panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    W moim balonie wszyscy szukają tego samego ( tak było ostatnio), a oferty z kosmosu .
    Wolę wyłapywać co znajomi gracze szukają .
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    ja tez patrzę po ofertach ale są jakie są czasem zdarzy się gratka jak Jasiek za zagrodę i to wcale nie neonową,ale to rzadkość:)Proszę o wpisy czego szukacie będzie łatwiej:)

    Dzień dobry,dopiero teraz mam czas na lekkie odsapnięcie:)
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Oj tak czas na kawę.:)
    Wietrzysko obudziło mnie o drugiej w nocy, nie mogłam zasnąć, no i rano sobie odbiłam.:pxD
    Trochę wczoraj popatrzyłam co mam, czego nie mam, co bym chciała mieć, przy okazji wystawiłam wszystkie TSy.
    To akurat niewymienialne jeszcze, ale dorobiłam się moich pierwszych jakarandy i methuselah:), a kukawka ciągle mnie omija.:oops:
    W moim balonie też zawsze wiszą oferty z kosmosu, te interesujące schodzą na pniu. Czasem uda mi się coś trafić, ale to raczej z serii "trafiło się jak ślepej kurze ziarno." Sama wystawiam oferty, często zmieniam i tym sposobem coś tam upoluję.:pxD
    Od rana pracujesz, to odsapuj teraz i powiedz co sądzisz o o tym czarze jesieni? Warto czy nie warto?
    Dzień dobry.:)
    No i piszcie czego szukacie, bo widzę, że tylko Jagoda odważna, a reszta to tylko ą, ę i woda w ustach.;)xD
     
  4. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    No to teraz zasiadam do kawusi
    Dzień dobry
    U mnie słonko chociaż chłodno bo 15 stopni, wiatr się uspokoił
    Może coś poszukam w balonie jak znajdę chwilę
    Pisać też do mnie czego poszukujecie
    Ano tak prosiła mnie sąsiadka o drzewko miodne, dałam jedno ale jak to zwykle bywa zawsze to mało, jakby ktoś miał na zbyciu przypadkiem to podziękuję
    Miłego dnia Wam zyczę
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Elu,nazbierałam trochę florków.Trafiły się ze dwa razy iluzjonisci więc zrobię sobie spóżniony prezent urodzinowy i zakupię czar jesieni.Czas dojrzewania co prawda od czapy ,bo realnie wychodzi co dwie doby ,ale 65% stanowi niezły zastrzyk PD
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki za opinię.:)
    Właśnie też się zastanawiam czy nie sprawić sobie prezentu, u mnie byłby przyspieszony.;)xD
    Ja co prawda ostatnio bezsensownie straciłam 300 florków, nie wiem jak to się stało, ale się stało i teraz powoli odkuwam się, ale na czar wystarczy.:)
     
  7. sabcia7

    sabcia7 Stały bywalec

    dzień dobry
    drogie panie prosze mi podpowiedziec jakie to itemy mnoznikowe jak pisze antonina farmerska i które da sie wysłać ?
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mnożnikowe itemy to te których wartość rośnie razem z poziomem farmy.:)
    Te najcenniejsze to kwieciste melodie i parasolki w kropki, obiekt pożądania wszystkich farmerów.;)xD
    A poza tym chomicze muchołapki, nieumarłe skarby, itd. Spójrz tutaj jest spis wszystkich.:)
     
  9. sabcia7

    sabcia7 Stały bywalec

    panoramaogrodnicza bardzo dziękuję pozdrawiam :)
     
  10. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Elu ja odważna, toż to nic takiego napisać co się potrzebuje
    A tak w ogóle to potrzeby są ale takie, że jeszcze nie da rady przesłać.
    Ale muszę cos napisać bo byłam w szoku dziś jak weszłam na farme
    Zaczęły mi wpadać prezenty(siarka) od nicków których nie znam, ale jak tu czytają to bardzo dziękuje za prezenty
    Takie coś pierwszy raz jak długo gram mi się przydarzyło :)

    Co do pnącza kupiłam bo Ewa podeśle mi kasztanka to nie musze go kupować
     
  11. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Elu i jakie spostrzeżenia? Co byś chciała mieć? ;)
    A ostatnio gdzieś ją można było zdobyć, nie udało się? Bo ja właśnie mam jedną, na pewno nie z TS..
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też tak myślę, że to nic takiego, ale jak jest sama widzisz.:)
    No i potem jest problem, dostaję prezent i nawet nie wiem czym mam się zrewanżować.:sleepy:
    Brakuje mnóstwa fantów, ale jak widać można nieźle żyć bez nich.:pxD
    Widzę, że moje sandałowce wyraźnie tracą moc i chyba czas najwyższy zacząć rozglądać się za czymś "cenniejszym".;)
    XXLki pielgrzanów i jakarand to pieśń przyszłości, ale woskownice XXL to by mi się przydały.:)
    Tak można było zdobyć, znaczy kupić w sklepiku ewentowym, ale coś tam miałam pod górkę i nie starczyło mi talarów.:sleepy:
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zbieram to co wszyscy czyli mnozniki kwieciste i parasolki..
    po ostatnim gt zaprzestalem realizowac jakiekolwiek projekty w stylu jednorodne laki
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Teraz jest konkretnie , dzięki .
     
  15. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Ewa dzięki śliczne

    Ale jak się Ewy zapytasz co chce w zamian to odpowiedź będzie zawsze taka sama .... nic nie potrzebuję
    i to tak masz z nią

    U mnie tak skromnie w propozycjach że szkoda gadać, a wszyscy szukają nowości :)
    Papugowiec japoński za zagrodę papużek :)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2021
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jakbym coś potrzebowała , to bym poprosiła .
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No tak, w moim balonie też papużki rządzą.xD
    Hmmm, papugowiec japoński? Co to takiego?o_O
    Aż strach coś odesłać w podziękowaniu.;)xD

    Pięknie dziękuję za woskownice.:) Coś mi się zdaje, że to zaczątek nowego projektu.;)xD
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Daj spokój , znasz mnie nie od dziś , lubię robić prezenty .
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    czyli dozynki 2022
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    Zobaczymy ile zdołam nazbierać, ale nie ukrywam, że patrzyłam na wartości stodołowe.:pxD