panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Fajnie , na powietrzu , zazdroszczę .

    To gratulacje wielkie .
    Ty to jesteś okaz , ewentów ci brakuje ?
    Ale mi też tak po cichu się przyznam , lubię wyzwania i jak coś się dzieje w grze .
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ewenty za moment będą nowe, a ja chciałam spytać czy już wykorzystaliście żetony z sezonu?
    Sezon wiosenny jutro się kończy i żetony razem z nim.:oops:
     
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum


    Przyznam, że było miło posiedzieć bez maski i pooddychać trochę pełną piersią, pies się wybiegał więc wszyscy zadowoleni :).

    Może nie, że brakuje mi eventów, ale poza nimi sianie długo rosnących roślin po 20 godzin wieje nudą i przydałoby się jakieś fajne pnącze ze skrzyneczkami :)

    @panoramaogrodnicza Tak Ela, swoje już wykorzystałem żeby znowu nie zapomnieć:p
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie balkon zostaje , albo spacer do lasku , daleko nie mam , z moich okien widać i można bez maski pospacerować .
    Nie sieję , zwierzaki i drzewa u mnie królują .
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Przypominam bo to różnie bywa, ja dzisiaj rano kombinowałam jakby tu wykorzystać resztę żetonów.:oops:
    Dobrze, że mam zagrody na polach.:)
    Jak tam przygotowania do hodowlanego?
     
  6. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Z moich całych przygotowań to zrobię sobie pewnie kawę i zjem pączka :).

    U mnie na polach biała lilia bo chciałem zrobić zadanie "Teatr wron".
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Zwierzaki w oazie czekają na środę .
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    Taki początek jest jak najbardziej prawidłowy.;)xD
    Moje zwierzaki też bawią się w oazach, ale wczoraj z przerażeniem stwierdziłam, że mam bardzo mało podstawowych stawonogów
    i od wczoraj u mnie królują ule i motylarnie, trochę też dokupiłam, ale już ceny nieźle poszły w górę. ;)
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    W menażerie wsadziłam pszczoły i motyle , 2 mam ,to akurat się przydają .
     
  10. fkamil

    fkamil Komandor forum


    Przyznaję bez bicia, że się nie przygotowałem na hodowlany, ale i tak skończę z pomocą targu. Wymyśliłem sobie wreszcie pomysł na leśną polanę, ale muszę zainwestować jeszcze w jedną manufakturę i zdobyć na G&T pewne rzeczy i wtedy ruszę z kopyta z paroma rzeczami :).
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Manufaktura i pewne rzeczy na G&T , czyli warsztaty , tak ?
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pobiegłam do Twego domku, bo myślałam, że tam znajdę szczegóły pomysłu na leśną polanę, ale nic nie znalazłam, więc jak byś mógł tutaj uchylić rąbka tajemnicy?:)
     
  13. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Tak, ale i kilka zagród żeby robiły na te warsztaty :). Otworzyłem sobie właśnie mały projekt, policzyłem sobie trochę i postanowiłem go zrealizować :).


    Nie nie zdradzę bo znając Was to zaraz ktoś mi napisze, że dooooobra odezwij się na G&T, albo ok jak się tylko zacznie G&T to wysyłam itp. Mam kilka rzeczy to wystawię w balonie oferty, sam chcę osiągnąć ten projekt, chyba, że będzie bardzo cienko to wtedy się zwrócę z wymianami tu. :)
    Bez urazy oczywiście.
     
  14. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    A co ty Kamil zrobiłeś się Zosia samosia,taka okazja pomocy przejdzie bokiem.
    Dzień dobry.
     
  15. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Tez sieję lilię zbliżam się do końca ,ale to bardzo mozolna praca
    kręcę SP w młynie,bo po ostatnich szaleństwach "wyjszła" i pierwszy raz musiałam ździebko dokupić
     
  16. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Miło jest coś samemu osiągnąć wtedy te pixele się bardziej docenia :). Oczywiście chętnie Wam pomogę w Waszych projektach lub potrzebach, o ile tylko coś będę miał.

    @antonina-farmerska o to zazdroszczę, ja jestem w głębokiej...połowie :)
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ulepszenia latarni można kupić .
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzięki, kupiłem.:D
    Jest jakieś OO ?
    Czy to może bez OO, oferty indywidualne?
    xD:cry:xD
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    W ogłoszeniach mam ofertę
    [​IMG]
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tam też mam, dlatego piszę, że to oferty indywidualne.;)
    Na forum OO nie widzę.
    A może to nielegalne pakiety?
    xD:cry:xD