panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    i dlatego gra nie chodzi...;)xD
     
  2. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dzień dobry

    U mnie jest tak:
    [​IMG]
    Ale Norbiego i tak nie przebiję :D;)
     
  3. jurpop

    jurpop Czeladnik forum

    szukam sąsiadki....:music:
     
    jagoda1953 i krasnoludek10 lubią to.
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzis masakra jakas no nie da sie grac :cry:co chwila musze odswieżac -.-
    u mnie mleczarni żółtej jest 112 i 240 osłów pomarańczowych przydałaby sie ciufa co by to wszystko pozbierała :D
    dzień dobry trochę zimowo :)
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Po sąsiadkę to lepiej wybrać się tutaj.;)xD
    Od wczoraj wieczorem jest koszmarnie.:mad:
    Jeszcze zatęsknimy za czasami, kiedy trzeba było raz się przelogować w czasie zbiorów.;)xD
     
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Koszmar jest, z tych nerwów wczoraj zakręciłam kołem wpadły bonusy łącznie 300% i teraz z prawej jestem na 95 zadaniu, z lewej 183 gry.
    A taką miałam niechęć do tego eventu.
    Dzień dobry.
    Piccolo dało 2 razy cylinder czyli 320 florków i zabawę w wodzie.
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a ty olga to ostatnio taka szczęściara jesteś :D tez sie zniechęcę moze jakis % wpadną :p
     
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Moje 3 picu picu dały nieumarły, święto świateł i bukiet kwiatów :p

    Będzie się jakiś czas światło jeszcze świecić na farmie xD

    Florenowca w życiu mi nie dadzą -.-
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    przynajmniej światło masz mnie to tylko kumple lubią :D:cry:
    ale dwa picu są jeszcze w pasku tam na pewno florenowiec jest a moze dwa :DxD
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jednym słowem nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.;):)
    Widać, że Cię BP lubi, może i nas polubi.:)
    Zaoszczędzisz na energii elektrycznej:pxD
    To święto świateł to dobre jest nawet jak wykorzystasz bonusy.

    [​IMG]
     
  11. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    wiem, wiem zabawa w wodzie też tak ma, a polowałam na parasoleczkę.
    Chociaż u mnie trochę mniej - niżej jestem :p

    No ale ten bukiet kwiatów miesiąc czasu będzie stał :pjeszcze mi się poprzedni nie skończył- no lubię kwiatki, ale wolałabym te melodyjne xD
     
    Ostatnie edytowanie: 5 marca 2021
  12. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Zaraz szczęściara podchodzę na luzie choć po ostatnich wyczynach BP
    to ciężko i fart jest.
    Udawaj że ci na nim nie zależy i dadzą.
    Doszli w końcu do wniosku że ja jak grę lubię to i oni muszą polubić mnie by była równowaga.
    Kurczę teraz dali kwieciste ,jutro w ramach odwzajemnienia kupię za pół ceny kombajn i chmurkowego.
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    To niewiele zależy od tego niżej, wyżej, dużo ważniejsze są procenty ze slotów, pnączy i itemów.:)
    Ja już przez te kwiatki przestałam pomocników kupować.xD
    No lubimy, lubimy melodie, też bym kilka przytuliła, ale BP zapomniało o nas.:sleepy:
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    pnączy masz więcej i jajców też :p
    ja nie kupowałam wiele rzeczy, ale nie narzekam, mam wszystkiego po troszeczku i jest barwniej :D
    Nadal moje oczy cieszą serenadki a po nich parasolki- choć tych mam tylko kilka szt. ale są pikne czerwone :inlove:
    No ale ja nieuleczalna jestem pod tym względem xD

    Np. od kwiecistych wolę parasolkę - to nie do końca jest chyba prawidłowo xD- ale tylko wizualnie :p
     
    Ostatnie edytowanie: 5 marca 2021
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Skąd taka pewność? To teza nie potwierdzona. :oops:
    Myślę, że Ty masz więcej.:pxD
    Mój farmerowy budżet starcza tylko na pomocników i to też nie od początku grania, a jakieś cymesy to tylko wtedy mogę kupić, jak na pomocnikach kuponami zaoszczędzę.:)
    Też mam serenady wystawione, cudne są.:) A parasolki, no cóż, też piękne, ale to dobro pożądane, a chyba mniej dostępne niż kwieciste melodie.
    Bry.:) Co tam u Ciebie? Jak farma? Bez problemów?
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ostatnie dni to lepiej nie mówić jak ferma bo słowa takie przychodzą do głowy ze urlop murowany, do tej pory nie było wielkich problemów, czasem cos tam sie wydarzyło ale ogólnie było ok ale od startu obecnego eventu to >:(:wuerg::mad::cry:
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pytałam z nadzieją, że może u Ciebie jest dobrze, a tu widzę klops po całości.:(
    Gdyby nie ten ewent to dałabym na przeczekanie, posiałabym coś najdłuższego na superpolach bez wody i zamknęła farmę na skobel, ale ciągnę jeszcze te gierki i chyba jeszcze to trochę potrwa, bo Borsty coraz bardziej przebiegły.:oops:
     
  19. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Po Twoich wynikach, zapiskach, statystykach i rozmowach ze mną xD
    W sumie to te problemy się zaczęły jak Borsty szedł :p wpierw nie mógł dojść a jak już doszedł, to zaczęły się jeszcze większe - to naprawdę czarny charakter.

    W dodatku kurcza w sumie ten event jest drogi, losowy i nieopłacalny - pomijając punkty sezonu, to właściwie nic wielkiego nie daje (no jak ktoś ma farta w piccolo to jeszcze ok)
    Ale jednak coś jest na rzeczy w tych kostkach - jednak to hazard - niby nie chcesz robić a kuszą te wirtualne kostki.

    to wszystko przez Borstego :pxD
    ..
    Edit: a zapomniałam Ci się "pochwalić" - dziś od rana w oazie w końcu i u siebie dojrzałam te bociany - nawet w locie były xD:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 5 marca 2021
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pozory mylą.:pxD
    Często dobre ustawienie, odpowiednia kolejność zbierania daje więcej niż jakieś jajo, o którego mocy szybko zapominasz.
    Jak dali te 300 poziomów to zwątpiłam, stwierdziłam, że nie ma co zajmować się zdobywaniem Pd bo to beznadziejna sprawa, wściekałam się jak wylosowałam bonus z procentami PD, po co mi to. :oops: Ludzie skakali po poziomach a ja stałam sobie dostojnie na każdym poziomie, myślałam, no tak, oni grają od początku, mają narzędzia, których ja nie mam, to i skaczą. A potem jedna, druga rozmowa, co wrzucasz w sloty przed zbiorami, w jakiej kolejności zbierasz, w jakiej kolejności masz ustawione itemy na wybiegu i tysiące innych i jeszcze chęć zdobycia szarłatu przed dożynkami spowodowało, że ruszyłam szybciej i szybciej, zaczęłam sama dostrzegać co jeszcze można usprawnić. Szarłatowy cel osiągnęłam, a logiczna machina została i kręci te Pd cały czas.:)
    No to uważaj Ann, uważaj:pxD.