panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Jakoś tu ciszej ostatnio a ja nie jestem zbyt przyzwyczajony do aż takiej ciszy na farmie .
    Koniec eventu za pasem więc do fachowców zwracam się pewnie z kolejnym śmiesznym pytankiem .
    W sklepie eventowym jako nagrody główne są ulepszenia itemów aktywujących pnącze . Całkiem sympatyczne są te ulepszenia ale powiedzcie proszę czy one działają również gdy itemy są na pnączu czy tylko wtedy gdy stoją wolno w ogrodzie ozdobnym czy też na wybiegu dla zwierzaków ?
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale w tym evencie nie ma pnącza 8)
    Przepraszam, że to ja odpowiadam, jakieś pustki na forum -.-
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Piotrze w tym evencie nie ma pnącza są tylko itemy i nakładki po cztery dla każdego itemu.Ten czteropolowy da sie postawić na wybiegu ,a daje +15% do zbiory Twoich itemów które rosna w OO czy WS;)
     
  4. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    No własnie sie o tym dowiedziałem od sympatycznej Sasiadki i nie zdążyłem usunąć świadectwa swojej niewiedzy z chatki Eli :)
    Znalazłem jakieś szare pnącze , ustawiłem itemy i mi przypasowało ze własnie je zdobyłem :)
    Oj tam oj tam tak jest jak gra się z doskoku a przynajmniej ktoś się tutaj pofatygował :)
    Wolno się smiać ze starego wszak smiech to zdrowie .
    Dziekuję i pozdrawiam .
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja dziś też nie miałam czasu na forum ,ale postaram się jutro nadrobić.Pamiętaj ,ze istnieja sówki ,chyba częściej jesdnak tam zagladam niz na forum;)
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dobry wieczór :)
    a dla czemu ja mogłam na wybieg wystawic tylko tkanistyczny wyczyn a dwóch nastepnych sie nie da :wuerg:
     
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bo tylko ten jeden item daje % ;)
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a to juz jestem w domu :)dziekuje dobra kobieto :inlove:a juz myslam ze znowu u mnie coś nie tak :p pozdrawiam i dobrej nocy wszystkim życzę :)
     
  9. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Pora się ocykać rybeńki .
     
  10. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry,Piotrze dziekujemy za kawę z kotkiem
     
  11. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Dzięki sąsiedzie za kawę i szturchańca :) Ja wczoraj walczyłam z oknami i jak zawsze czas goni.

    I w ogóle to Dzień doberek
    U mnie dzień kolejny upalny się zapowiada
    Czekamy na nowy event,ale nie widzę jeszcze nic oprócz Targu
    Fajnego dnia Wam życzę
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień doberek.:D
    Nie to, że dopiero wstałam,
    nie śpię od dawna, a dopiero wróciłam do domu,
    realne życie staje się bardzo wymagające.:oops:
    Dobrze, że kawa czeka.:)
     
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Miłego dnia :)
    Przeczytałem poradnik, zastanawiam się czy robić.. Pnącze bez skrzynki.. No nie wiem..
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja tam w nagrodach widzę trochę PD, a do szarłatu jeszcze trochę brakuje. ;)xD
    Zresztą i tak bym robiła, bo lubię ewenty, tylko warsztacików nie lubię, więc teraz poluję na orle pióra do pisania.:oops::cry:xD
     
  15. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Mamy inny targ bo bym Ci podfrunęła :)
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki za dobre chęci. :) Trochę już upolowałam, ale mam orły i wytwórnie, więc postawię manufakturę i resztę zrobię.
    Szczęśliwie zwierzaki i owoce są.:)
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mnie krole ladnie schodza;)
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie na targu wszędzie szaro i w zwierzakach i w owocach. Najszybciej schodzą owce i śliwki.:)
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    niskie zawsze sie dobrze sprzedaja;):)
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Oj a gdzie to wszystkich wywiało, czyżby polowanie na targu? ;)