panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak dla wszystkich zainteresowanych historią drzewka florenowego... Tak jak napisał Norbi, pierwszy raz pojawiło się w tajemniczych sadzonkach w połowie kwietnia 2012. Wtedy zaznaczono, że ma to być jedyna edycja kiedy będzie do zdobycia i nie ma planów, aby pojawiło się ponownie czy to w sadzonkach, czy na kole czy w jakiejkolwiek innej konfiguracji. Dość istotne, że przy informacji o jednorazowości dostępności tego drzewka zaznaczono, że tak jest "na ten moment"...
    W związku z tym, "kilka momentów" później, a konkretnie w końcówce maja tegoż samego 2012 r. pojawił się event związany z odświeżonym kołem fortuny (jeśli dobrze kojarzę, to było wtedy, gdy wprowadzono tzw. złote wejściówki). Podczas tego eventu na kole można było wygrać między innymi sowie i wronie jaja oraz... drzewko florenowe :)
    Także jak dotychczas dwukrotnie była szansa jego zdobycia, w obu przypadkach w oparciu o losowe elementy gry.
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry,
    same dobrocie na śniadanko i kaawka xD
    Małgosiu ,świetnie,że ktoś pamięta,ale to se ne vrati.
    W 2012 to o ile pamietam grałam w jakąś grę w którwj zbierało sie grzyby,farmę znalazłam dopiero w 2016 :p
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    2012... Pamiętny rok, w którym miał nastąpić koniec świata... Miała w nas uderzyć planeta Nibiru, a może to miało być przebiegunowanie? Nie pamiętam...:sleepy: Założyłabym farmę wcześniej i może załapałabym się na florenowca, tymczasem zrobiłam to dopiero w październiku 2012, gdy już stawało się jasne, że z końca świata nici i trzeba sobie znaleźć zajęcie...>:( xD:cry:xD
     
  4. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Musimy zatem odnaleźć wszystkich którzy twierdzili, że koniec świata jednak będzie, łącznie z Majami i niech się teraz głowią jak Ci zdobyć florenowca ;).

    Dzień dobry Wszystkim, tak jak obiecałem przynoszę świeże jajeczka prosto z leśnej polany, miłego dnia i powodzenia w dzisiejszym evencie Miśki ;)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 20 maja 2020
  5. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Dziękuję za kawusię,słodkości na potem zostawiam :) i Tobie też miłego dnia
    No i wszystko jasne,wiem dlaczego nie mam.Ten rok miałam ważny dla mnie i bardzo ruchliwy i nie farma mi była w głowie, no cóż może jeszcze dostaniemy tę szanse zdobycia.Dzięki za wiadomość
    Dla mnie to nie był koniec świata,a początek :)
    Kamil dzięki za śniadanko.Życzę wszystkim fajnego dnia
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzięki za jajecznicę,mój poziom cholesterolu tak sie podniósł,że kamienie mam do operacji.Szukam chirurgaxDxDxD
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wychodzi na to, że jak oglądałam te tabelki, to już prawie spałam i ten dopisek był poza zasięgiem mego wzroku.xD:cry:
    I pięknie i smacznie.:) Jak to miło, że o nas dbasz, dziękuję.:)
    Ale to jak mówią, do trzech razy sztuka.:pxD
    Dzień dobry.:D
    Wczoraj wpadłam w wir porządków na wybiegu dla zwierząt, no i już wiem dlaczego nie lubię porządków.:cry:xD
    Nawybierałam, naustawiałam, nazastanawiałam się co najpierw zbierać co później, żeby było ekonomicznie. I co?
    Ano okazało się, że poprzednio było lepiej.:cry: W jakiej kolejności zbieracie wybieg?
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxD No czasem i tak bywa, tym bardziej że on taki mały xD
    Ja to inny typ i w żadnej tylko wszystko jednym klikiem leci :eek:
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A w jakiej kolejności ustawiałaś?
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Miłego dnia wszystkim życzę .
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wybieg zbieram hurtowo-kombajnowo raz dziennie przed zbiorem itemów. Mam na nim odłączone od reszty 5 jajek (działających na drzewa, warsztaty, zagrody). Tę piątkę zbieram ręcznie - przed poranną obróbką farmy (w sumie raz na 3 dni, bo tak dojrzewają). Oprócz tego na Wyspie skarbów siedzi sobie Dom ze słomy i Statek pirackiej papugi. Te również odpalam ręcznie - jak jest potrzeba:)
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Początkowo próbowałam od tych co mają same % bez pd jak sowie, wronie czy smocze ale później to juz jak lecji tym bardziej ze i tak zbieram wszystko razem
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mam pytanie , czy można mieć 2 konta z takim samym nickiem ?
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie, nick musi być unikalny:)
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    A może byś napisała szczegółowo wprost o co chodzi, a nie się czaisz jak czajnik:p
    Poprzednio miałaś jak?
    Potem ustawiłaś wg. kolejności kombajnem bo?- napisz to:p

    Jednak po obserwacjach stwierdzasz, że poprzednio było lepiej - czyli jak?

    Elka konkrety.

    Teoria się sprawdziła?

    Ja zbieram kombajnem a ustawiłam jak mi wygodniej wzrokowo, nie mam czasu na tralalala :p

    I przestań tyle beczeć :p

    Dobry :)
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Hm , bo czytam w ewentowym poczynania pewnej graczki , a ona ma 1 poziom , to jak to możliwe się pytam ?
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przyznam, że nie wiem, jak to jest możliwe... Musiałaby PT sprawdzić, czy faktycznie jakimś cudem istnieje 2 graczy o tym samym nicku...
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    dobry [​IMG]

    smoki dzięcioły wrony sowy
    potem od najniższego PD

    ale tak to trudno coś doradzić
    zdecydowanie za późno przychodzę ;)
    raczej ''bulgocze '' i wrze

    znam to :sleepy:
    a jakie przy tym rozczarowanie na koniec
    eh
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak wygląda mój wybieg:) (chwalę się, wybaczcie:)) Widać na nim te parę odłączonych itemików, które zbieram ręcznie. Nie stawiałam na wybiegu itemów dających bonus PD/TPD tylko dla roślin, drzew czy zwierzaków. Siedzą w pasku. Niewiele dają, a tylko umęczyłabym się przy ich pilnowaniu...
    wybieg.PNG
     
  20. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Uwielbiam oglądać te Wasze farmy ;) co daje ten przedmiot z tęczą jak ślizgawka?
    W lewym górnym rogu widzę masz fabrykę, ona jest rozbudowana na maxa, że ma taki wygląd?

    Wstawiam mój skromny, wiele nie ma, ale daję radę :)

    [​IMG]