panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No trochę mnie szarpnęło, ale szczęśliwie wczoraj wieczorem dojechałam do celu .... ewent zaliczyłam.;)xD
    Mam nadzieję na słoneczko nie tylko na farmie, dzisiaj zamierzam łapać promyki słońca w naturze.:)
    Dzień dobry.:D
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Właśnie kawkę piję i słonko świeci mi w twarz .
     
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dzień dobry Misie, zobaczcie co się trafiło :)

    [​IMG]
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Żaby zacząłeś łapać:)
     
  5. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Owszem, ale nie całuję ;)
     
  6. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Żab żab żaby, żaby żab
    żab żab żaby, żaby łap :music:

    Zwrotki nie pamiętam, ale takie cóś śpiewałam w podstawówce xD

    Ile żabek wpuściłeś do oaz? Tylko tyle?
     
  7. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Wstawiłem 100 prób. Większość przeskoków było o raz, rzadko o dwa. Raz miałem dżentelmena, żadnej szklanej, żadnego księcia od razu ostatnią dostałem.
     
  8. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Dwa pociągi załadowałam i same starocie dostałam
    Ja dopiero teraz popołudniową kawę,a temperatura 31 stopni
    No gratki sąsiedzie

    A ja się witam po południowo i życzę Wam fajnego reszty dnia
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Od mamy wróciłam , na spacer się wybrałyśmy nad Kanał bydgoski , cudnie było .
     
  10. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    No to niedziela wykorzystana super
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Z mamą zawsze , pełen luzik .
     
  12. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    A ja za niedługo znowu się szykuję do wyjazdu i robota goni robotę,to dziś na luzie w domu.
    A ta temperatura to już całkiem mi się nie chce wyjść
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gdzie tym razem się wybierasz ?
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pięknie, Kamil, pięknie.:)
    Trochę zazdroszczę.;)xD
    Jak sobie przypomnę to ładuję, ale okropnie drogie te bilety.:oops: Wystawię wszystkie razem.:)
    Dzień dobry.:D
    Zapraszam na kawę i lecę.;):)

    [​IMG]
    Dobrze, że na farmie trochę luzu, bo realne życie się o mnie upomina.:)
     
  15. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Wszystkim po kilkudniowej nieobecności :)
    Mam się dobrze, miło Was poczytać, sieję roślinki, ale nie wiem ile zrobię eventu, bez kompa, to prawie jak bez jednej ręki, na telefonie łatek nie ułożę, zresztą i tak od czwartku zupełnie nie miałem do tego głowy ani czasu.
    Może dziś coś ruszę, bo jestem w pracy :p.
    Miłego dnia Wszystkim życzę :)

    Aha, czy powinienem zwrócić uwagę na coś szczególnego w tym evencie, zbierać i szyć jakieś konkretne łatki? Wy już jesteście po evencie, a ja dziś dopiero zacznę szyciexD
    No Kamil, gratuluję szczęścia :). W swojej "karierze" farmerskiej miałem tylko jeden taki przypadek kiedy z najniższych wyszło mi najwyższe zwierzątko ;)
     
  16. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Siema Łukasz, u mnie to już drugi przeskok. Najpierw 4 kukułki dały ostatnią i to bez baby boom jak dobrze pamiętam. Wczoraj zwykłe żaby zamieniły się w tęczową, a jeszcze później wstawiłem 100 prób i dostałem księcia.

    [​IMG]

    Zatem wczorajszy dzień nazwałem dniem żaby ;).
    Powodzenia w układaniu, ja przyznam szczerze, że skupiłem się na niebieskich (talarki), w drugiej kolejności czerwonych (gwiazdki).
    Tu masz legendę:
    [​IMG]

    Ten majtkowy kolor też fajny bo dawał super paszę. W sumie zależy czego Ci potrzeba na farmie to w to celuj ;).

    @panoramaogrodnicza dzień dobry Ela, łapię kawę bardzo chętnie, miłego dnia i całego tygodnia :)
     
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzięki Elu ,kawa potrzebna:)
     
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ekstra, dzięki Kamil :). Widać, że żabki Cię polubiły.
    Czytałem post Gretki, że gwiazdki potrzebne są na ulepszenie itemów, więc chyba najpierw je zbiorę, a później resztę :)
     
  19. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Tak, gwiezdne talary, czyli ta łatka u samej góry jest potrzebna do tego sklepiku i to w pierwszej kolejności ich szukałem. Później czerwone pod zwykłe gwiazdki bo rozbudowuję obornik i jest ich potrzeba wiele, oj wiele :). Później to już hulaj dusza ;)
     
  20. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Tym razem Busko Zdrój na 3 tygodnie

    Działajcie chłopcy bo u mnie też ostatnio farma odłogiem stoi.

    A tak to dzięki za kawę i mówię słoneczne dzień doberek i lecę czyścić okna,a nie wiem czy pamiętacie ile ich mam.a i ogródek czeka,bo przesadzam kwiatki i nowe kupiłam to trzeba posadzić eh praco farmera :)