panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z rzepy wypadło 205 tiar.
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Masz rację, to skrzynie cudacznych zwierząt, nawet nie wiedziałam, że tam takie cudaczne prezenty siedzą.;)xD
    A jeśli chodzi o ilość, to .... kto da więcej?xD
    Z dwóch pól?
    U mnie z hortensji 375.:)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak, z dwóch pól.
     
  4. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    To one dają według poziomu ja otworzyłam 20 i według obliczeń wychodzi mi od 100 do 110.Chyba że dają od poziomu.
     
  5. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Ja mieszane Chryzantema i inne co miałam malutko i mam 385 wylotek
     
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Co ja za głupoty napisałam od poziomu by było potrzeba mniej skrzynek.Swoją drogą ta losowość chodzi w grę mniej musiałaś dostać TPD.
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mnie się wydaje, że one nie zawsze dają, a dodatkowo raz tak, a raz inaczej.;)xD
    W opisie: "1 losowy przedmiot spośród: 250 TPD x Poziom Wyspy, 850 TPD x Poziom Wyspy,......550 TPD x Poziom Wyspy, 5.000 SG,...."

    Ładnie.:)
     
  8. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Musiałaś dostać mniejsze wartości, bo jakby dały tyle TPD co mi to nawet 100 by było za dużo.
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Na pewno i to najwięcej tych 250xpoziom.:( Skrzynek było aż 187.
    Dzisiaj BP ogłosiło dzień dobroci dla Eli, najpierw te prawie 30 baniek TPD, potem wylotki ponad miarę, a teraz:

    [​IMG]
     
  10. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ja mogę jedne podrzucić, ale ostatnio mam dziwne pory wchodzenia na farmę. O plonach zapominam, więc mam nadzieję, że o krokodylach nie zapomnę. Jak coś to przypomnij

    Jak to nic? Ja tu czekam na jakiś pomarańczowy albo czerwony projekt, a Ty piszesz, że nic? :sleepy:

    TPD jest zależne od poziomu ale też od szczęścia, bo masz do wyboru
    tego już nie da się policzyć ;)

    Strzelam: 160? - nie było tematu xD teraz zobaczyłam, że podałaś już odpowiedź ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 maja 2020
  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Przypomnę tylko ty mi też przypomnij co szukasz Aniu.
    Trochę się zamotałam,nie brałam pod uwagę tej losowości i różnych wartości.Tak to jest jak się nie sprawdzi tylko próbuję pomnożyć dodać i myśli że dobry wynik wyszedł.
     
  12. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jak zima zwykle zaskakuje polskich drogowców, tak i mnie G&T zaskoczyło xD
    Jeszcze nie mam żadnego pomysłu, chyba będę uzupełniać neonki


    Ciekawe czy dalej ludzie będą szukać ostatnich itemów z G&T, tych za które myszy dostałam neonowe
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A masz rację, że coś takiego było. Dwa zamieniłam, ale jeszcze jeden powinien być. Przypomnisz nazwy?
     
  14. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    No nie, uwaga na Kamila, bo dziś kolejne poziomy zalicza,ja się już tracę który,ale na plecach jego oddech czuję :)
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Już znalazłam: jajeczny ekspert, wielkanocna fabryka czekolady i mądre jajka.
    Goni nas.;)xD
    Masz superową sygnę, tylko czemu niewyśrodkowaną?:oops:
    Dalszy ciąg szukania TPD.;)xD
    [​IMG]
     
  16. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Sąsiadka mnie obgaduje :). Sprostowanie bo zaraz ktoś mi powie, że jestem haker, nie poziomy tylko poziom i nie z 239 na 240, a z 202 nad 203. Żaden wyczyn, pewnie robiłyście szybciej. Poza tym już mi nie zwracam uwagi, to co chciałem to mam, teraz czas popracować mocno nad zadaniami bo poziomy wpadały szybciej niż kończyłem zadania i jest cała lista zaległości.
    Swoją drogą ile macie zadań pootwieranych? Skończone macie wszystkie zadania albo chociaż zdecydowaną większość?
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Co niektórzy pewnie tak, bo nie wszyscy dali radę wybrać komplet, z tego co pisano wówczas w eventowym.

    No i itemy można było brać do woli, w tej edycji wraz z G&T będzie trwał event, który się dziś zaczął i jeśli reguła, że podczas trwania eventu itemy są często przesyłalne, to walka może być o ostatni item.

    Generalnie i tak większość (ja też xD), będzie szukać, tego samego bez względu na cele w grze :p
     
  18. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Dzięki.Jest na środku i nie da się nic inne zrobić
     
  19. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jajeczny ekspert, mądre jajka, wielkanocna fabryka czekolady

    dokładnie xD mam spowolnione reakcje czy co - znowu za późno zauważyłam :p

    Chodzi Ci o misje?
     
  20. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dlatego ja się wzięłam na sposób i zaopatrzyłam się przy pomocy paczkomatów we wszystkie niezbędne materiały i przyrządy do żeli :p
    Prawa ręka wychodzi jeszcze strasznie, ale ponoć trening czyni mistrza xD A z perspektywy czasu przy okazji zaoszczędzę- wizyty co 2-3 tygodnie jednak nieco nadszarpują budżet :p