panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. :) Groszek oddasz do zadań i na krem zabraknie . Powodzenia w sianiu i miłego poniedziałku .:)
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Cieszę się, że wpadłaś i że się dobrze u mnie czujesz :), no cóż, ja podobnie jak Agniecha
    Widzę Waderko, że znowu mi zdjęcie ktoś pstryknął, tym razem w robocie.xD
    A dzisiaj to ja wspominam wyjazd i powitanie sezonu żeglarskiego.:D
    [​IMG] Popłynęliśmy ... ;), z wdzięcznym zawołaniem "za spotkanie na Bełdanie", były regaty, Biały Słoń, Biegnącą po fulach, ups, po falach xD, no i super było:inlove:, teraz groszki sieję, zupę krem z nich gotuję bo trochę ich za dużo nasiałam, no i ciągle mam nadzieję, że zrobię cały event.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2016
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Nie żegluję, to się nie znam. Ale z daleka czuć tu wielką frajdę.:)
    A jak pogoda? Bo na północy bardziej burzowo było.
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Oj tam oj tam, dla chcącego nie ma nic trudnego. :) Trzeba znaleźć znajomych, którzy żeglują lub samej skończyć jakiś kurs i w "morze". :D A frajda jest i to jaka.:inlove:
    W piątek po południu była burza z piorunami, a tak to było ślicznie, ciepło, towarzystwo przyjaciół, itd., itd., itd.
     
    Anetta41, toDzasta oraz xBabciaEwa lubią to.
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień dobry, trochę później niż zwykle. :)
    Odsypiałam "trudy" wyjazdu. xD Cały czas sieję groszek, dobrze, że został tylko żółty, wiec mam nadzieję, że się nie pomylę. Stodoła zawalona groszkiem tylko nie tym co potrzeba.>:(
    Oj nie zabraknie Ewciu, nie zabraknie i to w każdym możliwym kolorze. xD
     
    Anetta41, xBabciaEwa oraz toDzasta lubią to.
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry . Masz jeszcze trochę czasu , może się uda. Powodzenia . Spokojnego , słonecznego dnia życzę .
     
  8. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Witam serdecznie sąsiadkę:) i na tą 90 coś kolorowego i zimnego na ten cieplutki dzień dostarczam;)[​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 31 maja 2016
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Witam sąsiada :), muszę włączyć wyobraźnię, żeby zobaczyć to
    Nie wiem czemu, ale obrazek nie otwiera się.:(
    O już widzę, dziękuję :), teraz można spróbować. ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 31 maja 2016
    Anetta41, LIDEMAN oraz xBabciaEwa lubią to.
  10. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Witam:) Przeczytałam w innym wątku, że pływałaś sobie troszkę na mazurach? Ile dni jeżeli można wiedzieć?:) Ja dwa lata temu byłam na jachtach 5 dni. Po pierwszym dniu umierałam.... chyba choroba morska albo stan po alkoholuo_O Do tej pory nie mogę tego rozgryźćxD:cry: Niesamowite przeżycie tak sobie popływać, posterować troszkę;)
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Super, że wpadłaś, witam serdecznie.:)
    Tak byliśmy cztery dni, na rozpoczęciu sezonu żeglarskiego, pływania na żaglach troszkę było, troszkę szant, regaty, ognisko, no takie "spotkania kumpli, co przed laty uwierzyli w ziemi czarodziejski kształt, oh! Johnny Walker, mały jest ten świat! " :D
    Wiesz jak się trochę za bardzo popłynie ;) to do końca nie wiadomo, co było za mocne, wiatr czy przeczytane książki.xD
    A Mazury kocham miłością pierwszą i jedyną od wielu wielu lat. :inlove::inlove::inlove:
    Po jakich jeziorach pływałaś, na jakim jachcie?
     
    Anetta41, toDzasta oraz xBabciaEwa lubią to.
  12. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

  13. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Na twisterze (o ile dobrze napisalam;)) Ja ogolnie z mazur jestem takze niedaleko domu zaczelismy ;) - Węgorzewo (ok. 50 km od mojej miejscowosci), pozniej Sztynort, Gizycko, Wilkasy. Czyli po jeziorze Niegocin, Mamry i Święcajty:)
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Oj rozmarzyłam się :inlove:, Ty mi piszesz
    a ja to widzę Mamry, Kirsajty, most na Darginie, Dargin, Kisajno, Stary kanał, Niegocin i dalej... W Wilkasach zaczęła się moja miłość do Mazur :inlove:. Ja to muszę ponad 300 km jechać na Mazury, ale jeżdżę tam co roku od .... naprawdę wielu, wielu lat. :)
    Jak tak blisko mieszkasz Węgorzewa, to być może znasz coroczny jarmark folkloru, w pierwszy weekend sierpnia, zawsze tam zjeżdżamy z przyjaciółmi, na kurczaczka na rynku, na piwo na górce ....:D

    Jesteś Króliczku, bardzo się cieszę, że wpadłeś do mojego domku. :D
    Zapraszam, zapraszam:), domek otwarty nawet jak w polu tyram.xD
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2016
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] Dobranoc , słodkich snów wszystkim życzę
     
  16. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    A zaglądam, zaglądam każdego dnia a Panoramka sobie pływa łódeczką na mazurach :D hahah Dobrze chociaż wiedzieć, że tu ma domek i się odmeldowuje :p
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] Dzień dobry wszystkim . Pochmurno u mnie , ale duszno . Nigdy nie żeglowałam , a Mazury znam słabo , szkoda trochę , bo pięknie tam . Ja to plecaczek , namiot i na pieszo po Polsce .
    Lubię czynny wypoczynek, poznawać nowych ludzi , miejsca , obyczaje . Ewent robicie ? Ja coś tam zaczęłam , doszłam do 4
    zadania i utknęłam na razie , wypadajek zabrakło . Miłego dnia kochani . :D
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień dobry, dzień dobry :)
    Wczorajsze życzenia
    spełniły się tak, że aż zaspałam, tak się słodko śniło. ;)
    Widzę, że Króliczek po nocy kicał tu i tam, do domku zajrzał :D. Dobrze, dobrze. :)
    A co na Twoich polach? Znów tylko marchewka i sałata?xD

    Ewunia, ja też lubię czynny wypoczynek, moją drugą miłością są wędrówki po polskich górach, a ostatnimi laty troszkę zwiedzania innych skrawków ziemi doszło. A evencik robię :), powolutku do przodu, pierwsze całe, drugie i trzecie srebrne, czekam na cytrynkę, a trochę poczekam, bo zaspałam, rzadko kiedy tak długo śpię. ;) Cały czas zastanawiam się dlaczego ta cytrynka biologiczna jest.o_O
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Super , podziwiam w pewnym sensie ludzi , którzy jadąc na urlop tkwią w jednym miejscu , ja to bym szału dostała .
    A cytrynka biologiczna , nie mam pojęcia , bardziej mnie zastanawia czemu w ziemi jest , a nie na drzewie .
     
  20. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    I znów zaglądam co tam u miłej sąsiadki słychać :D

    Na polach to ja mam teraz Pani doktor, jakąś kwaśną odmianę groszu i właśnie obsiałem wszystkie polany :)
    Królik zbiera teraz psikania, szczotki futerkowe, a jak nazbiera to jedzie do spółdzielni w gminie wymienić na pnącze xD

    Miłego dnia ;)