panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mi brakuje do tego pnącza Lot samolotem , nie trafiłam ,
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ale spoko, wcale nie odebrałam tego za czepianie sie i nawet tak nie pomyslałam :) Tylko sie wytłumaczyłam sama ze dlatego napisałam większość bo właśnie nie wszystkie dają skrzynki :) A tych itemów jest tyle ze sama sie gubię co który daje i co ile godz :)
    Pewnie jeszcze bedzie wyprzedaż niejednokrotnie :)
     
  3. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Co dają to jeszcze potrafię sobie przypomnieć,ale co jaki czas to nie.
     
  4. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Jakby była to bym na pewno kupił i uzupełnił braki, szkoda, że w takich przypadkach nie ma indywidualnych ofert. Bo co za problem dla nich gdybym powiedzmy napisał "potrzebuję itemów z tej serii, albo z innej" poproszę o ofertę indywidualną. Przecież dla nich to tylko piksele za prawdziwe pieniądze. Oczywiście mam na myśli przedmioty które są już naprawdę stare, ale komuś tam brakuje do pnącza, a wysłać się niestety nie da na GT.
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Fajnie by było .
     
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Co jakiś czas dają możliwość zakupu,tylko nie pamiętam czy wszystkich,czy tych co im pasują.
     
  7. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Myślę, że wybranych, ale może to i lepiej. Swego czasu gracze trudzili się aby mieć coś fajnego, wydawali może wtedy pieniądze na super nawóz, Zosię itp żeby zdobyć jakieś rzeczy, a później jakiś banan kupi sobie za parę zł jednym kliknięciem. Wiadomo, że chciałbym mieć, ale to trochę jednak nie fair wobec innych którzy wkładali trud.
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jak zrobią wyprzedaż to zobaczę co zaoferują .
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja tylko te smoki itp to pamietam dokładnie ale większośc tych ze skrzynkami juz ie berdzo :)
    No w sumie to byłby może i dobry pomysł ale wiesz im chyba wystarczy ta wyprzedaż co jakiś czas, wtedy większość osób uzupełnia właśnie braki :)
     
    krasnoludek10, olgs3 oraz fkamil lubią to.
  10. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Wszystkiego mieć nie można, mogłem się wcześniej zainteresować grą to bym teraz kozaczył na forum razem z Wami ;);).
     
  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ja nie przywiązuje do tego wagi,te akurat były z koła.
     
    krasnoludek10, agucha31 oraz fkamil lubią to.
  12. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dziwne tylko z tymi pnączami, bo ja na pewno nie grałem takich eventów, a mam je dostępne. Tylko, że itemów brakuje.

    [​IMG]
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Spokojnie co pewien czas sporo starych rzeczy można jakoś zdobyc lub kupić, za jakiś czas i Ty będziesz mógł sie pochwalić tym z niższym stażem gry :)
    To są wszystko itemy z koła, te na dole ptasie chatki to najstarsze
     
  14. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Pnącza są darmowe dlatego je masz ale musiałeś w tym czasie zacząć grę.
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ale te chatki ptasie to przecież dość stare i juz chyba kilka lat temu było
     
  16. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Konto założyłem 6 marca 2019 roku, dwa dni później zacząłem grać cokolwiek.
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To niedługo święto będzie , rok gry będziesz świętował .
     
  18. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Czas tak leci że wydaję się że to niedawno najstarsze to chyba jest z kwiatami z dyskoróżyczką.
    Pamiętam bo długi czas mi jej brakowało i kupiłam na wyprz
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Tych z koła jest 6 pnączy - imprezowa wejściówka od 1 do 6
    zaczęłam grać jak na kole był przedostatni strach (to jest pnącze 2), pierwszą wyprzedaż kwiatków z pnącza nr 1 opuściłam, bo jeszcze nie wiedziałam, że to się tak przydaje, ale jak było kolejna wyprzedaż to kupiłam kwiatki i 3 brakujące strachy, a całą reszte na pnącza (latarnie, smoki, pojazdy i zjeżdżalnie) to uzbierałam na bieżąco
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO nie pamiętam dokładnie które całkiem najstarsze ale z tych 3 co Kamil ma to chyba te właśnie z chatkami i nie wiem czy nie było ostatnio jakoś wyprzedaży tych pnączy dlatego może ma je Kamil bo inaczej byłoby to niemożliwe
    O właśnie jeszcze te strachy jedno ze starych