panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wczoraj było czy z przodu czy z tylu, a dzisiaj będzie czy X czy Y, dylemat za dylematem.;)xD
    Za oknem zima, dobrze, że kawa na stole.:)
    Dzień dobry.:D
     
  2. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    dobry o poranku, wczoraj zimno dzisiaj gorąco hehehe :D
     
  3. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    No to smacznego
    U mnie wczoraj okropnie,a dziś słoneczko ale zimno, a w górach śnieg i zamiecie śnieżne,ale rok temu też tak było
    [​IMG]
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień doberek ,
    kawki napiję się z chęcią ,bo zmarzłam na zakupach,rączki przydałoby się rozgrzac przy ogniu a tu indukcja w domuxDxDxD
     
  5. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    I doszedł nowy dylemat robić nie robić nagrody z nóg nie zwalają i tym sposobem dołączyłam do grona marud.
    Najpierw pomarudzę a event będę robiła,w końcu po to się orze na farmie.
     
  6. fkamil

    fkamil Komandor forum

    U mnie pass. Trochę za dużo trzeba oddać, a nawet gałązki nie ma. Podsieje do zaległości w tym czasie.
     
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Jedyne co warto zdobyć to ten item i w moim przypadku to przesądza o tym ,że robię eventxD
    Item "Zuchwały totem"
    [​IMG]
    Co 12 h daje 14 PD/TPD x Poziom Farmy/Wyspy (zależnie od miejsca postawienia) oraz bonus 35% więcej PD/TPD ze zbiorów (wszystkich przedmiotów) przez 2 h; 1 małe pole,
     
  8. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    przejrzałem wszystkie nagrody, w sumie bardziej ich brak hehehe, i kontynuuje jednorazowe zrobienie misji teatr wron :D obecnie mam 15863 białej lili :D :)
     
  9. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ten item zadecydował że event będę robiła.
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Zdjęcie dobre na konkurs fotograficzny.:)
    xDxDxD
    Ja wymiękłam w trakcie wybierania.:pxD
    3 wybrałam i znudziło mnie, towar stodołowy raczej mam, tylko ile ewentówki trzeba wysiać?:oops:
    Może ktoś już obliczył?
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    w eventowym piszą o 56tyś. no cóż ale wartość porównywalna z mopsem z tym ,że ten co 12 godzin:pi na pewno da radę go przyspieszyć do zbioru pnączem
     
  12. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    Ostatnie edytowanie: 12 maja 2020
  13. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Mnie tak na szybko wyszło , ale całość 47,640 z tym że w scenie 7 jest w pierwszej pozycji Drzewo tekowe...aż dwa razy do oddania badziewie
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie wiem jak to było liczone, trochę pobieżnie policzyłam, kierując się bardziej tym co mnie interesuje w nagrodach niż ilością plumerii do wysiania i wychodzi mi 27 480.:)
     
  15. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Liczył tak jakby miał zrobić wszystko,nie doczytał że robimy tylko część.
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pomyliłem się przy oddawaniu zwierza.. Zamiast dać 40 oaz stawonogów, dałem ssaków wczorajxD Dobrze, że mam zapas farmarek:p

    Dobry
     
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja juz białą lilia:wuerg:,a końca nie widać.Na początek wypadajkowy u mnie tradycyjnie trzcina,wiem,że wypadnie mniej diademów ,ale przy okazji dorobię troche do misji bo jedno pole to za mało.Potem najwyżej machnę niedźwiadki
     
  18. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Tak do końca to potrzeba tyle wysiać w zależności jak kto będzie szedł do celu :)
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja czekam na odznaki stawonogów i za chwilę będę czytał poradnik i chociaż jeden dzień odpoczynku:p
     
    agucha31 lubi to.
  20. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Wszystkich nie będziesz miała możliwości zrobienia,wybierasz w danej scenie takie posągi które ci pasują.
    Przykład jest 5 a my możemy zrobić tylko 3,czyli 2 nie da rady zrobić.