panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dziękuję wszyskim za życzenia:)
    Moje wpadki?Było ich wiele,zanim nauczyłam się obsługi pnącza na przykład to zbierałam gałazki jak leciało nie patrzac na bonusy,zdarzało się ,że miałam posiane warzywa a odpalałam plusowe bonusy na kwiaty i odwrotnie.
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie masz SP? :oops:
    Nie czytałam jeszcze ile potrzeba, ale myślę, że dam radę.:pxD
    Tego też doświadczyłam.;):) A miałam też problem z zagrodą dla kogutów, za nic w świecie nie mogłam ich nakarmić, bo myślałam, że taki kogut to je co zwykła kura, a on skubany nie chciał.:oops::cry:xD
    Do 70 poziomu dojechałam na dużych polach.:pxD
    Nawet teraz czasem mi się zdarzy całą ewentówkę zapakować do młyna i wtedy wyścig z czasem, żeby zdążyć zatrzymać młyn.xD
    Z piórami to różnie bywa, u mnie ze dwa lata temu pióra były bardzo tanie, kupowałam na potęgę po 4 tys., potem nie wiem czemu cena wzrosła do ok. 20 tys. i tak trwa, czasem są jakieś zawirowania, szczególnie jak nowi farmerzy dorywają się do misji pierzasta porażka.:pxD
    Wstyd się przyznać, ale ja tę wpadkę ciągle zaliczam.:oops::cry:xD
    No i jeszcze dołożę do wyliczanki, moje ostatnie odkrycie, gdzie można znaleźć dopalacze.;)xD
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    mam
    ale czy dużo hm
    problem ze zwierzakami a w szczególności z anakondami :sleepy:
    się kurka uczepiłam anakond
    a przecież oznaki dadzą też kameleony eh to przez ten globus nie myślę racjonalnie :oops::cry:

    no ale Norbi mnie poratuje :)
    ***
    na całość potrzeba 900 szt super paszy
     
  4. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    A z wpadek to też pamiętam, na początkach gry siałam wszystko na dużych polach, farmy pod wypadajki nie przygotowywałam, bonusowych nagród świątecznych nie odbierałam( nie mam pojęcia dlaczegoxD)
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tyle to mam.:) Wydaje mi się, że to łatwy ewent, chyba, że nie widzę jakiegoś haczyka.:oops:xD
    Długo grałam jak dziecko we mgle, bez mentora, bez forum, za zdumieniem patrzyłam jak mi coś niespodziewanego wylatuje z pól.xD
    A teraz, dzisiaj zarejestrowany wie wszystko o grze.o_O
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Elu to widze ,że korepetycje z pnącza trzeba zacząć pobierać ,bo misje siewne kusza nagrodami, a do wysiania sporo badyla:)
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A jakie to rośliny chodzi mi o kategorie ?

    może coś troszkę pomogę ?
    Ogólnie łatwy jak się ma zapas super paszy i zwierzaków
    chciało by się powiedzieć
    raz ciach i po evencie

    ale nie ma tak łatwo właśnie
    haczyk jest by nie zapomnieć ;)
    bo za tydzień
    misja z gadami
    a za dwa tygodnie
    misja z płazami ( zawiąż se agniecha supełek )

    a kto ma już zapakowaną oazę misz masz to by przypadkiem hurtem nie poleciał bo oznak gad i płaz nie będzie


    ***
    mnie super papu zeżarły owce zombie gnidy jedne :cry: już je wyrzuciłam
    no ale tak czy siak mi super pasza taniej wychodzi niż ich pasza
    głodomory jedne

    kto tyle wcina o_O
     
  8. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Ja dokładnie to samo, ani Kodów
    Dwie koleżanki które namówiłam na granie przeskakiwały mnie co chwilę i Wam powiem że , sianie na małych polach z dżemem chyba zaczęłam gdzieś około 97 poziomu hahaha a one już miały o 10 poziomów dalej, ale zaczęłam sama szperać gdzie tylko mogłam wejść i czytać i przyszło olśnienie.
    Teraz obydwie zostawiłam daleko w tyle. Na forach jednak można się dużo nauczyć od innych.
    Teraz i tak nie robię jeszcze tak jak się powinno (mam na myśli pnącza) Po prostu mi się nie chce tego pilnować a i czas. Na targ też mało co chodzę bo ja wolę sama zrobić u siebie chociaż to czasu potrzeba na wszystko, ale kiedyś to było trudne, teraz menażerie manufaktury itd

    Ela pisze o nowych jaki start mają , to jest bez porównania, otworzysz farmę rach ciach, tu popisze tu popatrzy pobiadoli ze czegoś nie ma i patrzysz on za chwile ma poziom 200 a my na jednych łąkach zaczynaliśmy ile to pracy nas kosztowało to 200

    Ale jak to mówią stare dobre czasy fajnie się wspomina, to była robota aż z gumowców się kopciło

    A co do wpadek to do dziś mam taką jedną wpadkę co jakiś czas... zbieram bez dżemu :)

    Ale tak się składa że na pierwszym miejscu u mnie zawsze będzie Realne życie.

