panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gratulacje .
    Plan miałam , żeby zrobić 3i 4 zadanie , ale Olga mnie zmobilizowała i zrobiłam całość .
    Ja to muszę się mocno spiąć , żeby siać .
     
  2. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Mnie motywuje fakt, że im szybciej zrobię całość tym szybciej łąki będą wolne na sianie pod zadania ;)
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mam tyle misji do zrobienia , że mi się nie chce nawet tam zaglądać .
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    A więc są czasem,może trzeba zbierać i dopiero otwierać ,żeby trafić i to w sumie najbardziej pożądanexD
    Ewuniu zrób tabelkę taką jak Ania i co miesiąc odhaczaj misje zrobione jak zobaczysz ,że ich ilość maleje to będziesz miała kopa,żeby je robić:p
    kluczyk
    farma
    wyspa
    mroczne
    hodowla
     
  5. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Na Bahamaramie działam bardziej, kończę misje czasowe bo tych nie lubię najbardziej, później sieję pod zwykłe.

    W sumie mam pytanie do Wszystkich, czy te misje które mam obecnie na liście zadań to są wszystkie odkryte czy jest coś na zasadzie, że jak skończę określone zadania to odkryją się inne nowe? Oczywiście z odkryciem posągów to wiem, że jak coś tam odkrywam to się misja hodowlana odkryje albo inne zadanie aktywuje o ile dobrze pamiętam.
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Z postępem realizowania misji pojawia się nowe, niektóre są wielostopniowe:) A niektóre rolowane możesz zrobić wiele razy

    Jak odkryjesz posągi z hodowla zwierząt to pojawią Ci się kolejne misje.

    W pewnym momencie zobaczysz,że masz nadmiar złotych bananów tak kilka tysięcy ponad to czego potrzebujesz.Dziwne prawda?Tak samo z gwiazdkami:)
     
  7. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Z utęsknieniem czekam na moment jak będę miał nadmiar gwiazdek i bananów ;)
     
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Źródłem bananów mogą być własnie misje ze spółdzielni,koło i eventy.
    Banany powinno się wysyłać tak jak przetwory z rzemiosła.
     
  9. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Powoli zbieram, wysyłanie byłoby zbyt łatwe, mieć 20 bananów dziennie to przesada ;)
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja męczę Komfort w podróży
    [​IMG]
     
  11. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ja dostałem jedno z Super Zosią :)
     
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    To miło,że ktoś dostał takie drzewko a nie jest ono tylko wirtualne:)

    Mam pytanko jak nazywa sie gałązka pnącza ,która wzmacnia działanie SN(taki nowy kasztanek) bo nie moge znależć
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    urodzinowe zyczenie
     
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dziękuję Norbi szukałam ,a że nie mam pamięci do nazw to trwało to i trwało:pxDxD

    to jeszce jedno pytanie jak już jesteś,o co chodzi z tym podwójnym wypadaniem wylotek w związku z zazębianiem się dwóch eventów?
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    raz,ze przydatne beda w poszukiwaniu ukrytych przedmiotow....a dwa przynajmniej w moim przypadku bede mial wiecej sn....
     
  16. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Norbi, czyli nie warto rzucać się już na początku na nublońskie baterie, lepiej zaczekać? ;)
     
  17. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Miałem nosa żeby koniecznie robić event z tymi jajkami, wrzuciłem 6 i jest ;)
    [​IMG]
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    masz w 1 sekunde i z ta opcja bym poczekal;)
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dziękuję za podpowiedzi,też liczę na zwiększenie stanu SN:)
     
  20. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam pięknie
    Chciałam się już rano przywitać ale zdążyłam tylko trochę poczytać i musiałam lecieć.
    Teraz Ewie gratuluję poziomu 200
    Za kawę i śniadanko i w ogóle .....
    Ja z drzew same starocie (z pociągu)
    Ja drzewa sama zdobywam albo czasem ktoś mi podaruje
    Życzę Wam fajnego popołudnia i wieczorku[​IMG]