panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    :inlove:
    pracowałam do tej pory, tylko wpadałam na farmę, kosiłam i siałam i do moich papierów...
     
  2. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Polecam wpisywanie treści do internetu xD Ja się tak uczyłem i nawet skutecznie ;) Ale to już jak kompletnie nie wiedziałem, co mam zrobić. No i zawsze pozostaje kwestia czy rozumowanie jest poprawne xD
     
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie mam takich wysokich klonów, wszystkie oddałam do misji, zostało i trochę śnieżnych i trójgarbnych
    i jeszcze zwykłe wielbłądy oddałam ostatnio i do zadań i do misji jakiejś i mam tylko ok. 1330 - jutro postawię dwie łąki i będzie od razu więcej
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Hmm, nawet nie wiem skąd je mam. Żeby się nie okazało, że od sąsiadów przyszły.xD

    Rzuć te papiery, jutro też jest dzień. ;):)
     
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja na ustnym egzaminie wstępnym na studia udowodniłem, że trójkąt jest równoboczny, bo jest podobny do innego, który jest równoboczny :)
    Widać było, że egzaminatorowi nie o taki dowód chodziło, ale nie umiał znaleźć luki w rozumowaniu :p
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No trudno jak trzeba .
    Ja tej misji nawet nie zaczęłam .
    Wszystko możliwe - karmę sprzedają i zwierzaki głodne .
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja tam mogę je rzucić, ale na jutro miały być zrobione....

    a ja bardzo lubie wielkbłądy i jak tylko mogłam to sie dorwałam do tej misji i ja zrobiłam (nie do końca), ale w świątyni mumii nie odblokowałam a teraz nie mam bananów, bo kupiłam ostatnio kawę i hibiskus i coś jeszcze, ale teraz zapomniałam co
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja aż 894. xDxDxD
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ale masz trochę wyższych klonów, z tego co pamiętam z eventu z żabami, to potrzebne były wyższe klony, bo to się na wartość ze stodoły oddawało i łącznie to ponad 2,3 mln SG trzeba było oddać, a to żab wychodziło takich zwykłych dobrze ponad 6000 więc kolorowe musiały być

    własnie policzyłam, że w tej chwili mam na niewiele ponad 1 mln SG tych wszystkich wielbłądów
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A dlaczego ten drugi był równobocznyxD ???
    A ja całe, okrągłe 0:p
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja mam 611 i się nie chwalę - o . :)
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jak nie masz zamiaru robić eventu z wielbłądami, to postaw parę klatek, zawsze sprzedasz na rynku... tanie nie będą
     
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dawno to było i nie pamiętam dokładnie, ale przypuszczam, że dlatego, że takim go narysowałem ;)
    A Ty miałeś się uczyć, a nie spamić na forum 8)
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A jutro będzie płacz , bo coś nie poszło .
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Wyspa 301 - teraz zauwazyłam, że Ewcia ma 301 na wyspie. No pięknie :) Gratulacje :inlove:
    a przy okazji wszelkie inne zaległe gratulacje :)
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wiesz - nie ma się co spieszyć z tymi poziomami - coraz więcej milionów tpd trzeba oddać . Dzięki kochana .
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja na wyspie się nawet nie staram, same wchodzą, a na farmie, to i owszem, wybieram to co daje więcej PD jeżeli tak się da
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A ja bardziej się wyspą zajęłam , a farma zaniedbana jest . :)
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    tak patrze na Twoje bałwanki i padający śnieg i stwierdzam, że to na święta tak nie będzie, dziś jest w miarę biało, ale do świąt to zdąży stopnieć całkiem i będzie dość zimna noc, bo nie ma ani jednej chmurki
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z geometrii nigdy nie idzie, ale są poprawy:p
    ni ma zagród, paszy ani pewnie nawet składników na paszę:p Co innego gdyby dali neony tuż przed świętami:):D Ech, te marzenia:oops::inlove::music::oops: