panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    To tysiąc za dużo u mnie.Wiem gdzie popełniłam błąd.
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    W sumie to robię wszystkie od początku, przy pierwszym trochę się droczyłam, ale też za 5 dwunasta złapałam puchar,
    no i w tym sezonie zaczynam odczuwać braki. Niby dobrze, bo wtedy mniej żądają.:pxD
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To mój 1 sezon , więc do braków w stodole jeszcze daleko u mnie .
    ----------------------
    Jajo Penelopy + ulepszenia to 440 florków , trochę drogo .
     
    Ostatnie edytowanie: 9 marca 2020
  4. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witaski piekne

    Poczytałam Was,to znaczy co pisaliście i powiem szczerze że też się gubię.Zapowiadam sobie jakieś porządki,ale nigdy do nich nie dojdę haha a ja mam pnącze ...rząd chmur sylwester.... a nie mam na nim dwóch małych itemów i nie mogę ich znaleźć (kosz dla papug i opryskiwacz) gdzie posiałam nie wiem...a wygodny pniak u mnie daje skrzynie z sianogroszami. Sezonowe robię od początku,ale najbardziej mi szkoda produktów do oddania,bo to w sumie najdłużej się uzupełnia.
    A wracając do wczoraj .... tego warsztatu co produkuje żel coś tam i potrzeba mrówkojady nie mam,tak że jeszcze się na to nie nakręcam :)
    A wracając do dziś :) grypa sobie odchodzi , ja wracam powoli do codziennych prac, a dziś zupka jarzynowa,ktoś reflektuje ?? Życzę wszystkim fajnego dnia

    Ja też coś tam wybiorę,chociaż już coś tam u mnie stoi
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Fajnie , niech sobie idzie i nie wraca ..

    U mnie schab uduszony z młodą kapustką i ziemniaczki z koperkiem .
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Drogo, ale można kupować na raty.;)xD
    Mam Penelopę chyba za złotówki i kilka ulepszeń do VI, teraz sobie kilka następnych dokupię,
    jajo smoczej jaszczurki czyli ten wygodny pniak mam bez ulepszeń, no uważam, że nie ma sensu,
    teraz sobie kupię magicznego wielbłąda, bo mi się bardzo podoba.:D
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie cierpię rat , to nie dla mnie .
    Do jutra mam czas , ale pewnie kupię całość .
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Już wiem do kogo idę na obiad.;)xD
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Zapraszam .
     
  10. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    No ok następnym razem
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Skończyłam ewent , pnącze jeszcze puste , bo itemy profity jeszcze dają .
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzięki Norbi.
    Wymagania powinny być dawno oficjalnie podane, a nie wróżenie moderatora w zgaduli.
    Mam nadzieję że na win7 pójdzie, bo na win10 mnie zwyczajnie nie stać.
    Procesor też mam o generację słabszy, no nie wesoło to wygląda.
    Z tego co tu widać, to tylko RAM mam w wystarczającej ilości.
     
  13. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Ja skończyłam wczoraj wieczorem i itemy na polu żeby dojrzały ...poczytałam o tym koronavirus i normalnie nerwica w środku mnie bierze.tyle się już mówi,pisze a ludzie dalej nie myślą... przyjechać skądś tam na odwiedziny ze stanów wiedząc że taka zaraza jest i kontaktuje się na lotnisku gdzie najwięcej chorych...zarazi ojca czy tam dziadka egal i wraca do stanów zarażając po drodze innych i wylądowała w szpitalu...czy można być bardziej głupim ?? w tym wypadku sprawdza się takie powiedzenie .... gdyby głupota miała skrzydła to by latała

    -norbias- i hlnrys

    Sorry że się wtrącę do specjalistów...na tym kompie co stukam teraz z niego mam starego dobrego wysłużonego XP ten ostatni co wyszedł i wiecie co, na żadnej przeglądarce nie ma kłopotów z wejściem na farmę i śmiga aż miło i nie chce ode mnie żadnego flescha a na lapku mam system 10 i stale coś nie gra i to obojętnie na jakiej przeglądarce,na mozzili muli totalnie na chrome stale coś woła,czyszczę pucuję a skutek ten sam...już nie wspomnę że system 10 stale woła o aktualizacje to jeden wielki śmietnik,nie cierpie go hahhaah
     
    Ostatnie edytowanie: 9 marca 2020
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wiesz to tylko porownanie dwoch podobnych gier...win to raczej 10 bedzie musiala byc..wsparcie dla 7 sie niedlugo konczy..;)
    co do reszty..to mam dwa lapki ..jeden core3 drugi core 5 do tego kazdy ma dodatkowe karty;)
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    można , wczoraj wyczytałam , że ludzie nie patrzą na to , że wirus szaleje , nawet są skłonni pojechać do Włoch , bo tanio jest .
     
  16. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Oni się zawsze denerwują dopiero na drugi dzień egzaminów, czyli akurat na matmę xD
    Na pierwszym to myślą, że można ściągać i że same banały będą.

    Skoro przyniosłeś mi wesołe, zwariowane i zabawne zwierzęta, to co się dziwisz, że głupawka złapała? :p xD

    A ja bym brała zająca i oazę :) ale ja to dużo zwierząt i warsztatów wystawiam, a PD mnie nie interesuje ;)
    U mnie to w grę wchodzi ewentualnie pniak, to przynajmniej odejdzie kombinowanie z ciasteczkowym slotem

    A sprawdzałeś? Może programiści BP to przeoczyli? xD
     
  17. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Dlatego właśnie głupota nauczyła się fruwać
    Ale gdyby dotknęło to kogoś z ich bliskich to by dopiero było larum eh
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No cóż , tak to jest , nic się nie zrobi .
    Tyle się mówi o chorobach , a ludzie kaszlą , nie zasłaniają buzi , kichają , bo wiadomo grypa panuje , ale , że zarazki roznoszą w ten sposób to już nie pomyślą . Mydło znika z półek , a ludzie dalej dziwnie pachną , to po co kupują , jak ewidentnie nie używają ?
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie lubię takich sytuacji, że coś się dzieje a informacji brak.
    Na razie to jest tylko gdybanie, plotki i wróżenie z fusów.
    Trochę to niepoważne.:(
    Niby myślenie nie boli, ale każdy ma nadzieję, że akurat jego nie trafi. Sytuacja jest trudna, a działania władz, opóźnione i często niekonsekwentne. Zawsze lepiej zrobić 10 testów więcej niż jeden za mało.
     
  20. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Trochę to mało powiedziane,jak by wiadomo było co i jak to można by było kombinować ze starym sprzętem lub poczynić zakup nowego.