panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Można to zrobić w domu , ale jak są fachowe osoby to po co ? W poniedziałek mam wizytę w gabinecie ( nareszcie )
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak to u mnie wyglądało:

    [​IMG]

    Jak wejdziesz we wstawianie sygnatury to spróbuj posłużyć się tym narzędziem:

    [​IMG]
     
  3. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie zależy to bardziej od kwestii zawodowych ;) Czasami potrafiłam nie zawitać do gabinetu znajomej przez nawet 3 miesiące, a tak usiądę, poświęcę trochę wolnego czasu (chociaż mam go bardzo niewiele) i sama zrobię. I nauczę się czegoś nowego :D
     
  4. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Kamil nie obgaduje ale się cieszę,że tak Ci idzie.i niedawno czytałam ze 200 przeleciałeś a tu już kolejne

    Elu te opcje zaliczone haahah może popiła biedaczka i źle stanęła z tym graniem :)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 maja 2020
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    Tu mnie nikt nie pobije, mam rozbabrane 174 misje.:pxD
    To taki deficytowy towar, że chyba trzeba farbki kupić i sobie namalować.;)xD
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mogłabym sama , ale dam zarobić koleżance córki . Trochę była bez pracy , więc każdy grosz się jej przyda .
     
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    gratulacje

    mnie z trzciny 298 tiar

    misji zostało 51

    Najgorzej ,że zostały wszystkie czasówkowe typu zoo,impreza w raju i takie tam
     
    Ostatnie edytowanie: 13 maja 2020
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to ja gratuluję.:) Chyba nigdy nie dojdę do takiej liczby.xD:cry:
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Nie wiem czy o misje Ci chodzi czy o wszystkie zadania we wszystkich misjach? ;)xD
    Ale misji to mam rozgrzebanych 73 a zadań w nich, od tralalala i ciut ciut :cry:
    Większości raczej w życiu nie ukończę :oops::cry:
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ohohohohoho, jak zadań we wszystkich misjach, to może przebiję ElęxDxDxD A my z mamą nadal nie wiemy, jak z tą naszą Gruzją:(
     
    Ostatnie edytowanie: 13 maja 2020
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Te moje 51 jest rozgrzebane,w kilku zostały mi ostatnie kolorusy do oddania lub tysiące nasion;)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ee, kolorusowych misji to ja chyba nigdy nie skończę:cry:xD:cry:
     
  13. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Ja mam 32 misje i w większości hodowlane i te z roślinami o niebotycznej ilości i długo rosnących
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dojdziesz, dojdziesz:p A ja mam zagadkę.

    Mam tyle rozpoczętych misji. Odejmij od liczby badyla z 1 rozsiewu liczbę badyla na start w obecnym evencie:p Czyli ilexD???

    EDIT: I znowu mam 205 tiar:p
     
  15. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Zoo to migusiem - tam chcą od 5 do 10 zwierzaków. Pomarańczowe nawet dadzą radę, a jak nie to jeszcze jest kokon.

    Jak teraz patrzę na te czasówki, to kiedyś to były wymagania, a teraz wydają się to małe ilości. Wszystko kwestia rozplanowania :)
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Elu gratuluję no widzisz można w ciagu 24 godzin zrobic dwa poziomy a Ty nie wierzyłaś w swoje możliwościxDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 13 maja 2020
  17. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    A propos sygny: a zaznaczyłaś cały obrazek? Czasami trzeba go zaznaczyć, a dopiero potem dać wyrównanie do środka.

    U mnie tak wygląda zaznaczone sygna:
    [​IMG]
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Elu - ja również gratuluję :D
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki.:) No udało się, ale to było ćwiczenie cierpliwości ponad moje siły, raz się udało.;)xD
    Precyzja wykorzystania każdej gałązki i każdego bonusu do maksimum, no i te skrzyneczki się trafiły na wykończenie.:)
    Sama się zdziwiłam, że tak mi ładnie wyszło.:)
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Skrzyneczkami byłam zszokowana ,sama otwieram po 30-50 sztuk na więcej nie mam siły czekać:)