panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    taka oferta to u mnie wisi co chwila nie skorzystałam i nie skorzystam bo dla mnie to za drogo jest-.- jak miałam oferty po 8zł to owszem kupowałam ale dawno ,dawno takiej nie miałam :music:
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Za mało z ofert korzystam i takiej nie dostaje .
     
  3. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Wróciłam,jak bym słyszała lekarza który to samo powiedział mi około godzinę temu jak go się zapytałam o te wyliczenia.
    O brakach to wiem,na szczęście szwagra siostra i jej mąż pracują w hurtowni i mnie je załatwiają.
    Żyły czyste i przepływowe,dawkę leku mam teraz najniższą.
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    u mnie tez wyskakuje (ale by się im znudziło, bo ze dwa lata nie skorzystałam z takiej oferty), ale chyba pierwszy raz jest poniżej 200
    i tak nie kupię...
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A ja bym kupiła , ale nie mam .
     
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Czy warto to już sam sobie musisz Kamil odpowiedzieć.
    Nikt nie siedzi w twoim portfelu,osobiście jak bym ją miała i środki na zakup to wzięła bym i wykupiła manofaktury i menażeriie.
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie masz żadnych ofert na floreny w pakietach?
    u mnie zawsze jakieś były i to tak 2-3 razy w miesiącu, a ta na 3300 florenów z różnymi dodatkami od ponad 2 lat co jakiś czas się pojawia, praktycznie odkąd przestałam kupować floreny i gram tymi z misji i nagród eventowych
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No to pociesze Cie u mnie juz od dawna te wszystkie oferty są za ponad 200 prawie 300zł i tak juz prawie rok czasu nie maleje nic choć nie kupuje :(
    Dokładnie mam juz od dawien dawna te za prawie 300
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    W tej akurat chwili nie .
    Niedawno miałam taką za 14,99 , ale nie skorzystałam , bo już zrobiłam duży zakup wcześniej .
     
  10. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Wiem Olga, po prostu chciałem znać Wasze zdanie.
    Mam tak samo, już dawno nie miałem nic innego, tylko sielanka ;).
     
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to za jakiś czas dostaniesz powtórkę z tej ostatniej i do skutku aż skorzystasz, potem coraz większe
    to nie jest tak, że non-stop mi wisi oferta, wisi dobę, albo dwie i za 7-10-14 dni znowu...
    a nie korzystam już ponad 2 lata z takich ofert, już by im się znudziło....
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja to bym sobie menażerie kupiła , bo mam tylko 1 , a to jest nic przy takim zapotrzebowaniu .
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Nie no u mnie sie zmienia bo są różne nazwy i jedna ze wszystkimi pomocnikami inne z asystentem hodowli jeszcze jedne z czymś tak ale wszystkie ze z 3300 fl no i wszystkie za prawie 300zł
    No niestety mam tak samo juz rok czasu ciągle tylko te za 300zl i nic taniej i też nie korzystam z tej ceny a tu ciągle tylko takie
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja z takiej oferty kupiłam swoje magazyny, bo uzbierać z nagród to się nie da praktycznie, chyba że ktoś ma bardzo chomiczą naturę i zbiera i nie wydaje...
     
  15. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG] Chwalę się,moje zmagania z lnem zakończyły się metodą Norbiego dużym sukcesem,dostałam ostatnie uszlachetnienie
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wychodzi na to , że muszę korzystać z ich ofert , aby tą dużą dostać .
     
  17. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Gratuluje jesteś następna z zaczarowaną szklarnią,muszę się ładnie uśmiechnąć do Norbiego by i mi zaczarował.
    Na to wygląda Ewa bo inaczej to nici.Niektóre z nich są bardzo korzystne.
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nigdy na nie zwracałam uwagi , a okazuje się , że to był błąd .
    Ale to nie szkodzi , szybko go naprawię .

    Iza - gratuluję .xD
     
    Ostatnie edytowanie: 4 lutego 2020
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    gratulacje
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    tej 3300 nie kupiłam nigdy, taką za 1100 to pamiętam, wydawało mi się że będę miała nie wiadomo ile florenów, ale człowiek wydaje im ma więcej, to więcej wydaje na bzdury....
    warto kupić magazyny i takie jaja co dają +1 a jak komuś zależy na PD to sowy, cała reszta to nie ma większego znaczenia...