panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A ja się zastanawiałam co się z tobą dzieje , bo coś mało widoczny ostatnio byłeś .xD
     
  2. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Tak znam i bywam;) Ostatnio jak byliśmy próbowaliśmy pierożków:inlove: Pychotka! Kurczaczek też przepyszny, chyba najlepszy jaki jadłam;) Muszę znów się wybrać....:music:;)

    Mazury piękne są to prawda:) Ale inne miejsca nad morzem czy w górach są niesamowicie urokliwe:) W styczniu 2015 roku byłam w Bielawie (niedaleko Wrocławia), no pięknie było:) Trafiliśmy akurat na przepiękną zimę:inlove: Uroczo.
    Event robię. Na razie czekam aż mi burak cukrowy urośnie i dopiero jak posadzę tę cytrynkę eventową to zacznę wrzucać do spółdzielni:)
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witam , a tam jeszcze nie byłam , muszę się wybrać , a przy okazji rodzinę odwiedzić .
    My to wybieramy takie małe miejscowości , gdzie nie ma dużo ludzi , lubię plener i ciszę .
    Może dlatego , że ciągle z głośnymi dziećmi przebywam . Wieś też lubię i małe miasteczka , jakiś swój urok mają .:)
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No i jest odpowiedź xD, jak to dobrze z mądrym człowiekiem pogadać. xD To jest po prostu cytryna modyfikowana genetycznie, co to drzewa nie potrzebuje a owocuje. Ale mi się rymnęło.xD Czyli biolog maczał w tym palce i dlatego biologiczna.xD


    No i tak trzymać Króliczku :inlove:, widzę, że moje miksturki skutkują.;)

    Kochana, on najlepszy w całej Polsce jest. :D Przytaczam tu zdanie nie tylko swoje ale i moich przyjaciół, co znają się jak mało kto.;) No wiesz, żeby ponad 300 km jechać samochodem, potem jeszcze płynąć łódką, to musi być najlepszy. xD
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja się na genetyce nie znam , ale wiem , że na farmie wszystko jest możliwe , więc trzeba to z przymrużeniem oka traktować .
    Cytryny z ziemi , mleko z drzew i inne wynalazki . :p
     
  6. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Przekaze lubemu ze tak mowisz bo on z Wegorzewa, bedzie zachwycony;) i mysle ze po Twoich namowach wybierzemy sie w niedlugim czasie na tego kurczaczka:music:
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :), wstał piękny dzień, słoneczko, ptaki śpiewają, ..... jest cudnie.:inlove:
    Na wyspie kolejny poziom zdobyty, na farmie cytrynki i cebulki dojrzewają, na forum aż dziw, na razie nikt się nie kłóci, nikt nie przekonuje o wyższości ......, sielsko, anielsko. ;)xD
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień:) dobry. U mnie też cieplutko , ptaszki śpiewają ..............super :)
    Cytrynka wysiana , teraz cebula na wypadajki .
    A , że dzisiaj już piątek , więc radość podwójna .
    Radosnego , cudnego dnia wszystkim życzę .
     
  10. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Bo to piateczek piatunio piatalongoxDxD dlatego wszyscy maja taki dobry humor;) do tego sloneczko, ciepelko i jak tu sie nie cieszyc;) jsk Wam idzie event? ja zatrzymalam sie na ostatnim z 4 zadania, braklo 11 spryskiwaczy:sleepy:
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pięknie jest i niech tak zostanie :)
    Czwarte skończyłam , przeszłam do piątego i utknęłam , bo wypadajek wszystkich zabrakło .:p
    Ewentówkę mam wysianą , teraz cebula na polach do końca .:)
    Wystawiłam drzewka z kalendarza , ciekawe co mi dadzą . :)
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to już wiem, dlaczego od rana mam dobry humor :D, faktycznie kochamy piąteczki :inlove:, oj kochamy. :inlove:
    Jutro sobota, więc w prawdziwym ogrodzie popracuję, a po południu imprezka u Franciszka.:D

    A event, no cóż specjalnie nakładów myśli twórczej nie wymaga, więc trochę nudno, bo cytrynka już cała wysiana, cebulka na wypadajki wschodzi:), a zrobione 1 i 5 cała, a reszta srebrne. No i tak jak Ewcia czekam
    Ale mam nadzieję, że zdążę.:)
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Odkryłam drzewka na wyspie z kalendarza i ;
    grejpfrut
    goja xxl
    amherstia xxl
    pitomba xxl
    cedrat xxl i porażka
    tamaryndowiec xl x 3 bez komentarza .
     
  14. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Znaczy bez komentarza te ostatnie drzewko rozumiem?:) Bo goja i pitomba to super;)
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie lubię xl , no nie lubię , a reszta super .xD
     
  16. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja dopiero przy ostanim i chyba przedostatnim G&T tez, dopiero polubilam drzewka XXL, ale tylko te normalne (bananowiec i reszta). Natomiast drzewek XL, XXL niezwylych czyli amherstia, cedrat, granatowiec i inne tez nie lubie:wuerg: Jakos tak:p
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja xxl lubię , bo fajne pd dają , a na wyspę tpd . Denerwuje mnie jak są xxl , a ja dostaje xl.
     
  18. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Królik cały czas na farmie urzęduje, widać chyba się Babci żaróweczka spaliła, napisze do supportu to podeślą nową xD

    A tak po za tym to wczoraj troszkę zaniedbałem uprawy, choć udało się w ciągu dnia zebrać plony i posadzić nowe, a powodem tego był służbowy wyjazd po maszynę dla firmy, razem około 260 km w jedną stronę. Teraz znów jestem i nadrabiam straty :D

    Po za tym kukurydzę sobie ulepszam i już mało brakuje a potem kolejna roślinka :)

    Co do drzew, to ja kocham wszystkie, bez względu jakie są :) Mam ich mało bo w sumie dopiero 361 (76 na bahamarama i 285 na farmie), więc nawet nie jestem w stanie obsadzić wszystkich polan ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 czerwca 2016
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jak jesteś na farmie to ja tego nie widzę , chodziło mi o to , że na forum mało cię widać .:)
    Z czasem się dorobisz i stwierdzisz, że masz za dużo nie tylko drzewek , ale
    wszystkiego .
     
  20. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Przyznaję, że na forum rzadko zaglądałem, bo na początku dostałem bana za wielkość czcionki i przez dłuższy czas mnie nie było, aż w końcu zacząłem prezentować swoje osiągnięcia poza grą a potem już nie tęskniłem do tego forum aż pewnego dnia Pani doktor mnie zagadała i tak w końcu po różnych syropkach zaglądam głównie do tego tematu a do reszty sporadycznie. Mam inne miejsce spotkań i tam jest cała moja historia gry, szkoda, że na forum tak nie można. Jeśli napiszesz do mnie w grze dam ci namiary, albo poproś Panoramkę, ona tam często zagląda :)