panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Gratuluję Ewa
     
  2. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    Bardzo dziękuję za gratulacje te które znalazłam w domku:D:inlove:
    i raz jeszcze za te które przyleciały samolotem:D:inlove:

    Ewa cieszę się ze razem wyskoczyłyśmy na kolejny poziom:D:inlove:

    miłego wieczoru wszystkim życzę


    .
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Też się cieszę i gratuluję wyższego poziomu . :inlove:
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór ponownie:)

    Uważam, że nie ma co po kimś poprawiać, jeśli nie jestem pewien czy ta osoba się pomyliła a ponadto niekoniecznie może sobie tego życzyć;) Dlatego też mała uwaga do Eli:) Misja "Największa fanka" dostępna jest od 3 poziomu, nie jest to misja wyspowa. Ale całkowicie rozumiem - jesteśmy tylko ludźmi i np. czasami kursor się omsknie albo coś;)
     
    xBabciaEwa i misiek1978 lubią to.
  5. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Tomek, pierwsza zasada wspólnego wpisywania : każdy zajmuje się swoją misją :p zwłaszcza, że wspomniana przez Ciebie misja nie została odhaczona jako "gotowa". Każdy ma swój styl pisania, można sobie coś zostawić puste/wyzerowane, bo chce się to później sprawdzić.

    Równie dobrze ja bym mogła mieć do Ciebie pretensje, że piszesz "jaskrawe drzewo" od 0.poziomu, a jest od odkrycia Bahamaramy (czyli 14.) Uważam, że takie zwracanie uwagi jest co najmniej nie na miejscu, dlatego chciałam to poprawić w momencie przeklejania do kodu. Jak zaczniemy sobie wytykać błędy (zwłaszcza publicznie!) to w takiej atmosferze nikt nie będzie chciał wpisywać tych misji.

    A po drugie, jeśli nie ma piątej nagrody, to wpisujemy ją jako pustą, czyli "" ;)

    Jestem wdzięczna, że poświęcacie swój wolny czas, ale niech każdy zajmie się swoją zaklepaną misją.
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobrze:)

    PS. Dodałem "" w miejscu, gdzie powinna być 5-ta nagroda i poprawiłem poziom, od którego misja jest dostępna na 14:) Wiesz, zawsze to mniej poprawiania kodu potem;) Nie chwalę się. Informuję tylko:)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2021
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ania, zerknij na GG :)
     
  8. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    I nawzajem :D

    ===

    Wczoraj byłam (nieplanowanie) na koncercie kameralnym w filharmonii. Przed 16stą telefon czy chcę iść xD Wyrobiłam się akurat i zdążyliśmy dojechać, ale co mnie urzekło? Siedzenia dla widzów były na scenie :D a artyści dosłownie metr czy dwa ode mnie (siedziałam 2-osobowej "kanapce" w pierwszym rzędzie). Było może z 20 osób. Przyfarciło mi się, bo ktoś wygrał bilety i postanowił mnie zaprosić :) Nie wiem co na mnie zrobiło większe wrażenie: aktor (recytował i śpiewał) czy muzycy (fortepian i kontrabas)? Chyba wszystko razem i ta bliskość stworzyły taki mega klimat :inlove: Ciarki przechodziły falami i nie, nie było mi zimno xD
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2021
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Gratulacje dla Ewy i Basi :)
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Tośmy pogadugadali :D

