panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to gratulacje dla Bożenki.:) Siedzi cichutko i wspina się.;) 242, bardzo zacny poziom.:)

    Jak GT? Udane?
     
  2. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Gratki dla Bożenki :)
    Bardzo przyjemne, wpadło kilka fantów w całkiem pokaźnej promocji albo nawet w wyprzedaży :p.
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Wczoraj Bożenka a dziś Ewa zrobiła kolejny poziom .
    Gratulacje:)
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry z nowym tygodniem ;)
    Gratulacje dla Ewy :)

    miłego dnia :)
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zajrzałem na pocztę jest odpowiedź od GG.
    Dzień dobry,
    W trosce o bezpieczeństwo konta GG poprosimy Cię o dodatkowe dane
    weryfikacyjne.
    W ten sposób chcielibyśmy potwierdzić, że jesteś właścicielem konta GG.
    Prosimy o podanie dodatkowych danych weryfikacyjnych:
    1. Data założenia konta GG (jeżeli nie pamiętasz dokładnej daty rejestracji
    konta GG, to prosimy o podanie przybliżonej daty).
    2. Adres e-mail użyty podczas procesu rejestracji konta GG (nawet jeżeli jest
    już nieaktualny) oraz późniejsze adresy e-mail widniejące przy koncie GG
    (prosimy o podanie nawet tych adresów e-mail, które mogą być już
    nieaktualne/nieaktywne).
    3. Adresy IP z których nastąpiło lub mogło nastąpić poprawne logowanie do
    komunikatora GG.
    W przypadku zmiennego adresu IP, również należy go podać.
    Prosimy nie podawać adresu sieci lokalnej, a jedynie ten wyświetlony na
    powyższej stronie.
    Jeżeli logowanie nastąpiło jakiś czas temu prosimy o podanie aktualnego IP.
    W przypadku nie posiadania wiedzy na temat adresu IP, można posiłkować się
    stroną:
    http://www.************.com/ (ja wygwiazdkowałem)
    4. Data ostatniego poprawnego logowania do konta GG (dzień/miesiąc/rok) lub
    przybliżona data jeżeli logowanie nastąpiło dawno. Prosimy podać datę logowania
    gdy była możliwość korzystania z konta GG.
    No chyba jaja sobie robią.
    Odpisałem, że jak tak dbają o moje bezpieczeństwo, to niech podadzą jaki to sklep padł ofiarą hakerów.
    Jak mam tam konto, to zmienię dane.
    Nie podoba mi się to.
    Właśnie to mi wygląda na próbę wyłudzenia danych.
    Tyle że kontakt nawiązałem nie przez link w powiadomieniu, a prze stronę GG.
    Ale co to dla hakerów podpiąć się pod taką stronę.
    ***************************************
    Odpowiedź dostałem w piątek, a pytałem w poniedziałek.
    Hakerzy chyba by tak długo nie odpowiadali?
    xD:cry:xD
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Widzę, że przyszedł sezon na skoki.:pxD
    Ewa, gratuluję.:)
    Jak tam ręka się czuje?
    No chyba faktycznie jaja sobie robią. Jak dla mnie to ciąg dalszy ściem.8)
    Przepraszam, kto pamięta datę rejestracji, czy datę ostatniego poprawnego logowania?
    Chyba tylko haker.:pxD
    Co komu po przybliżonej dacie, tak między 1999 a 2022, a może wcześniej xD:cry:
    Powiem szczerze, że mnie w ten sposób by nie zweryfikowali.
    Dzień dobry w biegu.;)xD
     
  7. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dziękuję bardzo za wszystkie prezenty i bardzo miłe, zaskakujące niespodzianki :)

    Gratuluję obu Paniom zdobycia nowych poziomów i życzę powodzenia w dalszych zmaganiach z kolejnymi miliardami ;):)

    Dzień dobry :)
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek.
    Dziękuję za gratulacje za poziom .

    Ręka boli , wkurza mnie , bo nic nie mogę robić.
    Za tydzień mam kontrolą wizytę i się dowiem co dalej .
    Musieliśmy plany wakacyjne zmienić , do kitu to wszystko .
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    przepiekne screeny ostatnio mozna obejrzec...
    co niektorym to Andersen do piet nie dorasta...:pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 6 czerwca 2022
  10. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Można prosić o link?
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Niedobrze, że boli. Jak znam życie to czeka Cię jeszcze rehabilitacja. Oby szybko wszystko wróciło do normy.:)
    Podczytywałam z komórki i w pierwszej chwili nie wiedziałam o czym piszesz, no bo przecież nie o moich pielgrzanach.:pxD
    Pobiegałam po forum i faktycznie, jest na czym oko zawiesić.:)
    Piszę tutaj, bo tamten wątek tylko do prezentacji służy.:)
    Pięknie, podziwiam.:) Sporo pracy musiałeś w to włożyć.;):)
    No to teraz drżyjcie narody, miejsce w dziesiątce coraz bliżej.:)
     
  12. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dziękuję bardzo :)

