panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam
    Przyleciałam pogratulować wszystkim tym co polecieli poziomy wyżej
    Gratulacje
    Miłego dnia
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Realnie możliwe,ale bez inwestycji bardzo długotrwałe.
     
  3. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Otóż to
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    W moim przypadku inwestycja w paszę dla niedżwiedzi,tylko targ świeci pustkami a kupię każda ilość:p
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    To raczej nie jest kwestią odwagi.;):)
    Jest sporo osób, które biorą się z poziomami za bary, ale 3,6 mld dziennie to dla niewielu realne. Może jednak doczekamy, że ktoś z nas wskoczy jeszcze do tej słynnej 10 topowej. Życzę powodzenia.:)
    Tak czas pędzi, że dzisiaj dotarłam do forum, żeby powiedzieć dobranoc.:)
     
  6. Montwa

    Montwa Wielki mistrz forum

    Pozwolisz, Elu, że jednak będę bronił swojej tezy. ;)
    To jest kwestia odwagi, by zrezygnować ze swoich preferencji i upodobań. Dla jednych najważniejsze są eventy, dla innych hodowle itd. Opcji jest przecież wiele. A Marek wybrał taką drogę, że najważniejsze jest zdobywanie PD. I wszystko temu podporządkował. Oczywiście, że robił eventy, ale tylko wtedy, gdy po nich mógł mieć do dyspozycji pnącza lub itemy pozwalające na zdobywanie jeszcze większej ilości PD.
    Chodzi mi o to, że jeśli ktoś się zdecyduje, to będzie konsekwentnie podporządkowany tej zasadzie. I np. zrobi szybko event i zyska tylko 2 pikolaki, a nie zmarnuje kolejnego dnia na roślinę eventową, by skończyć z trzema pikolakami. Szansa na florenowca i tak mała, a stracony dzień zdobywania PD z itemów pewnie będzie nie do odrobienia w pościgu za Top 10.
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    byla tutaj userka,ktora potrafila polaczyc robienie wszystkich eventow z zdobywaniem pd.....sp.Marek zawsze ogladal jej plecy........
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.
    Miałem kilka dni temu pochwalić się zbiorem, ale smutna wiadomość skutecznie mnie zniechęciła.
    Będzie mi brakowało cennych uwag Marka.
    **********************************
    Widzę, że zastanawiacie się nad TOP 10, więc napiszę ile zebrałem.
    Złapałem 4,8 mld.
    Następnego dnia 4,2 mld.
    Dzisiaj zrypałem, bo zebrałem łąkę parasolek tylko z dopalaczami z pnączy.
    Kupiłem kombajn za pół ceny i chcąc sprawdzić na ile mam czasu, kliknąłem nie to co trzeba.
    Tyle że to pewnie zasługa 10 tańczących (jeszcze 5 zbiorów) i 10 wielozadaniowców (jeszcze 35 zbiorów).
    Swoje pewnie dały muzea.
    Porządki pozwoli umieścić na wybiegu prawie 40 pikników.
    Wyjdą ładunki, to wyniki znacząco spadną.
    Ale nawet gdybym utrzymywał średnią 4,5 mld, to sądzę, że jest to zdecydowanie za mało, żeby myśleć o TOP 10.
    Poza tym to tylko itemy, a są gracze z potężnymi zasobami SN, czy SP + opryskiwacze i w odpowiednim momencie zamienią je na PD.
    No i druga sprawa - nakłady na grę.
    Nie kupując pnączy, itemów, czy wysokich pakietów za PLN nie widzę szans, żeby jakkolwiek dorównać graczom inwestującym w ww rzeczy.
    Mam plan dobić 250 lvl (może do końca roku?) i wbijam na luz.
    Póki nic się nie zmieni w możliwości zdobywania PD, to nie widzę sensu w dalszej pogoni.
    Progi są tak wysokie, że aż za wysokie (przynajmniej dla mnie).
    ***************************************************
    No to pomarudziłem.
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    w sn drzemie ogromna moc....gdybym byl slepo zapatrzony w pd jak spora grupa graczy to poszedlbym w czasie dni sasiada na maksa tak jak ty Rysiu;)...
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    O tak, pikniki mają moc.
    Bez nich bym nie próbował dobić do 250 lvl.
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Wiem Rysiu;)
    przy moich szerszeniach(2 laki z hakiem) mam z 1 sn ponad 500 tys pd..a wyobraz sobie co mozna miec gdyby tak obstawic wszystkie pola(szerszenie +pikniki) z wylaczeniem jednego;)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 czerwca 2022
  12. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Ta userka przestała grać ładnych kilka lat temu a sam widzisz jak się przez ten czas rozwinęła gra. Teraz to Ty oglądasz plecy innych, którzy potrafią robić eventy i zdobywać pd. A zresztą jalowa dyskusja więc szkoda się odzywać
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a nie wydaje sie Tobie ,ze byla zawsze o krok przed nami....i teraz tez by byla.....
    gdy odchodzila z gry a bylo to 5,5 roku temu miala ponad 100 tys sn...ty wtedy ile?
    a plecy...wielka mi filozofia..sporo multi kont..etc..chyba mi nie wcisniesz kitu,ze towar na gt masz z jednej farmy...Iwan G. chyba pracuje pod dozynki?
    sp.Marek oraz Rysiu przynajmniej prawde pokazali(pokazuja)....a reszta opowiada tutaj mniejsze badz wieksze bajeczki
     
