panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dobrze że napisałaś, właśnie go zobaczyłam.....niezły :)
     
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no zabawa fajna szukanie ukrytych nasion czy zwierzaków czy tym podobne ale jak się to ma do farmy i tego co będzie to nie mam pojęcia :)
     
  3. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Dzień dobry :D
    Co do aktywności na forum - już kiedyś pisałem, nikt mnie nie słucha :cry::cry:xD (żartuję, żeby nie było ;) ). To powtórzę :D: siebie widzimy jako aktywnych (obecność w spisie, trójkącik na awatarze), natomiast dla innych jesteśmy już niewidoczni. Jak ktoś chce, to tę opcję można zmienić w ustawieniach forum (chyba prywatność czy coś takiego, nie chce mi się szukać). Wtedy będziemy widoczni :)


    O pełni zapomniałem xD xD Bo wybrałem się do szwedzkiego sklepu i niedawno dopiero wróciłem xD
    Ale przynajmniej się cieszę, że gwiazdki nie tylko ja ciułam xD
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to co się powtarza, to będą nakładki do itemu a ta kurtyna niebieska to będzie się ustawiała jak ostatnio przy nakładaniu kolejnych ulepszeń, to w prawym kaloszu to jest roślina, która będziemy siać, nożyczki były zapowiedziane, że będziemy rozpakowywac prezenty, tylko to co w poście 17641 Agata narysowała - ta noga od stołu - wygląda jak kukurydza....

    ja Ciebie zawsze słucham :)
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Też ciułam na Manufakturę
     
  6. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Wiem wiem :D Taki (niewinny, mam nadzieję xD) żarcik :D
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    dobrze prawisz ja to mam dziś totalne zaćmienie umysłu :)
    w dodatku gorącą czekoladę polać chciałam ale zanim doniosłam to wylałam
    [​IMG]
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    najpierw można wypić, a potem.... tak jak kotek .... z talerzyka xD
     
    Ostatnie edytowanie: 12 stycznia 2017
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ale Tobie niosłam :D a za lizanie z talerzyka to nie wiem czy mnie gospodyni nie pogoni stąd xD
    najpierw kawę na mrozie rozsypałam a teraz rozlewam o loosie
     
  10. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Spokojnej nocy życzę Dobranoc słodkich snów
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Słucha, słucha, tylko czasem nie bardzo rozumie. 8)
    Ale jak jeszcze kilka razy powtórzysz to może nawet ja zrozumiem. ;):)
    No wiesz co? -.- A co ma się zmarnować? -.-
    Tyle dobra. Ja bym najpierw paluszkiem, a resztki wylizać. ;):)
     
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no musiałam się tak źle zachowywać żebyś w końcu przemówiła ;)
    a ja tak ukradkiem jak nie patrzycie paluszkiem próbuje ten spodek czyścić
    ale ręce usmarowałam tak że za bardzo widać :)
    zanim uśniecie to wyliżę i talerz i filiżankę xD za pozwoleniem
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    To zrób coś jeszcze niegrzecznego, żeby reszta z krzaczorów wyszła. ;)xD
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    nie kuś losu bo mnie nadal kukułki trzymają nie mogę ich ze łba wybić
    kupiłam 3 na targu bo tańsze były chyba jutro będę kukać dalej na BB
    sfiksuję całkiem przez to kukanie :D
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ty mi nic nie mów, już wczoraj ogłosiłam koniec.
    I zupełnie nie miałam zamiaru, ale oaza kusi, kusi ..... xDxDxD
    Chyba razem będziemy kukać. ;)xD

    A dodatkowo ta pełnia na mnie nie najlepiej działa. Nie umiem racjonalnie do niej podejść. :cry:
    Chyba zacznę lunatykować albo co. 8)
    Nie ogarniam. Sieje, zbieram, wolno rośnie, jak było 9 do zrobienia tak jest 9. :(
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no ja męczę to magiczne zwierciadło zostało mi 3 zadanie w 5 zadaniu i 6
    to jest coś około 8 tys krwawej paproci i 6 tys karolagrzyba nie wiem czy zdążę skończyć
    no wolno ta paproć rośnie jakby w bólach może dlatego krwawa?cała pełnia na niej zejdzie
     
  17. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    jestem jestem, ale nawet nie w krzakach tylko pod kołdrą ;) W ramach odstresowania się i odessania się od komputera, przy którym tradycyjnie spędziłam dzień pracy, do którego cały dzień gadałam, i cały dzień się wpatrywałam.. I teraz dla równowagi wpatruję się w czytnik, i resetuje ponad normę chichocząc, wzruszając i bawiąc się świetnie z taka sobie jedną książką, która idealnie mnie wciągnęła ;)

    I zupełnie zapomniałam, że wreszcie Zwierciadło jako pierwszą misję mam do skończenia, bo tylko paproć, którą zresztą już wysiałam wrzucić muszę. No i wrzuciłam i uroczyście stwierdzam - skończyłam swoją pierwszą misję mroczną!! Yupiiii!!
    No i kobieta-chaos we mnie teraz nie wie oczywiście na czym kolejnym się skupić, więc sieję niebieskie grzybki - bo gdzieś tam chyba są potrzebne ;)
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja spokojnie ... z talerzyka, nawet jakbym miała się narazić Gospodyni :) i bardzo dziękuję - pyszne było :)

    same misje to jeszcze nie takie straszne, tyle ze dużo siania, ale gorzej było jak się miotałam na samym początku i całkiem nie wiedziałam od czego zacząć.... a teraz, nawet klatki ze świetlikami zwinęłam, bo szkoda mi miejsca, sianie jest priorytetowe, a już niewiele tych świetlików muszę zrobić


    gratulacje :)
     
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    żeby inni famerzy mogli widzieć naszą obecność, trzeba to włączyć w ustawieniach prywatności w swoim profilu: https://board-pl.farmerama.com/index.php?account/privacy
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum