panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    W sumie to nic nie zrozumiałem xD musisz chłopu wydawać proste komendy tak/nie :D
    choć coś jest na rzeczy, jakieś I czy II bo
    Kukułcza mama II - chciałem wysłać to wyskakuje mi napis, że mam za mało towaru.. o co chodzi??
    nie wiem dalej sam czy te drugie próbować?
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Gospodyni na rehabilitacji ,reszta balonuje?
    Piąteczkowa kawa czekaxD


    [​IMG]
     
  3. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam
    I tak na szybko bo czas mnie goni
    Obiecałam wyjaśnić co z tym moim sąsiadem i
    1) zakazał mi jakichkolwiek wyjaśnień, bo to nie ma sensu nie ujawniając treści meila
    I on i ja próbowaliśmy wyjaśnić po części co się stało ,ale jego wpis wykasowano bo nie na temat, a mój sama skasowałam bo już nie miał sensu (a pisałam na prośbę sąsiada jego słowami) ot cała historia.
    Koniec tematu

    A więc chłopie, myślisz że ja coś rozumiem ?
    Wszystkie itemy powinnam mieć w pasku bo zadania w spółdzielni pokończone
    czyli powinna być podstawa i ulepszenie
    Napisałam do PT żeby mi je znaleźli bo ja za nic nie umie ich znaleźć
    a więc
    Kukułcza mama I mam w inwentarzu, (tyle sama wiedziałam)
    Kukułcza mama II (nie miałam, a dlaczego nie ?) teraz mam bo dostałam od mojej super sąsiadki
    Rytuał błotnej kąpieli (brak podstawy czyli I - posiadam tylko ulepszenie- dlaczego ?) dostałam jak wyżej
    Misja Punk'iego (brak podstawy czyli I - teraz posiadam dwa ulepszenia - dlaczego?) dostałam od sąsiadki i jeden od darczyńcy

    Reasumując potrzebuję

    Rytuał błotnej kąpieli - I
    Misja Punk'iego - I

    Dlaczego tych itemów nie mam to nie mam zielonego pojecia (może ktoś wie)

    Te itemy były do zdobycia w
    Rytuał błotnej kąpieli - I - Misja: Operacja "Kukułka" (od 2014)
    Rytuał błotnej kąpieli II - Misja: Operacja "Kukułka" (od 2014) - ulepszenie itemu Rytuał błotnej kąpieli I
    Misja Punk'iego - I - Misja: Kukułcze tajemnice
    Te misje mam ukończone dawno temu i nawet już o nich zapomniałam

    Misja Kukułcze dzieci ukończona oba itemy powinny być i teraz są, ale też dzięki dobrej sąsiadce
    Za kawę pięknie dziękuję, przyda mi się teraz bo muszę nabrać rozpędu do pracy
    kominiarz mi zaświnił całą kuchnię , nadaje się do malowania
    Miłego dnia życzę
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wstawać śpiochy, nawet ja już wstałam.xD
    Mam nadzieję, że nie zasnęliście w balonie szukając fajnych fantów.;)xD
    Ja dopiero dzisiaj na dobre zaczynam poszukiwania, ale widzę, że większość marzy o jednosekundowych zwierzakach na wyspach i uświadczyć mantę lub ważkę pomarańczową to cud. Nie śmiałabym się jakby BP w najbliższym czasie zrobiło kolorowanie tych zwierzaków.:pxD
    Piszcie czego szukacie tu albo na słupie, bo w dynamicznym to ciężko się przebić.:sleepy:
    Zostawiam kawę i ruszam na poszukiwania, waż, waż, manti, manti, tak to chyba trzeba wołać.;)xD

    [​IMG]

    Dzień dobry.:)
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Miło Cię wicdzieć Elu.:) ja też cip ,cip wołam i nić:)
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tydzień mam zajęty po kokardę, drugi cykl rehabilitacji zajmuje połowę dnia, no i nie wyrabiam się na zakrętach.xD
     
  7. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry wietrzne ;)

    Pewnie już wszyscy wykorzystali żetony sezonowe ale jeśli komuś się zapomniało to za niespełna godzinę kończy się sezon i niewykorzystane żetony przepadną :)

    Miłej soboty :)
     
