakwasie w domu, gdybym nie mogła z racji mrozu wyjść z domu i 2kg żytniej mąki i drożdże suche (gorsze niż zakwas, ale teraz już nie piekę co tydzień chleba, więc nie bawię się zakwasem), zawsze można upiec chleb samemu :)
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam:) I idę, bo muszé pojechać na Wileński (1 godzina) - esz, ta siora.
     
    kaniape4410 i xBabciaEwa lubią to.
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tomek - na spotkanie farmerów nie poszedłeś ?
     
  17. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Doberek u mnie na polach i OO razem 154 item w piwnicy 89 szt
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Rozmnażasz je ?
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    posłuchałam was Dziewczyny i kupiłam gromadę kibiców i nie widać już trawniczka :) jak się doda punkty z sów i pnącza to trochę zawsze wychodzi PD :)
    że na to nie wpadłam wcześniej ...
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Kurcze , by mogli dać już to G&T i byśmy pomału tą trawkę zapełnili .
    Z kibicami to też gracze mi podpowiedzieli .