panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Z tego wynika ,że Top w tym roku przełożyli z dwóch równie ważkich powodów Ann, która nie doleciała i Eli, która zaniemogła ,to im wybaczamy najlepiej robić topik w większej literowo zróżnicowanej grupie.
    Sałaty nie sprzedawaj tylko zostaw do uzupełnienia wrzutów do kolejnych poziomkówxDxDxD
     
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Zgniłą sałatą marnie się rzuca :p- nie zaliczają xD:cry:
    Top-u nie puścili przez granicę- kwarantanna :p- testy nie wyszły, brak certyfikatu
    a po kwarantannie, władze na pewno coś wymyślą innego ciekawego:music:xD
    Nie martw się;) na wiosnę rzeżuchą rzucimy :DxD

    Dobrej ;)
     
  3. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Witaj Zacna Czeredo Domku Eli ;).

    Z pewną rozterką graniczącą z hipokryzją pragnę pochwalić się uszlachetnieniem sześciennego arbuza :p.
    To zaspokaja moje wybujałe ego a odrobina farmerskiej przyzwoitości, która jeszcze się we mnie kołacze,
    zmusza mnie do podzielenia się kilkoma uwagami o tym uszlachetnionym warzywie.

    [​IMG]

    Przypomina trochę uszlachetnionego krokusa bo też nie potrzeba pnącza zwiększającego o 5% efektywność SN potrzebną
    do 1 sekundowego dojrzewania na superpolach.
    Na 6 pozycji slotów też ma o 9% zwiększającą efektywność SN, na pozycji 7 ma o 25% wzrost efektywności SN.
    Daje to posiadaczowi tego uszlachetnienia możliwość wielorakiego żonglowania pnączami , bonusami, złotymi slotami.
    Można być choć trochę niezależnym od humoru Koła Fortuny i do złotego slotu wstawić wybrany %bonus do stodoły lub PD.

    Uwiedziony, jak większość magią uszlachetnionego szarłatu mam zamiar tym razem w nadchodzących eventach przetestować
    to co powyżej napisałem.
    Zachowujcie dystans, myjcie ręce, noście maseczki i szczepcie się. Pozdrawiam :).
     
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2021
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Sześcienny arbuz poddał się i w mojej szklarni i testowany był przeze mnie w poprzednim evencie siewnym właśnie jako jednosekundowa alternatywa do krokusa w momencie gdy czekałam na ponowne dojrzewanie pnącza Zioła faraona.
    Muszę powiedzieć ,że zachowywał się poprawnie czyli wylatywało 90-95% dropów z pola.
    Ponadto nawet tylko przy odpaleniu alchemików i gałązki Podstawy uprawy rośnie 7.47 więc świetnie się nadaje na siew wypadajkowy poranny. Jedyny minus to to ,że jest dostępny dopiero od 243 poziomu, co czyni go niestety rośliną niedostępną dla ogółu:)
     
  5. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry zimne ;)
    No cóż, ostatnio odstawiłem szklarnię na boczny tor, bo, co chciałem to zdobyłem ale w takim razie muszę zainteresować się arbuzem sześciennym i trochę go dosadzić, aby poszukać właściwych ulepszeń w szklarni ;)

    Dobrego dnia :)
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Super, że się pochwaliłeś, z jednej strony lubię takie sukcesy farmowe, a z drugiej strony fajnie widzieć Cię w zdrowiu i humorze, a i trzecią stronę znajdę, pora zabrać się do roboty i uszlachetnić mojego arbuza.;)xD
    Ach, dystans zachowywałam, ręce myłam, maseczki nosiłam, zaszczepiona dwa razy jestem, a i tak mnie dopadł.:(
    Mam nadzieję, że jednak mnie nie pokona.:)
    Super.:) Jest szansa, że i mnie ulegnie.:pxD
    Oj tak, zimne, można powiedzieć, że lodowate, - 7, a ja uskuteczniam zwiedzanie kolejnych przychodni.;)xD
    Dobrze, że zdążyłam dotrzeć przed 14 do domu.:)
    Dzień dobry.:)
     
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam zimowo, przypomnijcie co można zjeść na wypadajki ?

    Elu, zdrowia życzę :inlove:
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Hej [​IMG]

    o matko się zamotałam evenatmi :oops:



    Ogromne gratulacje [​IMG]

    pewnie tony arbuza przepadło zanim się dał ujarzmić
    śniegu nie ma

    Wiem wiem
    batem pejczem xD nie moja wina żeś była za grzeczna :p

    nie wiem czy Ci współczuć czy zazdrościć ;) xD
    Historyczny zapis wydarzenie bez wydarzenia w dziejach farmeramy

    co to się porobiło
    Super Iza że dał się pokonać [​IMG]

