panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Czyli ja mam azalie bo gubią liście na zimę, a ja kombinowałam z liczeniem pręcików.;)xD
    Widzę, że masz piękny trawnik.:)
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    cudownie po prostu bajka :):inlove:
     
  3. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry wieczorne:)
    No czyli jest odpowiedź, nie możesz nas zostawić :p:p
    No to mój jednodniowy wybryk wyglądał tak :)
    To pod latarnią morską
    [​IMG]

    Tak było na dzikiej łące
    [​IMG]

    A tak w nawiedzonym domu
    [​IMG]

    A tak kwieciste w ogrodzie ozdobnym
    [​IMG]

    W sumie poranny przyrost PD to 4,716 mld :)
    Ach, gdyby tak było codziennie:D. Kolejną akcję muszę lepiej przygotować, bo ta była trochę na wariata:p

    Miłego wieczoru :)
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Fantastyczny ten Twój wybryk.:) Faktycznie oby jak najczęściej.:)
    Widzę, że trudno będzie dotrzymać kroku.:oops:xD
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dokładnie tak.
    Widzę, że mój cel się oddala.
    Chyba przeceniłem siły.:oops::(
    Przebić 4,7 będzie ciężko.
    Pytanie czy to w ogóle możliwe z moimi obecnymi zasobami?
     
  6. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Elu, tak, jak powiedziałem, to był jednorazowy wybryk ;):p.
    Spokojnie, jutro pewnie będę miał 1 mld i średnia wyjdzie, taka jak u Ciebie dzienny przyrost ;). A u mnie dodatkowe bonusy do PD z Picollo się kończą i już tak różowo nie będzie :).
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie podawaj się i tak ja w tym towarzystwie najmniej miałam. Jest adrenalinka jest zabawa.;)xD
    Fajnie, że choć raz się udało.:) Pracuj, żeby było ich więcej.:pxD
    U mnie na razie słabo idzie, wybieg ciągle niedopracowany, przez te ciągłe zmiany, rozjechały mi się zbiory.:sleepy:
    Muszę restart zrobić i wtedy też przyszykuję wybryk.;)xD
     
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dziękuję za wyjaśnienie, tak myślałam, że mogę stracić ładunki, więc rozpakowuję po 1-2 szt.;)

    Zebrałam długorosnące warzywa na Baha, wyleciało 52 kompasy, co zrobić żeby uzbierać 810 do pnącza ?
    Macie na to jakiś pomysł ?
     
  9. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry po weekendzie :)
    Niestety nie wszystko zależy ode mnie :p.
    Ach, ten wybieg, to u mnie ciągle pieśń przyszłości, chyba nigdy go nie przemebluję xDxD.

    Fajnego tygodnia :)
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jest kilka pnączy, które zwiększają szanse na wypadalność przedmiotów na wyspach, jaśki na polach, warzywa skrócone maską tiki i alchemikiem, jak masz czas w dzień to podobno lepiej siać te krótsze kilka razy, np. paprykę.
    Teraz zebrałam wspięgę z trzema pnączami (Tam i z powrotem, Rząd chmur z całą masą skarbów, Alicja w krainie stoków) i 17 JC. Z całej plantacji wypadły 184 kompasy. Posiałam paprykę, zobaczymy jak się spisze.
    Wiesz przy tych miliardach to nie jest zbyt duże wsparcie, bardziej na zasadzie "ziarnko do ziarnka", ale wolę 50 mln niż 5.:pxD
    Tydzień zaczynam wcześnie rano, tyle spraw do załatwienia, że nie wiem czy się wyrobię.:oops:
    Dzień dobry.:)
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Mój wybieg trochę niereformowalny z uwagi na miski ,które tam stoją ale w porywach zbieram do 40 mln,więc nie jest żle .Wszystkie itemy które mogły wywędrowały na rozbitki.

    Miłego dnia:)
     
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dzięki, JC nie mam żadnego, maskę i alchemik używam, idę sprawdzić jakie mam pnącza...
    Mam pnącza, za parę minut zbieram kolczoch...

    Z pnączami wyleciało z kolczocha 88 kompasów, jednak brak JC robi swoje.
    Brakuje ponad 200 do pnącza -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 16 maja 2022
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No właśnie, Seba awansował na ten wymarzony, szarłatowy poziom.:) Gratuluję i życzę szybkiego uporania się ze szklarnią.:)
    Dzień dobry.:)
     
  15. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Przypomni mi ktoś proszę nazwę tego itemu, co skraca wzrost roślin o 5%? Miałem go na polu i musiałem skosić kombajnem i totalnie nie pamiętam jego nazwy..:oops: A fajnie byłoby go znowu postawić na polu;).
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Gesundheit!
     
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Seba gratulacje poziomu marzeń wszystkich farmerów .Teraz zmagania zs szklarnią oby szybko przyniosły pożądany efekt;)
     
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Elu, bardzo dziękuję :), tyle jest tych itemów, że koniecznie by się przydała jakaś nowa klasyfikacja w stodole, żeby łatwiej było wyszukiwać itemy, które np. coś dają.
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ela zrobiła ,spisała w excelu:)
     
  20. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Tak, pamiętam, że Ela spisywała, bo sam jej podrzucałem trochę nazw ale wiesz, jakby w stodole albo raczej w zakładce Dekoracje był jakiś podział na itemy dające tylko PD/TPD, itemy dające skrzyneczki, itemy dające inne profity to by nie zaszkodziło ;).
    A swoją drogą to Ela ma to tylko w Excelu, czy było gdzieś wrzucone na forum w poradniki?