panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Doberek kaca brak bo po czym tylko usta się zmoczyło
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Chyba , że tak . Ale jakoś wszystkich dzisiaj wcięło - Aga pewnie kłopot z internetem ma -
    Panoramka gdzieś buszuje , Zosia zapracowana , Gosia też się nie pokazuje , a Piotrek studiuje .
     
  3. juras

    juras Weteran forum

    No kto to widział, tak mieszać. Tylko jeszcze piwa brakowało...
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tak najgorzej nie było z tego co widziałam - wszyscy do domu trafili .
     
  5. juras

    juras Weteran forum


    Karina tego się po Tobie nie spodziewałem. ....A może Ty po prostu nie pamiętasz:p
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Zagrody na wyspę dostałam z tego ewentu to sobie wystawiłam - ciekawe co mi z nich wyjdzie - jeszcze drzewka znalazłam to też wystawiłam .
     
    Ostatnie edytowanie: 14 grudnia 2016
  7. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Faktycznie juras masz szczerą rację w domku Piotra namieszałam aż ze wstydu i złości :wuerg:proszę i to bardzo
    kawkę lub herbatkę nic mocniejszego
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] Proszę bardzo - smacznego . Żebyś Ty wiedziała ile razy ja coś namieszałam i co - jakoś
    jestem tu dalej , więc się nie przejmuj - wierz babci na słowo - nie ma czym .
     
  9. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Dziękuje za herbatę wyczułam że z pędów malin była więc mnie bardzo uspokoiła
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie ma czym się denerwować - szkoda zdrowia , rozweselacz podam [​IMG] poczęstuj się , popij , usiądz wygodnie w fotelu i luzik .
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jestem już, z wielbłądami ciągle rozmawiam. ;):)

    Ale proszę bardzo, czego ja się dowiaduję, w domku impreza na cześć, a Jubilat z Ewą ....
    W krzakach siedzieli.xD I co? Fajnie było? ;):)

    Karinko, do wyboru do koloru. :D

    [​IMG]
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Dopiero siadłam do kompa , sprzątałam i tak tu robota tam zajęcie i jakoś dzień minął ;)ale końcu widać świat przez szybę w oknach i mogę dojrzeć kto stoi za płotem xD

    Mam tochę klonów i muszę popatrzeć co jeszcze można by zdziałać . Wyskoczył mi sułtan ze zwykłych :D

    Widzę ze wszyscy dobrze się czują po wczorajszym małym co nie co , tylko nie wiadomo jak tam Piotr się czuje .

    A coś Ty taki strachliwy ;)
    **********

    I jak Wam idzie z karawaną wielbłądów ?
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dwóch ostatnich zadań nie zrobiłam .
    Pewnie , że fajnie , w towarzystwie zawsze weselej .
     
  14. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dobry wieczór ;)
    Właśnie wróciłam do domu, rozpakowałam kolejne oazy.. I jakoś serce straciłam do tego eventu, i hmm maleńka irytacja mnie ogarnęła (delikatnie rzecz ujmując). Bo żadnych przeskoków, żadnych niespodzianek miłych. Miałam wczoraj ambitny plan zrobienia całego, ale teraz patrze i myślę, że szkoda mi tej superpaszy co jej nakręciłam. Niby piksele, ale jakoś tak :wuerg:
    Dobrze, że jestem po fryzjerze, to mi stanowczo poprawia samopoczucie ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 grudnia 2016
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ładna fryzura faktycznie poprawia nastrój .
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dobry wieczór :) rzeczywiście zapracowana, a po pracy zrobiłam event i zaraz pojechałam z moim przyjacielem wspierać go przy zakupie komputera - bo niby ja się na tym znam... hahaha znam się jak każdy kto kompa używa, ale kupiliśmy całkiem dobry sprzęcik. Dopiero wróciłam, ale już wstawiam moje wielbłądy :) uppsss! nie wstawię fotek bo stronka gdzie to robiłam dotychczas się zawiesiła :cry:


    a widzę, że nieźle wczoraj zabalowaliście xD
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wierzymy na słowo .
     
  18. juras

    juras Weteran forum

    Jak Cię tak uspokoiła to może i z pędów malin, ale po góralskuxD
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Odkryłam moje ts-y na wyspie i dostałam ; pom. pandy , zagrodę czerwonej pandy , fleminga , 2x zagrodę dla słoni klasyczną++
    nie lubię tych zagród , bo żółte są .
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    i najlepsze moje klony :)

    [​IMG]


    Ewcia, nie żółte, tylko złote :inlove: