panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Moja rodzina lubi pączki , więc tradycja nie zaginie , to jestem taka dziwna i nie przepadam za nimi .xD
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    U mnie DP wyżera wszystkie,a że ma najbliżej cukiernię Walczaka to minimum 10 sztuk zaliczyxD
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    .

    Jak lubi to niech wcina
    Mój się ogranicza , po chorobie stwierdził , że za duży brzuch ma i mu ciężko .
     
  4. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Ja już zaliczyłam dwa,reszta po południu do kawusi.MOD_Marion są różne nadzienia,posmakuj inne bo warto.Polecam wszystkim nawet tym co nie lubią
     
  5. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Jakoś nie przepadałem już od dziecka, zawsze się ubrudziłem i ukleiłem cały i później mi mama szorowała cały pyszczek i jakoś mam uraz od tego ;), czasami jak ktoś poczęstuje bo domowe to zjem dla towarzystwa, ale sam to sobie na pewno nie kupię.
     
  6. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Ty się nie kieruj tym że się ufifrasz a smakiem :) a czym bardziej się ufifrasz tym lepiej hahahah niech Cie ktoś wyliże :)
     
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Też powinien sie ograniczać ,ale wiesz jak jest lubi słodkie
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mój słodziak też lubi i to bardzo , ale zalecenia lekarza są takie , a nie inne i musi niestety troszkę mniej spożywać wszystkiego .
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przyjdź w sobotę do Brooklynu: https://board-pl.farmerama.com/threads/mazowieckie.10636/page-17#post-2150281
    Zamiast pączka będzie burger :D
    A na faworki albo róże możemy później iść do jakiejś kawiarni albo cukierni :)
     
  10. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Jakoś mi średnio leży pomysł z dwoma różnymi eventami w tym samym czasie. Skupiam się na królowej, a na pełni posieję raczej coś pod zadania. Mam prawie wszystkie otworzone, a do tego tu:
    [​IMG]

    Więc olewam event na pełni i robię sianie pod zadania.
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to ja już się mogę chwalić.;)xD
    Cały dzień świętowałam tłusty czwartek, najpierw były ..... no kto zgadnie co było,
    a potem pączki w 5 odsłonach, no a po tym obżarstwie to było gorzkie espresso w dużych ilościach.
    Po obejrzeniu tego obrazka:

    [​IMG]
    Zjadłam tylko dwa, bo bałam się, że mi więcej wyrośnie.:pxD
     
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie widzę obrazka. Musisz przyjść do Brooklynu pokazać na żywo, co Ci wyrosło :p
     
  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ale ta małpa sknerzy skrzynek, na 31 gier raptem kilka razy rzuciła skrzynką, a najrzadziej leci skrzynia farmerskiego koła fortuny III>:(
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    O to muszę poszukać odpowiedniej bluzeczki.:pxD
    31 gierek, fiu, fiu, szybko się uwinąłeś.;):D
    A maupa jak to maupa, wiadomo że sknerzy.xD:cry:
     
  16. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Jak to 31? bonusy z koła?
     
  17. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Wszystko dzięki misji, powiesiłem właśnie pnącze :)
    A z koła miałem 2 razy +1 i nic poza tym :) to dzięki temu SN, który mam zamiast zbiornika na wodę:p
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pięć razy latałam z tacą, były tylko dwie skrzynki wesołych zwierząt, najwiecej PD.
    Czy poprzednio też nawozy latały pojedynczo?
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jest podobnie jak ostatnim razem....;)
     
  20. fkamil

    fkamil Komandor forum

    W ramach korzystania z eventu baby boom postanowiłem wrzucić kilka zwierzaków, ale raczej nie pykło :) mimo wszystko wrzucam bo nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam oglądać takie tabelki innych graczy :)
    [​IMG]