panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Kamil nie musisz się tłumaczyć,twój portfel i tyle.
    Zosi pewnie chodziło co takiego daję te jajo.
     
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dokładnie tak :)
    ale tragedia, tak nie chciałam, a napisałam 80000 post... chyba coś powywalam, żeby nie był mój...
     
  3. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    A to żle że tak trafiłaś,jak wywalisz to będzie mój.
    Jak żle to tego nie rób.
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    już parę razy wywalałam jakiś mój post żeby nie trafić na równy tysiąc.... ale tutaj nie jak wywalić, bo na każdy jest odpowiedź
     
  5. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Nie odebrałem tego jako atak czy potrzebę wytłumaczenia, po prostu kulturalnie wytłumaczyłem mój punkt widzenia. Czytam Wasze posty z otwierania skrzynek po 1000 różnych, ja chyba łącznie nawet 1000 nie miałem. Tutaj jest pewna skrzyneczka i to mówiąc szczerze całkiem przyzwoita, a w dodatku jajka są bardzo rzadko do kupienia więc zrobiłem sobie prezent walentynkowy.
     
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Skrzyneczka przyzwoita,pewnie jeszcze ją będzie można zdobyć w inny sposób.Ten bonus % dla kwiatów też ładny,a trochę ich się sieje.
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    i bardzo dobrze :)
    ze skrzynkami jest tak, że najpierw się ich nie ma, ale spróbuj przez 1-2 miesiące ich nie otwierać, zobaczysz jaka frajda jak się otwiera kilkadziesiąt jednocześnie - ile dobra leci...
    teraz zbieram skrzynie oddania, obornikowe i z musu bez co dają zielone bilety na koło, no i wszystkie co dają zwierzaki, produkty i owoce, żeby mi darmozjady za dużo nie wzięły ;)

    teraz coraz częściej sieję zboża... grykę i płaskurkę
     
  8. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Szkoda, że nie jest akurat do warzyw czy zbóż, ale dobre i to.
    Niestety nie mam takiej cierpliwości i otwieram codziennie. Raz tylko udało mi się poczekać i otworzyć skrzynki z trzech tygodni na święta w grudniu. Później już otwierałem każdego dnia.
     
  9. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Gryki jeszcze nie mam,akurat jak nie ma rośliny eventowej to sieje kwiaty.
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    teraz się naprawdę nie opłaca mieć niczego w stodole jak się robi sezony... nic nie otworzę teraz
     
  11. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Nie mam zapasów, wszystko kupowałem na bieżąco z czerwonego koszyka. Mam możliwość kupienia 250 sztuk (brak gwiazdek do 300) i jakoś tam sobie radziłem.
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    O fiu, fiu, ale nam się trafiło.:D
    Drogi ten misiek masz rację,
    ale mnie się podoba taki misio tulisio,
    no i te 2000% też mi się podoba.:D
    Kiedyś nie kupowałam nic, potem od czasu do czasu jakiś prezent sobie kupowałam, no ale powyżej 200 poziomu nie zbieram bez pomocników, a jak zaoszczędzę na pomocnikach kuponami, to tą forsę przeznaczam na coś co mi się podoba, ale na rok kwoty 12x pomocnicy nie przekraczam.
    A cóż to gorszy jaki?
    Ja tam lubię jubileusze, 4 000 strona:D, 80 000 post:D, dużo powodów do świętowania.:D
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lutego 2020
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    to jaki soczek pijemy ?
     
  14. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Może czas na drugą kawę?
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Trafiłeś w punkt , tylko kto zrobi?
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mówisz, że soczki dzisiaj? Proszę bardzo, do koloru do wyboru, świeżo wyciskane.:)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  17. fkamil

    fkamil Komandor forum

    No Ela poszła na łatwiznę i kupiła w sklepie, kłamie nam że niby wyciskane, ale darowanemu... więc ja piję co dają.
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dobra mogę zrobić, tylko nie wiem czy filiżanki będą Wam się podobały.:pxD
     
  19. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Taki wybór i teraz godzinę będę myślała który wybrać.
     
  20. fkamil

    fkamil Komandor forum

    W ramach powrotu do starych czasów mi proszę zrobić w tej:
    [​IMG]