    Oazę mam załadowaną z hodowlanym nie będę mieć problemu, będzie rach ciach i zapomnij
     
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    a właśnie nie będzie raz ciach i zapomnij :p

    przyzwyczajenie górą xD
     
  10. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Aga napisałaś nazwy pnącz a plusami do roślin ,jeszcze instrucja kategorii roślin i co kiedy odpalamy :)
     
  11. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    No tak co tydzień rach ciach :)
     
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Jutro wybiorę recznie z oazy ssaki ,potrzeba 150 odznak ,troche popracuję :)
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ok się postaram nie zagmatwać :)


    warzywa
    odpalamy pnącze
    imprezowa wejściówka 2 ( +1 ) farma i wyspa
    legenda wikingów +1 farma

    w slocie diamentowym dżem z hibiskusa +3 /18h można dać babeczkę działa na wszystkich polach

    podstawy uprawy +1 farma
    ale też przyspiesza dojrzewanie o 10 % więc dobrze odpalić gdy zbieramy warzywa i chcemy zasiać warzywa
    na przyspieszenie wzrostu roślin jest tabelka Rysia i Ani :p czy pisać ??? xD

    inne
    odpalamy pnącze
    wielka ucieczka + 1 farma

    w slocie diamentowym drink tropic colada +3 farma wyspa
    w złotym melonowa magia +1 farma

    zboża
    podroż w czasie +1 ale tylko wyspa
    moje nie aktywne

    w slocie diamentowym czekoladowy croissant +3 farma wyspa /18h

    kwiaty
    odpalamy pnącze
    tajemnice ziół 2 (+ 1 )
    wspaniałe kwiaty (+1 )

    w slocie diamentowym rajska girlanda +3 farma wyspa /18 h
    złotym tropikalna girlanda +1 wyspa

    nie wiem ale możliwe że to nie wszystkie pnącza :oops:
    no i przy obecnych eventach jedno łąkowych , trudniej wykorzystać na maksa slot diamentowy :sleepy:
    no trza się nalatać z tym
    ja czasem to się tak zamotam że ho ho ho
    a jak jeszcze chcesz przyspieszyć dojrzewanie to sloty srebrne do opanowania i wykorzystania :p

    generalnie bo lubisz PD to ;)
    dajesz w sloty to co daje PD odpalasz wybieg pnącza ogrody itp według swojego uznania

    wyrzucasz to co daje PD wkładasz to co daje + idziesz na łąki xD
    uff się spociłam

    no mam nadzieję że czegoś nie pofajtałam ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 kwietnia 2021
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Aga genialne :inlove:Do tego tabelki do wykorzystania z alchemików ,którymi też żongluję i siewy mamy opanowane:)
    Dodatkowo pamiętajcie o chlebku i jabłeczniku jeden i drugi daje dodatkowe pd
     
  15. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Ja co załadowałam wcześniej na obniżkach to wykorzystałam na wypadajki, wczoraj nowe załadowałam, całe ssaki to tylko dorobie i koniec (perfum mam dość i dżemy w zapasie) jak ktoś nie ma to podaruję.

    agniecha fajnie to opisałaś ,ale ja i tak zbierając widzę ze mam więcej nasion niż tylko z dżemem :) ciacham wszystkie chmury i finito :) ale wszystkie ciacham tylko rano :)
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Jagoda warto zdejmowac itemy z galązek pnącza i wkładac je tematycznie w momencie zbioru ,wtedy je wykorzystasz:)
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Hurtem jadę tylko dające postęp i zapewniające przedmioty

    roślinne /zwierzaków wybieram tylko nie oznaczone
    oznaczone zielone odpalam tylko wtedy gdy zachodzi taka potrzeba

    ale mnie na tyle łatwiej bo zbieram je ręcznie :)
    no i wolę tematycznie zbierać niż wchodzić w rzędy ulubione jakoś tam się gubię
    niby wszystko w jednym miejscu a jednak


    nie zdejmuję itemów bo potem zapominam że takie pnącze mam aktywne tylko niekompletne
    no ale to może kwestia przyzwyczajenia ;)

    ***
    zdobyte ulepszenia w szklarni plus alchemik to swoboda w kombinowaniu co posiać by dobrze wykorzystać bonus +
    z pnączy on działa krótko i raczej to jest na poranny zbiór lub na start eventu :p ja tak robię

    tylko jeszcze muszę se wbić do łba ta melonowa magia no taka strata no :sleepy::cry: a pokrzywy tak mało wrr
     
  18. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Iza wiem, ale tak się składa że przeważnie mam rano to +1 albo i 2 za leniwa jestem żeby to pilnować, a dopalacze używam i tak w zależności co sieję.

    Dodam jeśli ktoś potrzebuje wypadajkii to proszę o sowę bo mi zostają
     
    Ostatnie edytowanie: 15 kwietnia 2021
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    O to to, wiesz, że lubię korepetycje.:pxD
    A to musimy się umówić i sobie przypominać.;):) Oszczędną oazę już wykorzystałam, dzisiaj zaprowadziłam miśki, będą miały używanie do jutra.:pxD
    Aj rozpieszczasz swoje owieczki, u mnie zimny wychów mają.xD
    O łał, piękne dzięki.:) No to ja to muszę wydrukować i powiesić sobie nad łóżkiem i .... może wreszcie trochę wyciągnę z tych misji siewnych. Nowe wyzwania przede mną.xD
    O chlebku to zwykle pamiętam, gorzej z jabłecznikiem.:oops:
    No właśnie ja też, klik i po ptakach, ale może warto się zastanowić i wycisnąć więcej.:pxD
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Jutro czeka mnie zbiór ręczny oaz ,żeby wybrać ssaki:)


    Według mnie warto,dlatego kluczowe jest zdejmowanie itemów z gałązek przy siewach, bo to zdecydowanie przyspiesza. Ilość nasion jest ogromna a dwie sztuki z pola więcej robi różnice a jak może być jeszcze dwie ?gdy oprócz slotu tematycznie dostosowanego do kategorii odpalasz dwa pnącza plusowe na kwiaty?
    Udało mi sie zakończyć misje siewne więc sianie nie jest tragiczne tylko wymaga systematycznościxD