panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. fkamil

    fkamil Komandor forum

    No 8 marca sobie robię święto:).

    Jestem na 99.99% pewny, że nie kupowałem tych pnącz które wkleiłem wyżej.
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm, to nie wiem jak jeszcze były do zdobycia, zbyt wiele tego jest i juz sie idzie pogubić jak i co i kiedy :)
     
  3. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Była i wydaje mi się że w zeszłym roku,dlatego je ma tylko jak zaczynał nie wiedział o nich.
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech idzie sie juz pogubić z tym wszystkim :)
     
  5. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jestem na 99.99% pewny, że nie kupowałem tych pnącz które wkleiłem wyżej.[/QUOTE]
    Kamil pnącza są darmowe tylko itemy na nie płatne
     
  6. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Ciekawe czy jakiś moderator by wiedział czy ja w ogóle powinienem mieć takie pnącza. Bo tak jak wspomniałem wyżej jestem prawie pewien, że ich nie kupowałem.
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    o ile dobrze pamiętam, to na wyprzedaży są tylko itemy, a pnącza dopóki się ich nie zapełni to każdy ma szare, ja tak miałam szare kwiatki rzez prawie dwa lata

    [​IMG]

    a strachy są jeszcze lepsze, bo dają +1 do warzyw przez 24 godziny (reaktywować można też po 48 h)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lutego 2020
  8. fkamil

    fkamil Komandor forum


    To pewnie dlatego mam do nich dostęp. Może kiedyś się trafi wyprzedaż to wtedy uzupełnię braki.
     
  9. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Cały czas mówię że pnącza są darmowe.
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Olga dziś nie nadążam z czytaniem wszystkiego....
     
  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Tu nie chodzi o ciebie,Kamil tego nie doczytał i dlatego cały czas mówił że nie wie skąd ma i że nie kupował.
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    i prawdę pisał, że nie kupował ;)
    ale rozumiem, też jak coś napisze, to zakładam, że wszyscy przeczytali.... a to nie zawsze tak jest...
     
  13. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Tak tylko próbowałam wyjaśnić że nie mógł kupić bo jest darmowe.Ja go rozumiałam że trzeba za nie płacić.
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    i tą problemy komunikacji pisanej, bez patrzenia na osobę...

    -----------------------------
    a co dajecie na wypadajki na jutro?
     
  15. fkamil

    fkamil Komandor forum

    @abc2016
    Dokładnie tak, myślałem, że może jednak w tym 0.01% szansy machnąłem złotówkami i kupiłem, ale Olga mi cierpliwie wytłumaczyła.

    Na wypadajkę sadzę owoc dzikiej róży bo potrzebuję do zadania.
     
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Tak to już jest najważniejsze dojść do celu bez ofiar.
    Hortensje potrzebna do misji,a ostatnio nieżle dała.
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja też hortensję, bo ostatnio było 202/202, zobaczymy czy tym razem też tak będzie...
    z tym, że z grupką JC
    ale moja sąsiadka zrobiła tez hortensję i bez Jasiów i miała 200 i 201/202, więc zupełnie się nie opłacało z tymi Jasiami manewrować....

    teraz tak jeszcze pomyślałam że postawię z 5 magazynów na głównej....
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lutego 2020
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja goryczkę posiałam .
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    już?
    moja hortensja to jeszcze za 4 godziny i odpalę pnącze kwiatkowe albo alchemika (to na to same wyjdzie)
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No wiem , że za szybko , ale potem zapomnę albo coś , a tak rośnie i z głowy .