panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dwa globale .
     
  2. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Ewa nie wiem, ale mam przeczucie, że dzisiaj odkryjemy jakąś wielką tajemnicę. I to razem. Zrobisz kawy?
     
  3. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Dopisało Ci na tym drugim itemy pomimo tego że nie zrobiłeś podstawy?
     
  4. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Oczywiście, że nie bo tak jak widać na obrazku nie zrobiłem wymaganych gier dla siebie.
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Rusz wyobraźnię , już stoi kawka i ciacho .xD
     
  6. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja tego obrazka nie widzę na telefonie :) Widzę tylko niektóre :)
     
  7. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Rozumiem, na obrazku mam zrobione tylko 3 albo 4 gry, nie osiągnąłem nawet pierwszego prezentu.

    Z takim zestawem rozwikłamy każdą tajemnicę ;).
     
  8. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    ja rano miałam większy pasek i żadnego ciasta upieczonego.
    Potem wypiekłam sporo ciast ( powyżej końca części indywidualnej)- odświeżyłam grę i pasek spadł:cry:xD
     
  9. fkamil

    fkamil Komandor forum

    No dobra czyli wszystko jasne, przestań robić ten event bo my nigdy tego pnącza nie dostaniemy. Sprawę uznaję za zamkniętą. @panoramaogrodnicza możesz zamknąć wątek.
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Za 2 tygodnie przyszły zięć zabiera mój laptop na weekend i będzie z nim robił porządek , ma nadzieję , że to pomoże i będę mogła wstawiać grafiki i media .
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  12. fkamil

    fkamil Komandor forum

    To trzymam kciuki. Jako pierwsze zdjęcie testowe po odebraniu laptopa poproszę o bobra.
     
  13. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Jak przyszły to będzie śmigał lapek jak nowy :)
    Kolejna wyprzedaż się szykuje. Tym razem w galerii handlowej
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dziwna sprawa, to tak wygląda jakby na tych nieaktywnych ktoś coś dłubał byle dłubać i tam byli przeliczeni inaczej gracze i pasek szybciej śmiga a na aktywnych gdzie robimy juz ponad stan wolniej Hmmm ciekawe
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Spoko , będzie bóbr.
    Jakoś się im nie spieszy do ołtarza .
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mozna by bylo wysnuc teorie o celowej manipulacji danymi;)
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Poczekamy i zobaczymy co będą mieli do powiedzenia Juz jest to zgłoszone to sie zobaczy Jeszcze sie może okazać że jednak ten global to juz my zrobiliśmy i niepotrzebnie dalej dłubiemy
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Żeby im te manipulacje bokiem nie wyszły .
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    co tez jest mozliwe..
    patrz co znalazlem na de.....xD
    [​IMG]
     
  20. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam w samo południe

    Kawę wypiłam ale w głowie tez mi się przewraca.Wczoraj mnie głowa bolała i jak wchodziłam na farmę sprawdzałam pasek i co wchodziłam to było inaczej,myślę sobie, chyba ze mną już jest nie dobrze bo co wejdę to co inne widzę.Wieczorem już nawet nie patrzyłam.Dziś rano patrze, no chyba coś podskoczyło.Wchodzę tutaj i co czytam,nie tylko mnie wczoraj głowa bolała hahahahah i aż mi się lżej na sercu zrobiło że z moją głową wszystko ok :) Ja popytam znajomych jak to u nich wygląda.U mnie pasek zielony jest minimalnie przez przedostatnim itemem. Puki co idę zaglądnąć do kuchni , czy jakiś obiad się tam gotuje.Miłego dnia