panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Kawa się nadawa ;) I jeszcze w takich przepięknych okolicznościach przyrody :inlove:
    No zdrowiej zdrowiej, bo jak to tak chorować i chorować, bieduku ;)
    A co do eventu - to rzeczywiście strasznie się wlekł. O ile mi pasowała bardzo długorosnąca roślinka w evencie świątecznym, to teraz to było aż męczące. Czasu więcej miałam i ten czas oczekiwania baardzo się dłużył. Ale ważne, że światełko w tunelu jest ;)
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też tak miałam wczoraj rano, postawiłam na uzupełnienie kukurydzowych zapasów. Z kukurydzy leciały od 1 do 5 z jednego pola.

    Życzę zdrowia, może taki sposób wypróbujesz? ;):)

    [​IMG]


    Tak tak, to karaibska kawa z rumem i malibu. ;)xD

    [​IMG]

    Jak najbardziej, kawa się nadawa. ;)xD

     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Brak 80 wypadajeków;)
     
    xBabciaEwa, abc2016 oraz Anetta41 lubią to.
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Widzę, że z ewentem poradzisz sobie, gorzej z deklinacją. ;):)
     
  5. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Doberek cisza tutaj dziś aż w uszach piszczy chyba po wczorajszych regatach przy muszli dziś co
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też się zastanawiam, co to się dzieje. Czym żeśmy tak wystraszyły towarzystwo.8)
    Przecież tak bardzo żeśmy nie fałszowały. ;)xD

    Sądząc po wczorajszych deklaracjach Ewy i Tomka
    Pewnie zapisali się na kurs pływania.xDxDxD
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja i kurs pływania albo jazdy na rowerze:p ??? Nigdy w życiuxDxDxD
     
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Dobry
    pływać jako tako umiem :) ale na żaglach nie miałam okazji być nigdy :cry:
    ten utwór jednak uwielbiam i mogę śpiewać nawet :)

    a wczoraj miałam totalnie masakrycznie zły dzień - a miało być tak pięknie w tym roku :sleepy:

    nie było mnie nigdzie ani chęci żadnych tez nie widziałam na nic
    poszłam spać z baaardzo ciężką głową i serduchem
    w dodatku kaszel po przeziębieniowy nie chce mnie opuścić - już mi pomysłu brakuje
    nigdy nie mów nigdy ;)
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A tu co tak cicho? Tak cicho, że "Stójmy! - jak cicho! - słyszę ciągnące żurawie":p
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Popłynęłyście zdrowo ;)
     
  11. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Tadka przeczytałeś w końcu że się na Sonety przerzucasz?
    ileż Ty tego wieszcza męczyć będziesz?
    gdyby nie forum to pewnie byś już go nie męczył :p
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Męczył bym i tak, sonety skończyliśmy a jutro zaczynamy nieszczęsnego Tadka (a miało być za tydzień) a potem Was Słowackim pomęczę:p:D
     
  13. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    o loosie nie może być
    myśmy to już przerabiały zdaje się że niekoniecznie chcemy ponownie -.-

    Dziewczyny widzicie to? - zapodać trzeba jakiś inny temat xD

    może jakiegoś filma kto poleci?

    Edit: zbliża się zimno ale również i karnawał wiec można choć ciut się rozgrzać za chwilę ;) - może sposoby na rozgrzanie ;)

    np taki chłopak do wynajęcia - obejrzałam i miło czas spędziłam
    :) okazuje się że można mieć źle umalowane włosy z odrostami i takie tam podobne hihi

     
    Ostatnie edytowanie: 3 stycznia 2017
  14. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Racja, lektury szkolne dawno już za nami ;) A do literatury romantycznej niechętnie bym powróciła.. :oops:
    Wstyd się przyznać, ale z filmami to nie za bardzo jestem na czasie.. Ostatnio za to oglądałam - po raz nie wiem który - jeden z moich ulubionych filmów - czyli "Dzień świstaka" z niezrównanym Billem Murrayem ;)
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Hej
    Zaglądam tu do Was a tu cisza ...czyżbyście tak specjalnie ze względu na mój ból głowy , cicho stąpali :)
    Coś nowego nieznanego to nie mam co mądrego do powiedzenia :) jeszcze woda jak woda ale żeglowanie to już dla mnie bajka .
    Pływać to raczej nie umiem, ale utrzymam się na wodzie jakby co xD no mam taką nadzieję,że jakie ''wodniki'' mnie nie zatopią .
    A może to ''Bella i Sebastian " mnie się spodobał taki :inlove: więcej nie powiem ;)
    ''Mój biegun ''
    ''Miłość Larsa ''
    A zawsze dobre propozycje filmowe to ma waderówek :D
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    gratulacje :)
    kawa pewnie zimna od rana, ale na jachcie - super :) ja dzisiaj miałam straszny dzień w pracy i zaraz siadam do kolejnej roboty....
     
  17. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    W takich okolicznościach przyrody, to chłodna kawa smakuje nawet lepiej niż gorąca. xD
    A czas na odpoczynek to kiedy, hę?

    no ja biegałam w skarpetkach ;)
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    na emeryturze, jak dożyjęxD
     
  19. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Dzień dobry :)
    Od dwudziestolecia wojennego mniej więcej ogarniam, ale wcześniej to mało co xD Tadka jako jedną z niewielu lektur odłożyłem nie czytając, to Wam się przyznam ;) Może kiedyś mnie natchnie, to sobie przeczytam :p


    Co do pływania... No cóż, ja właśnie dlatego chodzę na basen, żeby się nauczyć xD Bo to wstyd, żeby chłop lat prawie 20, a pływać nie umiał ;)


    A jeszcze się "pochwalę", że dzisiaj to nie myślę kompletnie... Najpierw zabrakło mi 20 jednej roślinki i 80 drugiej do końca eventu. Potem zapomniałem wejść na farmę i posadzić ten nieszczęsny dodatek roślin xD
    A zapomniałem, bo siedziałem w kuchni. A tam robiłem sobie kurczaka na kolację. Wziąłem płatki kukurydziane i dodałem przyprawy i przeczytałem, że jajko mam wbić do miski. Tylko nie pomyślałem, że do innej miski... W efekcie wyszła straszna prucia i ledwo zdołałem tym tego nieszczęsnego kurczaka posmarować, ale jakoś się udało. W zamyśle miał być chrupiący xD Posmarowałem jeszcze tylko tłuszczem brytfannę i się upiekło, a było zaskakująco dobre jak na taką porażkę kuchenną xD
    Tak że dzisiaj nie wiem, co jeszcze zbroję, ale może być ciekawie xD
     
  20. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Za moich czasów (hłe hłe - wreszcie to mogłam powiedzieć) i u mojej polonistki takie rzeczy by nie przeszły. Od razu wiedziała, kto nie przeczytał, i bezwzględnie za to karała. :p Więc wieszcza naszego przeczytałam obowiązkowo, a Tadka nawet z przyjemnością ;)

    ta prucia mnie szczególnie zaintrygowała ;) i do tego śliczne słówko :D