panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dokładnie tak :)
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Elu ja choć gram od początku to miałam podobny start tutaj. No pierwszy mój krok to gdzies tam usłyszałam jak ktos te kurki i krówki karmi to po powrocie do domu zajrzałam z czystej ciekawości no i po zalogowaniu stwierdziłam ze to troche nudne to rozkładanie tych pól i zbieranie tej sałaty. Ale czasem zaglądałam i tak sobie coś tam dłubałam aby podłubać Po jakimś czasie też szukałam jakiegos relaksu i odskoczni, poniewaz to był juz okres moich szpitali i zmagań po nich i postanowiłam jeszcze raz zobaczyć, może częściowo z nudów no i tak cos sobie dłubałam i dłubałam ale wtedy jeszcze na forum nie zaglądałam Po jakimś czasie trafiłam na forum, wtedy jeszcze stare forum no i tak poznałam wiele wspaniałych osób , wtedy pisało sie do późnych godzin nocnych co mi własnie pomogło oderwać sie od życia codziennego, niejednokrotnie monitor opluć ze śmiechu choć w realu do smiechu nie było. No i tak zleciały te lata na fermie i forum, początkowo z jakimiś przerwami ale jednak jest sie do dziś :)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2022
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Początki były prozaiczne ,przyadkowo trafiłam na baner reklamowy na wp i tak zaczęła się moja przygoda.Potem forum gdzie poczytywałam Was z krzaków przez jakiśczas zanim zdecydowałam sie na ujawnienie:)
    A potem już poleciało i tak jest już szósty rok:)
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj te krzaczki chyba większość zaliczyła nim nosa sie ujawniła :) Ja też jak juz odkryłam ze jest coś takiego jak forum to tylko odczytywałam a dopiero po jakims czasie odważyłam sie gdzies tam odezwać
     
  5. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Ha! U mnie sprawa forum była bardzo prosta :)
    Było moje pierwsze GT, dogadałem wymianę i przeczytałem w sówce ... nie znam ciebie z forum, nic nie piszesz - wysyłasz pierwszy xD
    To zacząłem pisać ... i nadal wysyłam pierwszy :DxD
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hahaha oj podobny teks przeczytałam podczas jednego z G&T tylko ja wtedy juz była na forum ale wiadomość była ze mam mało postów to wysyłam pierwsza xDxD
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja też przypadkowo trafiłam na reklamę tyle, że w onecie, ale gdyby nie mój ówczesny stan umysłu, to jak znam życie, nawet bym na nią nie spojrzała.
    Ja to chyba rekordowo zaliczyłam pobyt w krzaczkach.xD Dojrzewałam tam dobrych kilku miesięcy.xD A na światło forumowe wyciągnęły mnie wypadajki i możliwość wyżebrania ich w wątku ewentowym.;)xD
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxD Jednym słowem wyzsza potrzeba xD;)
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No wiesz śmiech śmiechem, ale na początku tak na poziomie 70+ to często, gęsto nie kończyłam ewentów bo brakło wypadajek. Jedyną drogą do sukcesu była pomoc farmerów.:pxD
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    MI to jakos tak niezręcznie było zawsze poprosić o te wypadajki i chyba tak juz mi zostało bo dalej jak potrzebuje to jakoś nie bardzo mi to pasuje jak mam o tym pisać i jak juz sie odważę to przeważnie w ostatnich godz eventu Tyle dobrego ze teraz na fermie jak sa wypadajki z roślin to sie je nadrobi, gorsza sprawa na wyspie czy jak sa one z drzew czy zagród
     
  11. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry późne ;)
    A mnie zainteresowała grą siostra :), ona już skończyła swoją przygodę z farmą, a ja wciąż trwam :p (nie mylić z tą telewizjąxDxD). A jeszcze dodam, że podczytywałem to, co się pisało w domku Eli i kiedyś postanowiłem się odezwać i tak już zostało ;).
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Teraz to inna bajka jest, roślinki 1 sekundowe, jaśki, pnącza, na wyspach alchemik, maska, jak jest czas to są możliwości, a jak byłam na początku drogi to była ściana, nie tylko wypadajki były problemem, nie wiedziałam o cmj, nie mówiąc o tym, że ciężko było zebrać 100 SN od ewentu do ewentu. Z tego czasu zostało mi, że jak ludzie mają problem to pomagam.
    No właśnie, te niedoceniane krzaki, ciekawe kto tam jeszcze siedzi i zbiera się, żeby się odezwać.;)xD
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2022
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ta początki były trudne i ciężkie pod każdym względem Nie było tez tyle możliwości i wsparć co teraz
     
  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry słoneczne :)
    Ktokolwiek to jest, to nie powinien się wahać i pisać i pisać, tak zaczyna się fajna przygoda ;)

    Miłego dnia :)
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Było trudno, bo nie grałam od początku, nie miałam możliwości zdobycia drzew nawozowych i innych fantów ułatwiających życie, nawet GT przez dość długi czas nie było. Trzeba było nieźle się nagimnastykować, żeby skończyć ewent. Pamiętam, jak przed ewentami razem obliczaliśmy, kiedy posiać cebulę na super polach, żeby zdobyć wypadajki. Później ktoś nam powiedział, że lepiej na małych polach tą cebulę, że wtedy jest szansa, że więcej poleci. I tak powolutku, pomalutku dochodzimy do perfekcji.;)xD
    Hasło piękne, może ktoś się odważy.;)xD

    Dzisiaj już ważne rzeczy ogarnęłam, mam nadzieję na popołudnie farmerowe. Chcę się zasadzić na te kupony kombajnowe. Ciekawe ile uda mi się złapać.xD
    Przeglądałam wczoraj forum i widzę, że GT się zbliża, już sępy się zlatują.8)
    Dzień dobry.:)
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    ja ogarnęłam farmę jak wszyscy jeszcze spali,potem real trochę wciągnął i znowu jestem:)

    Rysiu złotokap przepiękny,a kokorycznik widac ,ze znalazł dobre miejsce ,bo rośnie jak szalony
     
    Ostatnie edytowanie: 26 maja 2022
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No cóż, troszku smutno.
     
  19. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    dobry wieczorowo
    dodam tylko, że jak czytałem OO to pod linkiem był kod HAPPYWOMEN22 ale niestety nie działał
    spokojnego wieczoru
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Widocznie dzień matki obchodzony jest tylko według kalendarza niemieckiego,ale można sądzić ,że takie zamieszczenie życzeń na odwal jest coraz częściej normą na tym forum .Takie jest moje zdanie.
    Ela ma rację ,że to smutne.:cry:
    Kod był aktywny w dzień kobiet,tez troche wody w Wiśle przepłynęło.Widac,że BA po prostu przespała temat.