    A to nic że tak wysoko jest
    dla innych są inne też w miarę wydajne wylotkowo roślinki :)
    Ja wczoraj zaliczyłam [​IMG]
    i dziś zdycham :sleepy::( samopoczucie okropne :wuerg:
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dziękuję Olu.:) Akurat teraz takie życzenia bardzo potrzebne.:)
    A na wypadajki to sama wiesz, przed ewentem trzeba posiać najdłuższą roślinę, przed zbiorem dobrze mieć kilka jaśków na polu, jest kilka pnączy, które zwiększają liczbę wypadających przedmiotów, no a w ostateczności posłużyć się uszlachetnioną rośliną najlepiej jednosekundową i wtedy nieodzowny jest SN. A jak nie masz jednosekundowej rośliny i zapasów SN, to wystarczy posiać na noc cebulę z alchemikiem, ona jest bardzo wylotkodajna. Ale widzę, że w tych ewentach wylotki całkiem nieźle lecą i chyba obędzie się bez dodatkowych działań.:pxD
    Współczuję, mam nadzieję, że złe samopoczucie szybko minie. :)
    Ja teraz to sobie poczekam na szczepienie, naprodukowałam przeciwciał tyle, że aż mi pani wydająca wyniki gratulowała.xDxDxD
     
  10. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Jak humorki ?
    [​IMG]
    Kawę z energetyzującym akcentem zostawiam, grudzień to jednak miły czas:)
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja mum chomorek.
    xD:cry:xD
    [​IMG]
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    :):):)
    Takie widoki zdecydowanie poprawiają humorki.xD
    Złodziei ciasteczek załatwiłam wczoraj, polarna impreza trwa, prawie bez koła, więc rekordu nie pobiję, ale jest dobrze.:)
    To wirtualnie, a realnie to mnie ten grudzień przygniata, roboty huk, a ja ciągle po lekarzach biegam.:sleepy::cry:
    Dzień dobry.:)
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry

    Przysłowie
    „Grudzień to miesiąc zawiły, czasem srogi, czasem miły”

    kiedy jest srogi według Was
    bo dla mnie wtedy gdy nie ma śniegu i mrozu xD
    Zła jestem wrr
    na siebie :sleepy:

    A jakiej roboty huk Elu ?


    od dawna dawien
    świąteczną gorączkę zamieniłam na temperaturę pokojową a czasem i zdarzy się niższa wręcz chłód :pxD
    i spoko
    święta się odbyły jak co roku
    a że okna nie błyszczą jak powinny a że mniej placków a że jakieś danie nie chciało mi się robić a że stroik stary krzywy zakurzony
    aj tam
    ważne że jest gwarno wesoło rodzinnie ciepło :inlove:
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Petardy na sylwka szykuje.
    xD:cry:xD
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Rysiu xDxDxD leżę
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dla mnie trochę przykrótki.;)xD
    Co żeś zbroiła?o_O
    Wiem, że się odbędą, od dawna odpuszczam to tu to tam.;) Ale u mnie jeszcze się inne rzeczy nawarstwiły.:eek:
    xDxDxD
    Petardy też ważne.:pxD
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    o już zbroiła

    nie ogarniam się eventowo :oops: tylko tyle aż tyle
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja zwykle na początku nie ogarniam, już się do tego przyzwyczaiłam.:pxD
    Teraz i ewent i misje dobowe, to już zbytek szczęścia.;):) Żeby się nie zamotać poszłam najprostsza drogą, przed rozpoczęciem wszędzie posiałam szarłat, a potem ewentówkę tam gdzie się dała posiać. Słoiki do misji wczoraj się zebrały teraz mam już sporo na plusie, a ewent idzie do przodu kroczek za kroczkiem, ale nie mogę dojść do porządku z itemami.:oops::cry:
    Jestem tutaj:
    [​IMG]

    Według poradnika to krok 5, a w nim powinno być, zgodnie z poradnikiem:
    [​IMG]

    A u mnie sprinter narciarski::oops:
    [​IMG]

    I dalej:
    [​IMG]
    A u mnie w 9 są foczki, a w 10 lodołamacz.:oops:
    Sprawdźcie u siebie, czy to moja farma wyjątkowa czy to po prostu kolejna pomyłeczka w poradniku.:pxD
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tu jest na DE ski-raider, czyli pewnie narciarz.
    Na DE też w 9 są foczki, w 10 lodołamacz.
    Czyli gracz w niemiecką wersję.
    https://board-de.farmerama.com/threads/polar-party-ii.109570/
    xD:cry:xD
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    W poradniku jest tak jak faktycznie powinno być w grze:pxD
    Jeśli jest inaczej (nie wiem, nie zaczęłam jeszcze zadań), to znaczy że nie sprostowano niezgodności w grze i pewnie na tym etapie już tego nie zrobią...

    Zaglądałeś do poradnika angielskiego i węgierskiego? Mają tak jak my. Przypadek? Nie sądzę:p I Francuzi mają jak my, i Włosi, i dalej nie chce mi się sprawdzać:p
     
    Ostatnie edytowanie: 9 grudnia 2021