    Ostatnie edytowanie: 22 czerwca 2022
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Dobry :inlove:

    Udało mi się zajrzeć do was w końcu :inlove:

    Nie ukrywam, że wiadomość o Marku mnie zmiotła.(Dziękuję za wiadomość)

    Takie chwile nieustannie nam przypominają, jak cenny jest czas, który nam dano.
    Dyskusje się toczą i fajnie - a czy jest jakaś nagroda przewidziana, jak ktoś utrzymuje ten sam poziom :music:w grze przez tyyyyle czaaasu :p?
    To jak taki będzie, to niech mi ktoś da znać, ja powalczę o TOP 10 teżxD:cry:
    Wiem, że za twoim uśmiechem coś się kryje, mam takie przeczucie, kiedy spoglądam ci w oczy.
    Zbudowałeś miłość, lecz ona się rozpada, twój kawałeczek nieba zakryły chmury.

    Słuchaj swego serca,
    Kiedy on za tobą woła,
    słuchaj swego serca, nic innego nie możesz zrobić,
    nie wiem, dokąd zmierzasz i nie wiem, po co,
    ale posłuchaj swego serca, zanim powiesz mu żegnaj.

    Czasem rozmyślasz, czy jest sens walczyć,
    drogocenne chwile giną w fali przypływu
    — zostają zmyte i nic już nie jest takie, jak się wydaje.
    Poczucie przynależności do swoich marzeń.

    Słuchaj swego serca, Kiedy on za tobą woła,
    słuchaj swego serca, nic innego nie możesz zrobić, nie wiem, dokąd zmierzasz i nie wiem, po co,
    ale posłuchaj swego serca, zanim...

    I są głosy, które chcą być słyszalne,
    tyle do powiedzenia, lecz nie znajdujesz słów.
    Woń magii i piękno, które nam towarzyszyło, kiedy miłość dziksza była od wiatru.
    Słuchaj swego serca (wsłuchaj się w nie)

    Kiedy on za tobą woła, słuchaj swego serca (wsłuchaj się w nie),
    nic innego nie możesz zrobić, nie wiem, dokąd zmierzasz i nie wiem,
    po co, ale posłuchaj swego serca zanim...
    Słuchaj swego serca (wsłuchaj się w nie), Kiedy on za tobą woła, słuchaj swego serca (wsłuchaj się w nie), nic innego nie możesz zrobić, nie wiem, dokąd zmierzasz i nie wiem, po co, ale posłuchaj swego serca, zanim powiesz mu żegnaj.


