panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Też Ci łącza szwankują? xD:cry:
    [​IMG]
    A to jak nie robię eventów, to myślisz że nic nie robięo_O
    Sieję długorosnące.
    Ale że nie zbieram chmurek regularnie, to i nie ma skrzynek i chutneya itp.

    włażę chce zebrać, a tu trza ukręcić.
    Jakbyś lukała przez płot, to byś może zauważyła, że pilnuję, by mi nie zarosła za bardzo- teraz liści jest trochę- można sobie nagrabić na posłanie :pxD

    Na eventy to trzeba mieć czas, pilnować ich, jeszcze czasem klikać co ileś tam, daj spokój- dla pracujących w moim systemie, nie ma szans.
    Niektórzy "walczą' na telefonach w pracy, ale mnie w pracy telefon się urywa często:p nie będę katować go jeszcze, by mi się z 1 polem za pół dnia połączył - spece z Bp się postarali:p

    Jaki dżemik?- może mam na półce w nadmiarze?

    Zabiegana jestem - trza mi pisać i przypominać.
    Bez umowy Ci rzucę, jak mam :pxD
    Ja Dziękuję Tobie :)- jak się mogę odwdzięczyć?
     
    Ostatnie edytowanie: 17 października 2021
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry,
    kawę zgarnęłam .
    Z piccolo misyjnego wyrosła parasolka w kropki ,przyda sie ,bo deszczyk pada całay czas:)
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    niech ci na zdrowie wyjdzie :)u mnie dżemu na razie jest pod dostatkiem jak bedziesz potrzebowac to krzycz ;)
     
  4. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    1. Rezerwujesz 1 misję
    2. Wklepujesz ją
    3. Odhaczasz, że gotowa, wpisując WP
    4. Patrz punkt 1. (i kolejka leci od nowa)
    Nie ma nigdzie powiedziane, że jedna osoba nie mogła wpisać pod rząd dwóch misji. Mogła. Najpierw jedna misja, potem druga. Chodzi o to, by nie było że ktoś rezerwuje 10 misji a potem okazuje się, że jednak nie ma czasu i misje wiszą, bo pozostali pomocnicy (choć wolni) nie ruszają zarezerwowanej misji.


    Co do "bez limitu poziomów" wpisz 0, a ja później sprawdzę jak jest faktycznie
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A ciągle mi coś szwankuje net
    jakiś DNS nie odpowiada czy cuś :sleepy:

    A tam brak łącza zwarcie było ;)
    O to lepszy farmer z Ciebie
    ja jak nie robię eventów to rzadko coś innego robię :oops:
    A nie masz xD
    O i super uwielbiam parasoleczki cudne są :D
     
  6. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry po połowie ;)
    Wpadły kolejne 2 perełki, tym razem od marlina :D. Z połowów są w sumie 4 :).
    Miłego popołudnia :)
     
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Mnie wwypadły z ośmiornic i papugo ryb,w sumie mam 6 sztuk
     
  8. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    Dzień dobry wieczór :D
    event mroczny na dziś zakończony... czekam co dalej wymyślą :D
    teraz stwierdziłam że menażerię na mrocznej czas zacząć robić :) może coś się uda chociaż trochę zrobić :)
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    A jaki najniższy poziom można mieć w grze? Zerowy? Czy może jednak pierwszy?
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Miałam zbierać skrzyneczki, ale to zbyt trudne dla mnie, otworzyłam kolejne 4 i ... i mam kolejne 2 perełki od rozdymek.:)
    No to widzę, że idziemy łeb w łeb.;)xD
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Racja, pierwszy. Poprawiłem. Mam nadzieję, że nigdzie się nie pomyliłem w poziomach, od których wpisane misje są dostępne:) Ale znowu potrzebuję przerwy, więc niniejszym ją sobie robię:D;)
     
  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    W zasadzie u mnie też 6, tylko 2 za żeton, a 4 z połowu ;)
     
  13. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Ja dorwałam opryskiwacz
    a pereł mam 4 słabiutko teraz

    Miłego wieczorka i fajnego całego tygodnia
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Wiesz w galeriach handlowych wprowadzili poziomy -1,- młodzieży się teraz myli :p
    Nie wiadomo czy w wirtualny świat też nie wprowadzili :pxD- może to innowacyjny kierunek, o którym jeszcze nie wiemy ;)
    Jak wejdziesz na górę i zdobędziesz szczyt to trza zejść nie?- tylko teraz kwestia interpretacji, czy jak schodzisz to liczysz w dół stopnie, które wcześniej kierowały Cię w górę? :pxD
    Zapominasz że trudno jest myśleć jak krasnoludek;)

    Zresztą nie tylko On, ostatnimi czasy stykam się w pracy z młodzieżą i niestety to jakie potrafią mieć tłumaczenia, nie tylko nie śniło się nawet filozofom, ale i mózg staje w poprzek jak słyszy.
    Nic nie jest oczywiste ani wykluczone xD

    Nasza społeczność ma od lat krasnoludka w grze, który gra na minusie, a jednak z wynikiem dodatnim;):pxD:cry:

    Młody ma talent, tylko nie może trafić w wykorzystanie swych umiejętności.

    Genialne :D
    Ty to jesteś oryginał naprawdę- podziwiam - Pozdrawiam :)
    ..
    Kolejnych sukcesów wszystkim- dziękuję za chutneyki :inlove:i do kolejnego posta.
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nie podziałało :cry: bajkowe źródło wyszło :cry:

    może trzeba było splunąć nie chuchać xD
    I jest kolejny post :pxD
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    xD
    Już się dawno nie chucha- no chyba że sprawdzasz czy przymrozek jest :p
    Teraz jak chcesz mieć farta, to trza przerzucać prawą nogę przez lewe ramię :pxD
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A tu to mnie zaciekawiłaś... O jakim talencie mowao_O??? I tak pewnie jest powiązany z moim zdziebko słomianym zapałem:pxD;)
     
  18. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    U mnie aktualnie 12 pereł, a zaczęłam event 2 dni później, bo się nie zorientowałam, że w ogóle jest :oops:
    Ale mnie perełki lubią ;)

    PS. Daj znać czy moja sówka i wiad. na GG doszły. Bo chyba jednak coś strajkuje :sleepy:
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie pamiętam czy odkrycie świata pełni księżyca zależało od jakiegoś poziomu, czy nie, ale chyba nie (wszak na początku był to mini-event i to na wszystkich łąkach, bo wówczas była tylko jedna z tego co pamiętam), więc na razie sobie zrobię przerwę od spisywania nagród w misjach - a nuż los się uśmiechnie i ktoś postanowi wziąć ją przede mną i tym samym znikną moje wątpliwości na temat "Małpy w oślizgłej dziurze". Dobranoc wszystkim:)
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Dzień dobry ,poniedziałkowo:)
    Kawa mam nadzieję pachnie tak jak moja w realu:)
    Pociag jeżdzi ,wysłałam już połowe żółtych mleczarni:)
    Pająki nie chca przyjechać:(