panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Elu po szczepieniu zero piweńka przez 24 godziny w sumie słaby ,ale tez alkohol:)


    Jest OO:)
     
  2. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Iza, wiadoma rzecz, to tylko żarciki ;), na szczęście mam pewną medyczną wiedzę i wiem co wolno, a czego nie :)
     
  3. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Powiem tylko dzień dobry i miłego dnia
    Za kawę dziękuję
    Wszystkim życzę zdrówka

    Tym co poziom przeskoczyli wielkie gratulacje

    U mnie deszczowo i temperatura spadla z 30 na 15, idę posadzić pomidory, czas mnie goni
    do wyjazdu nie daleko
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ewentualnie zimna butelka jako okład do ręki jak znalazł:)
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    A widzisz, to u mnie na bogato było i szczepionka i plasterek.xD
    Ale ta zimna butelka to najlepsza z piwem w środku.:pxD

    Jak tam ewenty? Robicie?
    Ja jak zwykle robię, ale na tej plantacji to trzeba będzie się pogimnastykować.;)xD
     
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Robię znając życie znów będę miała problem z wypadajkami.
     
  7. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No patrz, a Ela dalej kusi :pxD
    Pogoda sprzyja, a tu człowiek będzie musiał się powstrzymać ;)
    Jest plan, żeby robić, a życie zweryfikuje ;)
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Trudno będzie, bo to 2180 z jednej łąki, a sekundowych roślin nie ma.:oops:
     
  9. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ostatnio na baśce rzutem na taśmę zrobiłam ,sporo SN poszło.
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratuluję:D Ja jeszcze trochę poczekam, ale mam nadzieję, że przeżyję obie dawki i nie doznam większego uszczerbku na zdrowiu fizycznym;)
     
  11. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Czy jest czego gratulować, nie wiem.. Każdy ma możliwość zaszczepić się, tylko każdy musi podjąć sam decyzję, czy chce, czy nie..
     
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    event robię będzie trzeba przeplatac krótszą kolczochem albo wspięgą z tiki i alchemikiem innej opcji chyba nie ma .
    Sporo tego badyla z łąki mniejszej niż farma.
    11 siewów dłuższej po 5,03 z kupą i wodą i 16 krótszej po 3,36 z kupą i wodą
    Poza tym od czwartku dni sąsiada,a mam zamiar uzupełnić zapasy imprezówek więc wylotki w tym evencie mogą być problemem
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2021
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dlatego gratuluję zdecydowania się, bo wiele osób ma problem z podjęciem słusznej decyzji;)


    EDIT: Skończyłem event i wymyśliłem konkurs na opowiadanie, wiersz czy dowolną formę literacką w związku z moim weselnym misz-maszem. Niestety nie mam jeszcze jury a jak będę wybierał sam, to pewnie zaraz ktoś z zewnątrz się przyczepi (domowników nawet nie śmiem o to posądzać), że faworyzuję jakiegoś znajomego:pxD Wolę uniknąć like'owania, bo czasem użytkownicy dają like'i* z przyzwyczajenia pod każdym postem. Nad nagrodą, którą mogę zaproponować ze swojej farmy też jeszcze myślę:oops: Także rady i sponsorzy mile widziani:p;)
    [​IMG]
    Obrazek jest na hostingu iv, więc wszelkie trwalsze hostingi też mile widziane, bo obrazek pewnie będzie widoczny krótko a bardzo ciekaw jestem Waszych prac i to "krótko" pewnie nie wystarczy:)


    *myślę, że jest to dość jasne, ale chodzi o polubienia

    EDIT2: Niniejszym stwierdzam, że czekam na wyprzedaż przepisów do dzielnicy rzemieślniczej, ponieważ mam już uzbierane 100 FL na przepis na CMJ a kupowanie go na targu i zbieranie z pnącz już trochę mnie nudzi.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2021
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Gratki dla Wojtka :)
    I oby juz tylko z tego lepiej zmieniło sie na całkiem dobrze :)
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przyniosłem trochę statystyk dla Ani matematyczki:)

    Z 1000 skrzyń z rybami (lepiej to wygląda niż 1007 sztuk, które mam a dodatkowo ułatwia obliczenia procentowe) wypłynęły/wypłynęło:
    • 522 pasze dla ryb,
    • 42 bikini,
    • 36 karpi koi,
    • 30 walizek,
    • 26 hamaków,
    • 39 garncarstw,
    • 30 tęczanek,
    • 17 rekinów,
    • 38 rękawic bokserskich,
    • 45 garnków,
    • 43 błazenki,
    • 30 masek płetwonurka,
    • 41 deskorolek,
    • 40 drabin,
    • 14 latających ryb,
    • 7 rozdymek.
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Tomek policz dobrze ,nie opłaca sie kupowanie przepisu na CMJ taniej wyjdziesz sprzedając badyl na targu i kupując CMJ
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Może i tak, ale chcę też sprzedać trochę CMJ;) I naszło mnie właśnie na własnoklikalny:pxD
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Żartujesz?o_O Własna produkcja jest nieopłacalna, nie mam przepisu, zbieram tylko z pnącza, starcza na własne potrzeby i na sprzedaż, a w pasku niezły zapasik.:pxD
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Mam przepis ,własny wyrób był ostatnio wieki temu, kupuję na targu jak potrzeba ,choć ostatnie zakupy też były ponad dwa lata temu zapas ponad 300sztuk.
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja mam ledwo 20xD