    Na takim koncercie kameralnym nigdy nie byłem. Ale zdarzyło mi się być na trochę większym i siedzieć tuż obok pani, która grała pierwsze skrzypce. Wrażenie podwójnie niesamowite :p
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    znalazłam wieża nietoperza nie wiem skąd ją mam ale na pnącze nie da sie jej włożyć :wuerg:
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Danusiu, trzeba zdobyć do niej ulepszenie i dopiero taką ulepszoną dasz radę postawić na pnączu.:)
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Aniu nauczycielko - pytanie mam. Jeżeli w poradniku pisze "misja dostępna bez limitu poziomów" to jaki poziom ma wpisać do spisu nagród osoba, która zarezerwowała tę misję? "0", tak? Pytam się, ponieważ doszliśmy już do misji "Potężne drzewo kapokowe", w której taki dopisek w FAQ się znajduje. Informuję również, że najpierw zarezerwowałem misję "Skąd pochodzą salamandry?", uzupełniłem ją całą, wpisałem "WP" przed jej nazwą i dopiero zarezerwowałem równie pracochłonną "Energię dla Lulka" i też potem wpisałem "WP". Po prostu rozumiem Twoją instrukcję tak, że mogę zarezerwować misję po wpisaniu poprzedniej i jak byłem w trakcie wpisywania tamtej, to limit był wyczerpany ale jak ją skończyłem, to się wyzerował i mogłem zarezerwować kolejną (w bardzo dużym skrócie dopuszczalne jest zarezerwowanie 2 misji pod rząd jeżeli spełniłeś/aś wszystkie warunki instrukcji) - jeśli źle, to nakieruj proszę na właściwy tor me myślenie.

    Dobranoc wszystkim. Na dzisiaj koniec pracy.
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Miłej , pogodnej niedzieli wszystkim życzę .
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    acha dziekuje Eluś :) ulepszeń jeszcze nie zdobyłam ;)
     
  16. GeethaPL

    GeethaPL Czeladnik forum

    hej wszystkim :) mam wszystkie trzy itemy w inwentarzu oraz dwa ulepszenia ale nadal nie mogę ich postawić na pnączu... jak to zrobić? z góry dziękuję za pomoc :)
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Musisz zdobyć trzecie ulepszenie, wystawić podstawy np. w nawiedzonym domu, nałożyć na nie ulepszenia, zdjąć do paska i dopiero możesz wstawić na pnącze. Nie ma za co:)


    Dzień dobry wszystkim i miłej niedzieli:) Mam nadzieję, że spędzacie ją na odpoczynku;)
     
  18. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Kawusia obowiazkowo

    Mówię dzień doberek i życzę fajnej niedzieli
     
  19. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    "Szukaj mnie szczęśliwie dzień po dniu"
    "Kiedyś cię znajdę"
    albo
    "Możesz szukać ale i tak nie znajdziesz" xD
    - szukaj dalej :pxD
    Nie poddawaj się :D


    Dziękuję Wszystkim za pamięć i wypadajki, ale ja eventów nie robię, nie mam możliwości czasowych, ani sieciowych, więc marnują się póki co.
    Wyjątkiem będą Dożynki- dajcie znać o co będzie kaman w evencie- jakiś skrót na priv czy cuś :p- ten będę chciała zrobić dla tradycji- mam na myśli event, nie Top :)
    Może jakimś cudem będę miała ciut normalniejszy grafik w danym momencie i da radę.

    Czasem jestem coś tam działam, ale przelotem- za słaby Net mam na wyjeździe a gra za długo myśli,a ja czasu mam niewiele.
    Strzelili sobie w kolano z płynnością :pto część graczy odpłynęło.

    Ma ktoś nadmiar chutneya- ten z chęcią przyjmę:)- chyba mi wiewiórka zeżarła:p
    Gratuluję szczebelków i sukcesów w grze.
    Trzymacie się dzielnie.
    Dzień Dobry :)
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Jesień to druga wiosna, kiedy każdy liść jest kwiatem. (Albert Camus)
    [​IMG]
    Taa
    najpierw siebie odnajdę :p
    A na co Ci jak eventów nie robisz :p
    postaw drzewa ;)

    Dżemik ile by go nie było w zapasie lubi znikać
    Całe szczęście mam z sąsiadeczką taką umowę fifty fifty i jest ok :inlove:
    dżemiku mi nie brak
    Kawka jak najbardziej :inlove:

    ***
    Pnącze zgarnęłam
    skrzynki wystawione
    mocno zaczarowane ochuchane
    ciekawe jak to podziała ;)

    Miłej niedzieli