panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Sprawdzałeś ? :pchoćby na mailu?
    Dostajecie prace internetowo- ja bym była zachwycona taką formą chociaż na jakiś czas :)
    Czy tylko jedne media oglądasz w kółko?:p

    Nie pisz bzdur - bo mieszkam w znacznie mniejszej społeczności i mam otwarte wiele, a z tego co wiem stolica robi wielkie otwarcia już od jutra :pzałóż maseczkę, zachowaj dystans i wyjdź z domu na spacer i się porozglądaj.

    Młody jesteś możesz startować na polityka i im pokazać :music:
    A zamknąć to mogą Cię na forum za łamanie regulaminu i przestaniesz prowokować bez sensu gdzie popadnie :p- to tak z innej beczki:music:

    Idę oglądać film, a Ty jak chcesz zrzędzić dalej, to powodzenia życzę :p
     
  2. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    A ja dukam dalej ,ale dotrę do końca..koło mnie nie kocha
    Wszystkim fajnego wieczoru życzę
     
  3. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Takie nauczanie tylko na papierze wygląda dobrze :p Wszystko zależy od tego, jak uczelnia szybko dostosowała się do warunków, o ile w ogóle. No i kwestia podejścia wykładowców.
    Na starość (xD:cry:) zachciało mi się studiować zaocznie i z mojej perspektywy różowo to nie wygląda- na 16 przedmiotów na obecnym semestrze, jedynie 6 profesorów podeszło do tematu na poważnie i faktycznie stara się nas czegoś nauczyć, przekazać wiedzę i organizuje spotkania online.
    Pozostali wysłali zagadnienia z informacją o konieczności opracowania i bibliografią. Szkoda tylko, że niemal 90% pozycji jest stricte technicznych, dostępnych jedynie w uniwersyteckich bibliotekach (łącznie z normami, które dla zwykłego Kowalskiego są płatne i to niemało).
    No szkoda, że wszystkie nam pozamykali xD
    Tak wygląda polskie szkolnictwo techniczne w pigułce :p
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Aleś się sprężył Kamilu,gratki:p
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no nudno by było, tak wszędzie na różowo ;)xD:cry:
    co się odwlecze, to nie uciecze ;)
     
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    To co napisałaś to jest wina profesorów,ci co chcą nauczać i robią to z powołania to uczą.Pozostali robią to byle jak i dla nich ważne jest że coś próbują robić, jakby ktoś miał ich sprawdzić.
    To niestety dotyczy każdego zawodu,są solidni fachowcy którzy szanują swoją pracę.Są i tacy co są w pracy aby w niej być i swoje odbębnić.
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie była dzisiaj super majówka, najpierw wirtualnie świętowanie, a potem elektryczne grilowanie.;)xD
    U mnie bez bonusu też koniec karmienia.:)
    Teraz hoduje pszczółki i motylki, bzzyy, bzzyy, bzzyy.:)
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobranoc.
     
  9. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Spóźniona odpowiedź na dezertera ;)



    Dobrej nocy, bo niektórzy jak ja rano do roboty.

    Ps. Ulubieniec miło, że wróciłeś, ale nie podskakuj … , bo udostępniam kurs samoobrony i polecam obejrzeć do końca:
     
    Ostatnie edytowanie: 3 maja 2020
  10. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Dzień doberek,

    Dzis imieniny Moniki wszyskimxD życzę najlepszego
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

  13. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam
    Ja event skończyła,teraz wyruszam w drogę po zakupy
    [​IMG]
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

  15. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dzień dobry Miśki, to teraz jak mam wytworną latarnię morską 2 to ostatnie 5 znowu będzie można kupić za złotówki?
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Podobno ma być jeszcze 1 pakiet za złotówki w maju.
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czy to nie jest przypadkiem propagowanie przemocy?

    Dobry a wszystkim Monikom najlepszego z okazji imienin.
     
    agucha31 lubi to.
  18. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dzięki Ewcia, jak Wasze zdrowie?
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dziękuję , dobrze , przestrzegamy zaleceń i jakoś żyjemy .
    a ja u Ciebie ?
     
  20. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Wszystko dobrze, wróciłem do "normalności" po majówce. Odpocząłem trochę na działce, ale wszystko co dobre szybko się kończy więc jesteśmy w domu. Eventy wszystkie pokończyłem i jakoś tak ucichło na polach. Z jednej strony narzekałem trochę na natłok eventów bo w sumie zlazło się kilka w jednym czasie, ale to było takie ciekawe wyzwanie, że brakuje mi teraz tych eventówek z zegarkiem w ręku :).