panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dziękuję .xD
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Zapraszam Was na kawalek dobrego tenisa stolowego...8)
    oj bedzie sie dzialo...
    linku nie moge wkleic wiec bedzie cytat...
    – Lotto Superliga Cup to niezwykle cenna inicjatywa, a dzięki władzom Polskiego Związku Tenisa Stołowego i Lotto Superligi, we współpracy z Telewizją Polską, tenis stołowy znów jest w grze. Jesteśmy drugą dyscypliną sportu w Polsce, po piłce nożnej, która powraca i to bardzo cieszy – mówi Tomasz Lewandowski, Indywidualny Mistrz Polski z 2016 roku.
    W niedzielę, 31 maja w studiu TVP Sport na Woronicza zagra 8 zawodników, a transmisja na żywo zaplanowana jest w godzinach 15:45-18:15. Na liście startowej są Marek Badowski, Daniel Górak, Maciej Kubik, Samuel Kulczycki, Tomasz Lewandowski, Wang Zeng Yi oraz Czech Pavel Sirucek i Chińczyk Han Qiyao. Wszyscy Polacy zgromadzili łącznie kilkanaście złotych i srebrnych medali IMP, a Pavel Sirucek zwyciężał w swoim kraju.
    – Bardzo jestem zadowolony, że jako cała dyscyplina wracamy, znów pokażemy się kibicom, telewidzom, swoim sponsorom, parterom itd. Turniej na żywo w telewizji to ogromna korzyść dla popularyzacji tenisa stołowego, dotarcie do publiczności, która być może wcześniej mniej interesowała się naszym sportem, a zmieni się to za sprawą dobrego poziomu i atrakcyjności całych zawodów – powiedział Tomasz Lewandowski, który jest grającym trenerem Fibain AZS Politechnika Rzeszów.
    Prezes PZTS Dariusz Szumacher zapowiedział, że w celu uatrakcyjnienia rywalizacji wprowadzono grę na czas. Pojedynki od ćwierćfinałów do finału trwać będą po 12 minut, tj. jedna część 6 minut, potem przerwa 60 sekund i druga połowa. Każdy zawodnik na zaserwowanie będzie miał 10 sekund od zakończenia poprzedniej akcji. Na tych samych zasadach odbędzie się mecz kobiet, tj. rewanż za finał tegorocznych Mistrzostw Polski Natalia Bajor – Paulina Krzysiek.
    – Na treningach z dzieciakami często gramy na czas i taka formuła rozgrywek się sprawdza. W naszym przypadku wygląda to tak, że przerywam gwizdkiem pojedynki po upływie 5 minut w tzw. Grze o Króla. Lepszy zawodnik przechodzi na kolejny stół, potem na następny, aż wyłaniamy zwycięzcę. Jestem ciekawy jak to będzie wyglądało w naszych meczach, bo trzeba będzie częściej spoglądać na zegar – dodał były reprezentant Polski.
    Tomasz Lewandowski uważa, że zawodnicy profesjonalnie grający w tenisa stołowego w czasie pandemii koronawirusa potrafili ćwiczyć indywidualnie, nie zapomnieli o ruchu i zdrowym odżywianiu. – Jedynie brakowało praktyki na stole z rywalem. Ale już wszyscy wracamy do treningów grupowych i sądzę, że maksymalnie 2 tygodni wystarczą, by wrócić do dobrej formy. O swoją dyspozycję jestem spokojny, bowiem ciężko pracowałem w ostatnich miesiącach. Dla mnie ważne, że tenis stołowy wraca do gry także z powodu współpracy z władzami Miasta Rzeszów, sponsorami itd. Chcemy pokazać, że jesteśmy solidnym sportem i wywiązujemy się z umów – przyznał.
    Podczas Lotto Superliga Cup „pokazówkę” rozegrają nasz słynny tenisista stołowy Lucjan Błaszczyk i podobnie jak on specjalizujący się w trikach rakietowych Norbert Stolicki.
     
  3. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    [​IMG]

    Gratuluję babiucEwo :) 2 z przodu już jest i kwiatek :)
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zajrzyjcie do kuli....zrobilem edycje posta...coraz mniej niewiadomych odnosnie oczekiwanego eventu...
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dziękuję .

    Czytam wszystko co z Grecią piszecie .
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jest kolejna edycja ostatniego posta....:)
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To idę poczytać .
     
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Gratuluję magicznej 200 :)
    [​IMG]
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dziękuję .xD
     
  10. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Na szczęście u mnie zapas gwiazdek ;)
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie tez jest kilka;)
    pytanie tylko co to moze byc...moze kolejny jasiek
     
  12. fkamil

    fkamil Komandor forum

    To czytanie z kuli w sprawie eventu to takie wróżenie z fusów na temat eventu co był rok temu z wielkimi drzewami?
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak :)
    stad te moje odnosniki..porownania...
     
  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Możliwe, w końcu po coś tego jednego wrzucili na drzewo, to może będą to rozwijać. Jaśki by się pewnie dobrze sprzedawały i jeszcze kabzy by mogli trochę dodatkowo nabić:p
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zreszta i tak juz ich wartosc wirtualna z kazdym gt idzie w gore...
    ostatnio widzialem oferte za 50 papugowcow.....xD
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Za ile jasków ?
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    za jednego........
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie skomentuję tego , bo takie słowa mi się cisną na klawiaturę , że ban murowany .
    Trochę dużo chyba ?!
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Czyżbyś się wybierał?;):)
    Zgadulowe wieści, czary mary, nie do wiary. Dla mnie cenne wieści to papugi i rysie, a te przedmioty ukryte, ciągle ukryte niby wiadomo a nic nie wiadomo.:oops::cry:
    Gwiazdki mam ale czy starczy? Zobaczymy, najwyżej się dozbiera.:pxD
    Jeszcze jaśki?
    Ale to oferta z tych wiszących przez całe GT.xD
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a czemu by nie....:p
    oby nie przyszly czasy gdy beda schodzic....