panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To gratki;) Ja niestety nie:( Mam dopiero 388 + to, co na polach (zbiór o 17:23 - głupi nawóz) z 16 450 eventówki oraz 297 gwiazdek z 1 680:p-.-
     
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    zrobię czyli zasieje i zbiorę poisencję, ale nie wypadnie wszystko z niej co potrzebne, postawie drzewa i zagrody potrzebne do eventów przyszłych, ale zrobię tak, że na jednej łące będą zagrody a na 4 drzewa, nie będę mieszać.

    teraz tez robię bez nawozu, ale ja to przewidziałam i przeliczyłam sobie, że tylko rozsiew i jeden zasiew będzie z qpą bo potem już jej nie będzie

    Tomek a Ty używasz cmj? bo po tym co piszesz to mi wychodzi, że ani białej niewinności wczoraj nie zjadłeś, a trochę mało masz tych roślin... chyba że już coś oddałeś?
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Używam CMJ, ale nie wstaję w nocy. A wczoraj zużyłem 100 SN, z 1 000 nawozu, z 1 000 wody i zjadłem BN i kerstol. Poszedłem spać o 24:00 a wstałem i zebrałem o 9:30... A w przerwach chyba będę naprzemiennie robił 400 zadań z matmy, 300 z biologii i czytał "Pana Tadeusza" - w ogóle nie będę spałxD I oddałem 1 175 eventówki i 120 gwiazd na "Świąteczną piramidę":D
     
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    xD jeszcze po drodze są Święta - nie zapomnij :D- musisz jeszcze pojeść odpocząć obejrzeć Kevina itp xD:cry:- a w przerwach na reklamy można i podrzemać xD
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to jak nie kumam jak Ty to robisz - z BN i Kerstsrolem rosło 1:37 czyli mamy 15:37 wczoraj drugi raz to nawet ja się pomyliłam i wywaliłam ze slotu BN i był sam kerstsrol i to rosło 2:15, potem 810 pól rosło 6:29 i to dla mnie była jeszcze pora kiedy walczyłam w kuchni (za 15 pierwsza w nocy), potem już posiałam wszystkie pola 955 bo jakieś tam stoją rzeczy nie do zdjęcia, i rano o 07:36 powtórka - i teraz już będzie 7:12 do skutku, czyli za 20 minut i następny raz o 22, potem jak wstanę jutro o 5:20 (to moja normalna pora wstawania) i nawet 4 łąki wystarcza i na 12:32 będzie koniec. Też nie wstaje w nocy, wczoraj akurat gotowałam a jutro wstanę normalnie, choć roślina urośnie 8 minut wcześniej.....

    nie będę planowała siania w Święta, postawie drzewa i co 20 godzin je zbiorę
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zacząłem o 15:00:);) Wcześniej mi się nie chciałoxD I użyłem tylko 10 SNZ na rozsiew8) Zbiór o 17:20:)
     
    Ostatnie edytowanie: 23 grudnia 2016
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pokręciłam 20 razy kołem - ostatniego zamku nie trafiłam - no pecha mam .
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja nawet jednego nie mam - czasem tylko kolorki albo coś typu SN mi się trafi8) Ale to raptem parę razy w roku tylko:(
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja to się nawet już nie łudzę że kiedykolwiek to pnącze będzie pełne :p 2 brakuje a te co są to podwójnie :sleepy:
    ja do koła też szczęścia nie miałam nigdy ba refleksu też nie mam xD próbowałam kiedyś zatrzymywać i było jeszcze gorzej niż normalnie
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A jak niedługo święta, to powiem Wam krótką historię o mnie:)