    Łatwo nie jest, ponieważ z każdym kolejnym GT, moje ulubione fanty są coraz bardziej kumulowane, coraz bardziej poszukiwane, a co za tym idzie coraz trudniej je zdobyć. Na całe szczęście, jest wielu graczy, którzy przedkładają przyjemność wykonywania misji i spokojną zabawę z eventami ... nad zdobywanie PD i zaliczanie kolejnych poziomów.
    Czytałem przed chwilą w wątku eventowym rozżalenie, z powodu otrzymania z Piccolo "Zabawy w wodzie", a dla mnie jest to jeden z największych rarytasów tej skrzynki ... i ta właśnie odmienność w spojrzeniu na sprawę, pozwala od wielu miesięcy realizować kolejne projekty.
    Trzeba było również troszkę zaangażowania i wytrwałości w pracy z kołem, bo przecież wszyscy wiemy jak lubi bywać kapryśne ... ale mimo potężnych oporów, projekty "wsparcia mocy" również udało się zrealizować :)
    Nie można również nie wspomnieć o niesamowitym wkładzie bezinteresownych prezentów - niespodzianek , które również złożyły się na tę kolekcję, a za które serdecznie dziękuję gdzie tylko mogę i kiedykolwiek jest okazja.


    Skoro już jesteśmy przy wątku do prezentacji, to skorzystam z okazji i zapytam Ciebie Elu, czy kwiecisty zamiast parasolki w Twoim Ogrodzie ozdobnym to celowy manewr, czy brakowało na to miejsce parasolki? :)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 czerwca 2022
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dla mnie to już beznadziejnie, moja kolekcja prawie się nie powiększa. Cały czas marzy mi się Nagniot ze skrzynkami.:)
    Teraz jak ta 10 staje się coraz bardziej realna, to myślę, że będzie sporo osób, które będą chciały pomóc.:)

    Wtedy brakowało parasolki.:sleepy: Akurat Jacek się zastanawiał, czy kwieciste czy parasolki, a ja miałam ozdobny w takiej odsłonie i pokazałam. Wydawało mi się, że w tym miejscu nikt nie zauważy, ale jak widać nic się nie ukryje.;)xD
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    znam usera ,ktory jest blizej...a na pewno takich jest wiecej
    taniej wyjdzie 300 fl za 7 zeta..a towar na gt...jak to ktos dzis napisal jest sporo Kochajacych eventy i misje...;)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 czerwca 2022
  15. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Mnie również marzy się Nagniot ... tym bardziej, że wzorem niemieckich kolegów Farmerów, pozbyłem się wszelkich skrupułów i obecnie, przy tego typu okazji, zapełniam brakujące itemy na polach w kilka godzin ... o ile współpraca wielu własnych kont, nadal nie będzie stała w sprzeczności z postanowieniami OWH i regulaminu.

    To byłaby oczywiście bardzo cenna pomoc i z pewnością może przyspieszyć osiągnięcie celu ... ale poświęciłem tej grze już tyle lat, dochodząc z mozołem do miejsca, w którym się znalazłem, że raczej chciałbym ewentualny sukces osiągnąć na dotychczasowych zasadach i zawdzięczać go własnej pracy i pomysłowości.
    Czytasz przecież Elu posty na tej stronie i doskonale wiesz kto będzie pierwszy, aby podważyć moją satysfakcję własną, na rzecz korzyści osiągniętych w wyniku zorganizowanego działania grupy.
    Jeżeli kiedykolwiek ma zaistnieć ten sukces, to chcę go zrealizować w warunkach, które ma każdy z nas :)

    ;):)

    Norbi ... ponawiam prośbę o link.
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Korzyści osiągniętych w wyniku działania zorganizowanej grupy?:p;)
    Zaleciało ośmiornicą.8)
    xD:cry:xD
    *************
    Musiałem.:)
     
  17. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Ryś, ja to trzy razy poprawiałem, żeby nie zaleciało ... no i masz xD:cry:xD
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie wiem o czym mówisz, zagubiłam się.:sleepy:
    O zorganizowanej grupie nawet nie pomyślałam. Jeśli osiągniesz swój cel to będzie to Twoja zasługa, ale fajnie mieć wsparcie, szklankę wody jak zaschnie w gardle, poklepanie po plecach, czy świadomość, że ktoś trzyma kciuki żeby Ci się udało.:)
     
  19. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Oczywiście, że masz rację :)
    Tego rodzaju wsparcie to połowa sukcesu ... Elu, nawet nie wiesz ile razy ja na tej Farmie zwalniałem obroty w sposób, graniczący z odstawieniem jej w kąt. Właśnie wtedy pojawiało się wsparcie, świadomość, o której piszesz, klepnięcie w plecy, a nieraz nawet bardzo motywujący kop w to miejsce, gdzie one się kończą ... ;):)
    Dzisiaj bardzo się cieszę, ponieważ wsparcie okazane w odpowiedniej chwili, pozwalało przeskoczyć podstawianą codziennie i z uporem nogę. Jedziemy do przodu Elu, jakiś czas temu pisałem, że brakuje 236 mld, na dzisiaj 218 mld ... a 126 zdobyczy ostatniego GT, które zacznie pracować od jutra, powinno znacznie poprawić tempo skracania dystansu ;)
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wygląda na to, że lista naprawiona (Cas, jak u ciebie?).
    Wracam do zarabiania kasiory na czerwonym koszyku i szukam tanich owoców na targu.
    Mam ok. 4 miesiące, żeby nazbierać towar do TOP.
    Czy zdążę?