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Jak ja Ci człowieku dziękuję, zawsze zapominam :D
     
  9. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Cieszę się, że mogłem przypomnieć :). Aczkolwiek widzę, że wykorzystałaś żetony rzutem na taśmę ;).
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    O widzę, że balon albo krzaki cieszą się większym zainteresowaniem niż poranna niedzielna kawa.;)xD

    [​IMG]

    Szukacie czegoś? Czy już wszystkie potrzeby zrealizowane?
    Ja tym razem postanowiłam zamienić część sandałowców na "lepsze" drzewka.
    Na razie las jest patchworkowy.;)xD

    [​IMG]
    Dzień dobry.:)
     
  11. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry
    ja szukam koziomleczodrzew i chomicze
     
  12. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Toteż postanowiłam na tą kawę wpaść - niech będzie i popołudniowa :p
    A co do balonu, to sama wiesz, że tam można ugrzęznąć na pół dnia - zwłaszcza, że całe pielgrzymki szukają tego samego...
    Manty... ważki... jakarandy...
    albo smocze i pielgrzany...
    dołączyłam do tej ,,bandy,,
    gdyż z Mietuchną w planach mamy...:p
    Ale o tym - sza - póki co
    bo kto wie czy do jesieni

    ( lub też do przyszłego roku )
    Mietka planów nie odmieni :music:xD:cry:

    Bardzo gustowny Ci ten patchworek wyszedł ;) - ja ciągle skrawki gromadzę , a szyć będę jak już balona zamknąxD:cry:
    - na wystrój tropikalnego lasu w nowym stylu ,,manti,, też udało mi się eksponatów nazbierać, ale to strasznie kosztowna sprawa - zwłaszcza te ,,lepsiejsze,, więc ich tylko 7 sztuk póki co - ale na początek dobre i tyle :p8)
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór,dziękuję wszystkim za GT,tak fajnej realizacji kolejnego projektu nie spodziewałam się .
    I mimo zgrzytów balona udało się :)
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A to tak na szybko było, bo ogromnie lubię poukładać sobie jak mam co. Na stałe, to znaczy do następnego GT, albo do ewentu na wyspach to w takiej odsłonie będzie.:)

    [​IMG]


    Manty i ważki też mnie interesowały, no ale perspektywa wyprodukowania setek tysięcy paszy trochę przeraża. Mam nadzieję, że po wakacjach ruszę z produkcją.:pxD
    Ładne poletko, tylko zbierać to teraz, to koszmar, no chyba, że masz tam pomocników.
    A zdradzisz jaki to projekt?
    Dzień dobry.:)
     
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.
    Też zaczęłam realizować łąkę w pielgrzanach i 2 jakarandah trochę więcej ich uzbierałam jednak sporo jeszcze brakuję.
    Produkcja to pikuś wstawiasz do młyna i się robi, gorzej ze składnikami na paszę. Na targu ceny wysokie, a 5 opryskiwaczy się prosi by z nich skorzystać.
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nawet grajac na jednej wszystko jest do zrobienia...trzeba tylko byc konsekwetnym w realizacji wytyczonych celow..nie wiem jakie zwierzaki chcesz opryskac,ale ja bym poszedl w wazki z wzgledu na mniejsza ilosc skladnikow paszy....
    na wyspie nie ma zbyt duzo eventow kupilbym 532 moringi koszt ok 14 mln sg i bym je trzymal przez jakis okres czasu....a gdy na farmie event i kolo sie do Ciebie usmiechnelo bonusowo..sciagam drzewka i sieje imbir..mozna tez na przemian pare dni moringi ,pare dni imbir...
    mlyn nie jest problemem bo z bonusem turbo mlyn 50% pykniesz na dobe 400 szt paszy
     
  18. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jeśli chodzi o drzewa to mam owoców jakieś 50 tys gorzej z roślinami, jednak daję jakoś radę, gorzej że korci już użyć opryskiwaczy.
    Pewnie będę wszystkie opryskiwać 10h to długi czas i pewnie na baśce i farmie skoczy ilość zwierza do góry.
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    no tak..bo wszystko zalezy w jakim celu chcesz to robic..dozynki czy tez na handel
     
  20. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Wiadomo cel dożynki, a SG też trzeba mieć by kupić chociażby imbir.