    Parę lat temu nie lubiłem śledzi (oczywiście nawet nie pamiętałem, czy kiedykolwiek wcześniej je jadłem) i jak chciały mi mama z siostrą jawnie dać śledzia, to się bodajże obraziłem i poszedłem (chyba) do łazienki pod pretekstem, że "muszę załatwić potrzebę" (rzeczywiście chyba musiałem to zrobić), zakopały mi mały kawałeczek śledzia pod ziemniakami. Tak! Ten! Ten, którego nie chciałem nawet spróbować! Troszkę tylko poczułem jego smak i pokochałem go:) Teraz nie mogę wyobrazić sobie świąt bez śledzi;) Z resztą podobnie jak bez choinki, bo od dzieciństwa ubieraliśmy choinkę rodzinką a dopiero od roku tego nie robimy, bo się mamie odwidziała chyba choinka i wolała kupić stroik (czyżby chandra świąteczna?). Do tej pory to wydarzenie odbieram jako cud wigilijny (pokochanie śledzi, nie brak choinki - w gwoli ścisłości):) A Wy - macie jakieś swoje cudy wigilijne (niekoniecznie smakowe czy też wystrojowe, jakiekolwiek)? Koniecznie o nich napiszcie:)
     
  11. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Istnieje możliwość, że dlatego, iż ja nie zbierałem eventówki w ogóle xD xD xD
    Ja nie mam tej latarni nawet jeszcze, coś mnie nie lubi chyba xD
    Spoko, ja będę miał randki z algebrą i analizą xD Nie jesteś sam :cry:8)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mam nadmiar i co z tego jak podzielić się nie można /
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mam piernik, 3 makowce, chlebek (na razie jeden) i pnącze.
    Dzielna jestem. xDxDxD

    [​IMG]
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Po prostu chcą nas upupić:D Ale my się nie damy8) A na jakim kierunku studiów jest algebra i analiza? Bo ja jestem na mat - inf i oprócz tych wszystkich rzeczy mam jeszcze do zrobienia wszystkie z poprzedniej części - poprawa teorii geometrii i zadania z pól czworokątów (wcale nie takie proste). A pewnie jeszcze poprawa sprawdzianu z programowania na infie i trzeba to wykuć na blachę, bo zrozumieć nie da rady-.- No chyba, że będzie tydzień po świętach poprawa a tuż po nich zaczniemy bazy danych na Visual Studio 2015:p I to wszystko na etapie LO:oops:
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzielna - brawo . :)
     
  16. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    No ja mam 82 wejściówki i kręcę tylko wtedy, kiedy widzę nowe rzeczy - ale chyba niedługo zmienię taktykę, bo w takim tempie to nigdy nie uzbieram tych chatek xD
    Pnącze na dokładkę! xD Gratuluję!

    Automatyka i robotyka, aczkolwiek na informatyce chyba też były te przedmioty. Nie chce mi się sprawdzać planu :p
    My bazy danych mieliśmy na Accessie, jeśli można to tak nazwać, że przerobiliśmy ten materiał xD
    Geometria jest chyba najgorszym działem na maturze, przynajmniej takie jest moje zdanie - jest mnóstwo możliwości i tak naprawdę nigdy nie nauczysz się tego w 100%. Mogę Ci polecić zbiór Andrzeja Kiełbasy (matko, ile było żarcików przez całe liceum xD, teraz to tylko żarty o całkach xD), ja po przerobieniu takiej ilości zadań z geometrii byłem prawie nie do zagięcia. Poczekaj jeszcze na stereometrię, tam będzie też ciekawie ;) Jeszcze dodam, że na tej maturze, którą ja pisałem, było zadanie z ostrosłupem za 6 punktów (12%!) żywcem wyjęte z tego zbioru ;) Zrobiłem w 5 minut xD
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    gratulacje :)
    zacznę od końca - też mam pnącze i komplet itemów i jeszcze mi zostało 389 gwiazdek i 2144 (plus zasiane) poisencji, chlebek mam z piekarni, makowiec też mam, piernik i pierniczki i inne słodkości domowe tez już mam, a teraz będę robić rybę po grecku i groch z kapustą
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A ja kończę robić bigos i potrawkę - rano sałatka i przygotowanie do kolacji .
    Ciasto odebrane z cukierni - zakupy zrobione - wszystko przygotowane - można świętować .
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzięki za radę:) Ale przez Ciebie zrobiłem się głodnyxD I gdzie to Wasze opowiadanie swoich świątecznych "cudów":p;) ???
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    nawet nie musiałam kupować wejściówek :)