    Dziękuję za dobre słowo od części z was - ciężki czas trwa- ale walczę :)
    Pozdrawiam
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wczoraj mnie nie było i we własnym domu i na forum, a widzę, że się dzieje.:)
    Po pierwsze gratulacje dla Jagody za skok na nowy poziom:
    Widzę, że sezon na skoki trwa.;)xD
    I dalej:
    Według Ciebie rezygnowanie ze swoich preferencji i upodobań to odwaga?o_O No moim zdaniem jednak nie.
    A po co tu przychodzę? No właśnie po to, żeby się pobawić zgodnie z własnymi preferencjami i upodobaniami, tu bezkarnie mogę robić to co chcę, to co lubię, to co sprawia mi frajdę. Szanowałam to co robił Marek, tak samo jak szanuję każdego innego gracza realizującego swoje cele i nie krytykuję jakimi metodami to osiąga, oczywiście wyłączając jawne oszustwa. Tak jak już pisałam, na pewno jest sporo farmerów, dla których podobnie jak dla Marka, najważniejsze było i jest zdobywanie PD, ale realizacja marzeń Marka to zupełnie co innego. Popatrz ile lat dążył do celu, nawet nie wiemy ile poświęcił, żeby ten cel osiągnąć.
    Będę się cieszyła, jeśli ktoś z nas wskoczy do top 10, jedną reprezentantkę mamy, może nas być więcej. Tylko popatrz, nie wszyscy wystartowaliśmy w tym samym czasie, nie wszyscy możemy z tych czy innych powodów poświęcać tyle czasu i tyle gotówki, żeby maksymalnie wykorzystać wszystkie możliwości gry.
    Reasumując, ja do tych "odważnych" nie należę.;)
    Była dobra i to jest fakt, wśród farmerów forumowych pierwsza doszła do ówczesnych końcowych poziomów. A co teraz by było to nie wiemy. Nie można a priori założyć, że ktoś nie byłby szybszy.
    Na naszym forum są pewne mody, z góry wiadomo co jest fajne co jest be. A regulamin nie jest ważny, ważne jest tylko widzi mi się ...
    I trudno czasem nawet poradzić komuś, żeby nie narazić się na krytykę. Od razu dostanie się po głowie albo tutaj, albo po cichu na sówce z innego konta. Jest tutaj takie polskie piekiełko i trudno z tym walczyć.
    A powiedz, co mnie czy innego farmera powinno obchodzić czy ktoś wydaje zero złotych czy niezero na farmę, czy ktoś ma jedną czy niejedną farmę, co jest lepsze co gorsze, co pochwalić co napiętnować. No sorry, to nie jest ani mój ani nikogo interes, a na naszym forum aż huczy, o siedzi cały czas przed komputerem, o kupił koszyk, o ma drugą farmę, o wstaje w nocy itp. itd. Dziwnym jest, że nie ma krytyki naciągaczy z GT, nowo zarejestrowanych starych graczy, udających nowych pilnie potrzebujących co fajniejszych fantów.
    To jest okropne i pewnie się nie zmieni. Tymczasem forum zamiera, a ludzie siedzą w krzakach, bo po co mają się narażać. Grają jak chcą i tęsknią do normalniejszych stosunków na forum.
    I ja się cieszę.:) I nieśmiało przypominam, że miałaś spojrzeć w grafik.:sleepy:
    Teraz to już chyba będzie grafik z następnego miesiąca.:pxD
    Kiedyś przymierzałam się do tego ile muszę dołożyć opryskiwaczy do moich 7 itemów miśkowych i nie wyglądało to zbyt różowo.:oops:
    Zaraz poczytam o co chodzi.
    Dzień dobry.:)
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a wiesz czemu jest tutaj taki a nie inny klimat...moim zdaniem jedna z najwazniejszych przyczyn takiego a nie innego stanu jest to,ze od samego poczatku tworzono celowo klimat grania tylko na jednej farmie przy minimalnych nakladach na gre....
     
  18. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Dzięki za gratulacje !!!
     
    panoramaogrodnicza, agucha31 oraz olgs3 lubią to.
  19. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Gratuluję zdobycia poziomu.
    Nie zgodzę się z tym, lecz to jest jak napisałeś twoje zdanie i je szanuję.
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No az oczy przecieram czy oby dobrze widze ;)