panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    trzymam kciuki za Twoje Ty trzymaj za moje- rano zamiast baterii będę kibelki odkrywać
    a pawi mam 40 sztuk :D i jedną zagrodę którą na ten moment nie mam gdzie postawić :D
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tez trzymam kciuki za Was dziewczyny - kibelków nie kupuję , bo zawsze jakieś stare zagrody dostaję .
    Czekam na drzewka - mam takie braki , że szok .
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja zwykle też nie bo wiecznie jakieś bzdety buduje ten partacz
    wzięłam sobie na poprawę nastroju po utylizatorze który moim zdaniem jest totalnym niewypałem i pierwszą wtopą na maksa w tym roku
    póki się buduje oko cieszy potem różnie bywa :D

    z drzewami to już nie nadążam ile mi i jakich brakuje
     
  4. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Trzymam kciuki!!!
    Jak się nie mylę - bo co chwilę coś nowego wrzucają - to mi brak po 1 tylko na wyspie i farmie, z tych najnowszych. A tak mam co najmniej po 1sztuce, a niektórych wręcz zatrzęsienie.. Jak dziewczyny się określicie, gdy w końcu G&T wrzucą - to akurat może tych brakujących Wam będę miała do oddania ;)
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja tym razem kupię drzewka , bo trochę mam braki i misje stoją - na rynku drożyzna .
    Tak sie łudzę , że chociaż te brakujące mi wpadną .
    W tym hodowlanym co teraz będzie - to co będzie potrzebne ? Pogubiłam się .
    O pawiach teraz piszą , że chyba w marcu będą , jeśli w ogóle będą .
     
    Ostatnie edytowanie: 6 stycznia 2017
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Drzewek to sporo mi brakuje ... nie kupuje to się nie trafią :) Nawet nie wiem dokładnie jakich brakuje , bym musiała sprawdzić według misji w spółdzielni i te nazwy nie sposób spamiętać .

    Dużo uzbieraliście Farmarków ?
    Ja zbieram róże rano i ustawiam jednak zagrody , dla mnie za drogi ten utylizator nie mam za bardzo co tam oddawać .Lubię też mieć jakieś zapasy na inne misje w razie czego .

    Teraz to ptaki i ssaki -3 edycja dzikich zwierząt ale jakie zwierzaki konkretnie to już też sama nie wiem
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja tego nie robię - pisałam już - zagrody stoją i drzewa i postoją do następnego ewentu z sianiem .
     
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja mam 70 farmarków i więcej nie będzie pyknęłam na próbę i stwierdziłam że nie ma sensu więcej stracę a nic nie zyskam
    wsadziłam 14 tys goździków na pocieszenie poszłam ich trochę sprzedać a kupiłam co inne do spółdzielni
    w silosie coś tam jeszcze jest więc jak uzbieram 10 baterii to kliknę
    ale nic z tego nie będzie
    jak poczytałam ile farmerzy wsadzili a co w zamian to bez sensu

    na jednej polanie mam zwierzęta na drugiej drzewa na trzeciej Menażerie i trochę pól nic nie zmieniałam

    lepiej mi idzie jak się skupię na misjach w spółdzielni braki mam straszne

    tylko że potem wybór oddać do spółdzielni czy do eventu np oddam 50 skunksów a za chwilę się okaże że są potrzebne - oszaleć można z nimi ;)

    nad tym hodowlanym też się mocno zastanowię - zależy co dadzą bo wydaje się że to bedzie kolejny pożeracz- event
    i tak co chwilę - widać w jakąś taką tendencję tam na górze ktoś wpadł
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mi zostały misje z kolorowańcami , ze zwierzakami z wyspy i z tymi nowymi drzewami , a i kartony bym musiała porobić do misji .
    Jeszcze mroczne czekają do zrobienia - sporo tego .
     
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja to i nowe i stare i nie tylko z kolorowymi- wszystkie rozgrzebane
    jak był czas na farmie to nie robiłam bo mnie mniej było
    a teraz to nie da rady nadążać

    dlatego mam mało gwiazdek :(

    i masę pracy :)
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja pomału będę robić misje , bo mnie to zaczyna denerwować , ale tych hodowlanych to nie wiem czy skończę .
     
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    możesz zrobić wszystkie możliwe prócz hodowlanych :D
    ja tych hodowlanych to chyba w życiu nie zrobię

    wszystkich się nawet teraz nie da nie ma szans wyjść na czysto
    teraz doszły te co do poziomów to i tak będę wisieć całe wieki np taka "jak stworzyć zespół" z wielką bieda w końcu uzbierałam tą dzika różę (19 godz) i cieszę się przeogromnie że kolejny krok - stokrotka bodajże w ilości 13 tys a rośnie ponad 19 godz jest dla mnie niedostępna na ten moment bo kiedy to siać jak potrzebna tysiące poprzednich jak nie do paszy to do chutneya

    też się staram robić te misje ale u mnie to zaczyna przypominać walkę Don Kichota z wiatrakami ;)

    aż sobie któregoś dnia policzę ile mam rozgrzebanych pewnie będę mogła rekord od końca ustanawiać ;)
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pomału , a systematycznie się porobi - mnie nic nie goni - mam czas .
    Dobranoc Aniu - czas odpocząć .
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    rany to już ta godz?
    Dobrej :)
    a za oknem u mnie w tej chwili równe -20
    bryy
    idę pod kołdrę
     
  15. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Doberek nocnym markom ja też jestem uzależniona od tej gry lecz tak długo to może z 4razy w roku siedzę
    kupiłam 5 latryn hipcia brak i nowego gada też zagród z bahama mam sporo też się podzielę .
    kawy bym się napiła śpiochy
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mówisz, masz :D

    [​IMG]
     
  17. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    dzięki ogrodniczko od razu cieplej się zrobiło
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    :) Wiesz, jak siedzę w domu, to faktycznie wstaję o nieprzyzwoitej porze.
    Ten ewent taki fascynujący jest , że nawet nie wstałam o 6 żeby zebrać z pól.
    Czytam forum, ludzie narzekają, że się nie opłaca. I tak się zastanawiam, czy faktycznie.
    Co myślicie?
    Zużyłam w silosie towaru za 800 tys. SG, mam 84 marki i raz miałam TPD i raz SG.
     
  19. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    ogrodniczko ja 6 razy do pełna uzupełniłam tą piekielną machinę aby zdobyć 60SP
    więc zawsze pięknie obliczasz to ile mnie to kosztowało policz dziś do pełna też zał. piórami
    wchodzi 575 na mym targu pióra po 3,5 tyś ile to kasy a bilonu dało tylko 10szt tragedia :cry:
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Hmm, no to sporo towaru utopiłaś w silosie, rozumiem, że za 7 baniek. Tak?
    Sporo masz baterii, że tak możesz zaszaleć.
    Wiesz ludzie w wątku ewentowym też mówią, że nie warto, ale chciałam SP zdobyć, żeby mieć jakąkolwiek szansę w hodowlanym.