panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Może do takiego przystojniaka? ;):),

    Właśnie tak się zastanawiam, siałyśmy mniej więcej tak samo, wczoraj miałyśmy komplecik i to jest logicznie, matematycznie, itd. Nie wierzę w spiskową teorię, że jednym dają więcej wypadajek innym mniej. I zastanawiam się nad przyczyną różnicy w drewienkack. Pamiętasz ile miałaś na początek?
     
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja miałam dużo i na początku leciały jak woda, mam zapisane po dwóch rozsiewach - 329, ale na samym początku ok 240 i w czasie rozsiewów siałam na pozostałych polach kukurydzę, marchew i sałatę
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    myślisz? nie wpadłabym na to :D
    ale to chyba nierealne - przeważnie zajęci
    ja pamiętam że na początku po zbiorze dzikiej róży miałam 160 wypadajek
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a ile Ci teraz brakuje drewienek?
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Realne, nierealne, ale pomarzyć można. ;)xD

    Zastanawiam się, czy drzewa na początek i to w monokulturze to nie jest klucz to szybszego nazbierania. :)

    Teraz 24, zaraz będę miała komplet.:D
    Tylko czasem mi nie przysyłajcie.
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jak poczytałam forum to nie wszystkim leci z drzew - ale o tym z monokultury leci lepiej to wiele osób pisze, więc trzeba się tego trzymać
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Widzisz, ja nie wierzę przypadkowym ludziom z forum. Często mylą całą farmę z jednym pole, 20-godzinne z XL-kami itd.
    Grunt to własne sprawdzone doświadczenia. ;):)
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    masz rację, ale widać, że jedyne co leci tak samo i wszystkich to uszlachetniona cebula na sp z sn, a reszta to już różnie. Każdy musi sprawdzić co u niego działa. A te drzewa to raz lepiej a raz gorzej, bo z moich notatek wynika, ze że od 29 do 84 z całego pola, więc rozrzut jest duży (z różnych eventów)

    -----------------
    fajnie się gada, ale ja mam parę pilnych rzeczy do zrobienia w pracy, dobrego dnia :)
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak, uszlachetniona cebula na sp jest pewna, tyle, że np. z leśnej polany mogę mieć 44 wypadajki z cebuli, a w tym evencie na leśnej były 20- godzinne drzewa i wypadło 59.
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    U mnie na wszystkich łąkach zagrody i po bokach drzewa zwykle - wypadło razem 110 drewienek .
    Teraz laba i odpoczynek na farmie.
    Miłego , spokojnego dnia życzę .
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Skończyłam :D, trochę się obijając dzisiaj.
    Drewienka na polach kukurydzy szukałam, ale jak widać nawet tam można znaleźć.xDxDxD

    [​IMG]

    Wielki wybuch nastąpił na polach kukurydzy. ;)xD

    [​IMG]

    Częstujcie się. xDxDxD
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gratulacje !!!!
    Bardzo chętnie się poczęstuję - dawno nie jadłam .
    Kiedyś często robiłam dla wnuczek , bo lubią .
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    gratulacje :)
    a pop corn bardzo lubię, choć to takie puste jedzenie.... ale zdrowsze dużo od chipsów :)
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Niby tak , ale dziewczynki jak jadły przed obiadem - to było ciężko ze zjedzeniem posiłku .
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki za gratulacje. :D Od rana testuję pola kukurydzy, leci od 7 do 13 z trzech pól.

    A jeśli chodzi o popkorn to podobno, prażona kukurydza to prawdziwy eliksir młodości i urody.
    Zawiera zapobiegające starzeniu przeciwutleniacze – w ilości większej niż owoce i warzywa.
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    i wspaniale ponosi cukier, co nie jest dla mnie bez znaczenia, choć lubię pop corn, ale mam zakaz jedzenia kukurydzy, zwłaszcza puszkowej
    u mnie lecialo z kukurydzy od 5 do 8 z 573 poletek małych
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Teraz wiem dlaczego tak młodo wyglądam - o urodzie przez skromność nie wspomnę .
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Powiem szczerze, że to dla mnie trochę dziwne jest, przecież kukurydza nie ma wysokiego indeksu glikemicznego.
    Polegasz na zdaniu lekarza, czy sprawdziłaś to na własnym glukometrze?
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    puszkową sprawdziłam na sobie i na pomiarach (ponad 200), ale pop cornu jeszcze nie
    wg listy zwykła kukurydza 55 a pop corn 72, z puszki też 55
     
  20. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Doberek gratki dla tych co skończyli Ewa mówi się że pies to najlepszy przyjaciel człowieka
    lecz 100 wki pożyczyć nie chce