panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dobrze, że mówisz o dzięciole, ja z klapkami na oczach po turbo drzewa lecę i nawet nie zauważyłam, że tam w kąciku siedzi.:oops:
    Grasz bardzo szybko, popatrz ile my gramy. Pamiętam czasy, gdy nazbierałam sobie gwiazdek, pobawiłam się trochę, odkryłam to czy tamto, a następnego dnia, bach, nowa runa .... i znów zbieranie.:eek:
    Teraz zawsze mam trochę gwiazdek jak to się mówi, na wszelki wypadek.:pxD
    [​IMG]
    Ale ile mi jeszcze brakuje do chwalebnego końca to nie wiem.;):)

    Kasy nie starcza, chcą nas zmusić do kupowania.:p:cry:
    Oj tam, tańczymy dopóki gra muzyka.:pxD
     
  2. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Gdyby szybkość= jakość to nie byłoby problemu, poziomy lecą, a zadań przybywa i przybywa, a siania to już w ogóle tony :).
    Myślę, że nie mamy się czego obawiać, że muzyka przestanie grać, raczej nie zabija się kury która znosi złote jajka ;).
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Kamil zapewniam Cię, że spokojnie możesz planować na wiele miesięcy do przodu :D
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Prawie na 7 na pewno.:pxD
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Chyba że głód przyciśnie, a kupca na złoto nie będzie.8)
     
  6. fkamil

    fkamil Komandor forum

    W porządku, czuję się zapewniony :), ale informuję, że robię zrzut ekranu tego zapewnienia :) w razie jakby się coś jednak nie udało to musisz zaprosić mnie przynajmniej na kebaba i nie najmniejszego tylko minimum średniego i ma być z dobrego miejsca ;).

    No mniej więcej na tyle planuję rozkład jazdy farmerowej, mam cele na ten rok, o 2021 nie było na razie mowy więc wszystko się zgadza ;).

    No to wtedy mówi się trudno, mięso z kurczaka też jest dobre :)
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Umowa stoi:D
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To kiedy startują otwarte testy?
     
  9. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Za 15 minut startuje event, to moje przygotowanie:
    [​IMG]

    Miałem wstawić drzewa, ale postawiłem na hortensję. Dam Wam znać ile było wypadajki za kwadrans.
     
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    mnie właśnie wylogowało :p
    To test czy się zaloguję z powrotem xD
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Śmiech śmiechem, ale miło byłoby, doczekać się oficjalnej informacji na ten temat.:)
     
  12. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Też mnie wyrzuciło, akurat doleciała hortensja więc to pewnie przeze mnie ;) sorka ;)
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Pewnie gdy uporają się ze zrobieniem tego, co jeszcze pasuje zrobić przed otwartymi testami;) Widziałam i grałam. Potwierdzam, że Farma na Unity faktycznie istnieje:)


    Przed startem eventów zawsze wyrzuca. Nie wiem czy to względy systemowe, czy praktyczne... Pewnie bez tego coś z 50% Graczy (jak nie lepiej) zapominałoby się przelogować;)
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zdążą do końca grudnia, czy może w ogóle sobie nie poradzą?
    To chociaż zdradź wymagania sprzętowe.
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Pytanie brzmi jak działa a nie czy istnieje? :p

    Profilaktycznie dają kopa za drzwi heh a ile lotów dziennie zalicza się na Unity?;)
    A na komórce też testowaliście?
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Więcej Wam nie zdradzę... Przyjdzie pora, sami zobaczycie:)
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    plansze - zostałeś wylogowany :p
    na pewno :cry:
     
  18. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Pole hortensji:
    [​IMG]
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No i nie wiem, piłem?
    xD:cry:xD
     
  20. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Rysiu, widzę, że optymizm Cię nie opuszcza xD.

    Ja tam nie widzę wielkiej różnicy w stosunku do tego co zawsze ;). Po prostu jakaś lekka obsuwa nastąpiła i to nad czym zwykle nasza niezawodna ekipa FAQ harowała do ostatniej chwili w kulisach, tym razem musi robić już w pełnym świetle reflektorów...
    Kamil, ja Ci mogę obiecać, że jak już po koronie wpadniesz na jakieś warszawskie spotkanie farmerów, to Ci nawet dobrego burgera z lemoniadą możemy postawić ;)

    Rysiu jak się pojawi oficjalne ogłoszenie z datą o takowych testach :p


    Ela, wiem, że dobrze by było, ale lepiej niech poprawią co jest do poprawienia niż dają do testowania coś, co po prostu ma jeszcze pewne błędy natury jak dla mnie technicznej. Testy otwarte mają sens wtedy gdy, już błędy podstawowe zostaną wyłapana i naprawione, a szukać będzie można tego "diabła", który tkwi w szczegółach. Tego mała grupka testerów nie wyłapie, za to każdy gracz sprawdzi to co jego interesuje i co mu przeszkadza.

    A co do wylogowań... ja tam wiem, że jak wyloguje przed 14-tą, to najprawdopodobniej jest czwartek xDxDxD