panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Przyszedłem i ja się przywitać i zmykam w real ;) może wieczorem będzie więcej czasu na wirtual :p
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    W ramach targowych dziwów, to spójrzcie na cenę paszy dla mrówkojadów, no i oczywiście porównajcie ze zwierzem i żelem.:p
     
  3. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Z cegłami nie mam problemu, ale z deskami ciągle walczę ;)

    I tak sprawdzając "narzędziową" stodołę, nasunęło mi się pytanie: czemu do misji, gdzie mogę oddać narzędzia nie mogę oddać też wiertarek? Już mam ich prawie tysiąc, ich wartość to 1320 czyli sporo.

    Ja wiem, że wiertarki to do magazynów, ale jednak to jest narzędzie. Jest czy nie jest?

    Mrówkojad 30tys.
    Pasza 70 tys.
    żel 350 tys.

    Tak około ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 marca 2020
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Poproszę trochę tego słoneczka .
    U mnie pada deszcz .
     
  5. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witanko dziewczynki

    U mnie było słoneczko ale się zmyło i pada.Grypsko puszcza,ale smarkata jestem że hej.Ochota na cokolwiek jest na niskim poziomie więc mogę pomarudzić :) Mnie wczoraj targali za uszy z przenosinami,ale chyba mnie upuścili bo dalej jestem na fleszu.I jak to mówią , jak byś wiedziała że masz się przewrócić to się położysz,wiec idę leżeć razem z tą grypą(nie wirusem) Miłego dnia Wam życzę
     
  6. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jaka tam smarkata. Po prostu jesteś pociągająca ;) zawsze to lepiej brzmi :p
    Inni mogą być smarkaci, ale o sobie mówi się jedynie, że jest się pociągającym xD
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie pasza podobnie (74), zwierz 20, bo te od 12 do 14 kupiłam za sprzedaną paszę:p, a żel dzisiaj po 185, wczoraj 135.
    A proszę uprzejmie, dziewczyny, słoneczko dla Was.:D

    [​IMG]
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Przyda się , bo jakoś tak jesiennie u mnie , ponuro za oknem .
     
  9. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Wpadłam się przywitać i pożyczyć miłego dnia.:) Nie dajmy się szarudze za oknami.
    Chociaż tu w domku człek ciut słonka załapie.;)xD
    Pozdrawiam. :)
     
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Ale pasza i tak potrzebna ;)a kręci sie strasznie długo w młynku, a żelu u mnie nie ma, szarość- widocznie mam dbać o włosy ;)
    U mnie piękna wiosna póki co, dobrze ze choć na chwilę, bo myślałam że słońce już zajumali całkiem ;)
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak tylko za jedną sprzedaną paszę, kupuję trzy, cztery zwierzaki, a za dwie pasze żel, moim zdaniem czysty zysk.:)
     
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Daj mi ten żel to se kupię, u mnie ni ma :p
    Ja zarobiłam na owocach ciut tych z misji i połowę wydałam na nasiona z koszyczka xD
    Idę na balety do chrześnicy:p- bez żelu - ale nabłyszczacz se machnęłam xD
     
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    U mnie pasza 43 tys, zwierz 59 tys, a żel 267 tys.
    Nie zarobię :p
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    E po co Ci żel i to z mrówkojada.:pxD
    Na niektórych owocach zarabiam nieustająco, a czerwony koszyczek to wybiórczo.;)xD
    Przy takich cenach to faktycznie nie zarobisz.:(
    Ciągle szukam anomalii i wykorzystuję.;)xD
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Kostera zawitała u mnie - z ewentu wpadła .
    To moja 1 - tak się cieszę .
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ewunia cieszę się razem z tobąxDDruga powinna być z sezonu:pjak robisz
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Robię , już dużo mi nie brakuje do końca , na 37 poziomie jestem w sezonie .
     
  18. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Kostera już jakiś czas mam jedną teraz będzie druga :) z jakiejś zagadkowej wpadła i się zadomowiła

    Ja przyznam szczerze,że nic nie kupuję i nic nie sprzedaję,pasze sama robię.Tak jakoś sobie farmę ustawiłam,w misjach powoli robię, nie spłukuję się do ostatka jak robię misje, pomimo że jakiś tam zapas mam,dopiero jak już mam więcej,ale to tylko moje co ja mam i co robię,każdy robi jak chce.Kiedyś postawiłam sobie cel, narobić zapasów i tak zrobiłam, teraz do zapasów dodaje i jak widzę że mam że mi starczy w razie draki do eventów to oddaje do misji :) w ten sposób i kasę mam :) wpada z misji, wpada ze skrzynek i sobie czeka na dobre czasy :)
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Fajnie , ja nie miałam , a teraz będą 2 , bo z sezonu jeszcze wpadnie , jest moc .
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Fajnie, pierwsza zawsze cieszy bardziej.:D
    Mnie się udało w poprzednim sezonie, z TSa z ostatniego zadania, teraz zaraz będą następne.
    Po ile u Ciebie na targu? A modliszki jak? Zdrożały?