panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    U mnie nie ma promocji na floreny:(;):p
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To chyba dobrze , droga ta oferta .
     
  3. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    A propos jeżyków ;) choć nie takich o jakich piszecie.

    Dziś ósma klasa miała próbny egzamin i chyba w końcu się wystraszyli :inlove: i może zaczną się uczyć -.-
    Ale pomijając matematyczne aspekty, to próbowali mi wmówić że chyba jakiś nieogarnięty matematyk (w domyśle chodziło o mnie rzecz jasna xD ) układał zadania, bo w zadaniu, gdzie trzeba było porównać prędkości zwierząt: był jerzyk przez RZ, a przecież jeż pisze się przez Ż, czyli powinno być jeżyk xD


    Jak powiedziałam im, że jerzyk (przez RZ) to ptak, to nagle wybuchnęli z pretensjami:
    to pani jest matematykiem czy ornitologiem? xD :cry:xD
    Zawsze jest zdziwienie, gdy nawiążę na lekcji do innego przedmiotu. Czy matematyk może się znać tylko na matmie?
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  5. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Nie wiem czy chciałbym być w tym zacnym gronie. Pozwól, że pokażę Ci jak wygląda:
    [​IMG]

    Pytam bo już od wielu tygodni mam taką samą. Chciałbym kupić floreny, ale 200zł to za dużo na jednorazowy zakup. Gdyby to była o połowę tańsza oferta, ale bądźmy fair i niech dadzą połowę tego co na obrazku wyżej to bym się skusił, ale 200 to trochę za dużo.
    Żadnej nie masz?

    @grakula16 no jakby miała być taka jak tutaj to w sumie nic nie tracisz :)

    @ania1713 zdążyłem już zapomnieć o tych cudach, a Ty mi tu przypominasz :) moja silna wola jest wystawiana na próbę :)
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Sielanka i 3300 florków za dwie stówy to jakaś mega promocja jest.
    Takie oferty zwykle chodzą po 280 ;)
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    W tej chwili nie mam .
    co jakiś czas się pojawiają , ale dużo tańsze .
     
  8. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Zapytałem bo myślałem, że wszyscy mi tu fajnie napiszą, że olaboga jak drogo, kto to wymyślił, a tu się okazuje, że warto kupić i mnie portfel świerzbi ;).

    Weź mi babciu wyślij ofertę na sowę, chętnie sobie ją kupię, jak Ty nie chcesz ;);).
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Pewnie cały czas jestes na p/zakrzepowych(po urazie lub unieruchomieniu po lekach)wyliczają ryzyko na podstawie USG,dopplera i INR,wtedy zwiększają dawkę albo zmienają leki,wszystkie drobnocząsteczkowe heparyny są podawane w injekcjach podskórnych,teraz coraz wiecej nowoczesnych leków jest doustna ,ale bardzo trudno z otrzymaniem są braki w aptekach.:(
    Kamil oni dokładnie wiedzą ,kiedy do Ciebie taką super oferte skierowac ,ale ćwicz silną wolę to będzie jeszcze lepsza w sensie tańsza.Natomiast jak kupisz to umarł w butach:p

    Najlepiej ,żebyś sie znała tylko na dodawaniu w zakresie tysiacaxD
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Takie oferty to już od paru lat chodzą ;)
    Zwykle się zaczyna od malutkiej i później rośnie... ale ostatnio ta najdroższa potrafi się zasiedzieć, u mnie ze dwa tygodnie wisiało coś właśnie za 280 i dopiero niedawno system się poddał.
    3300 florków z maszynami na miesiąc dawniej się wabiło "Pomocne ręce" i w sumie to była całkiem korzystna oferta - więc ta "Sielanka" jest tym bardziej korzystna, jeśli kosztuje 200 a nie 280.
    Ja takich nie biorę, bo ani maszyny, ani takie kwoty we florkach nie są mi potrzebne... ale wiem, że ludzie to lubią ;)
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    nie mam w tej chwili żadnej oferty , przecież pisałam .
     
  12. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Ćwiczę, ale liczyłem, że mi tu wszyscy napiszą, że co to za drożyzna, a tu każdy chwali :p

    Ale chodziło mi o te tańsze które czasami dostajesz ;).
    Nie będę ukrywał, że mi się podoba, ale to jednak 200 zł. U mnie się nie wymienia oferta w ogóle. Jak się kończy Sielanka to nie mam żadnej, aż za jakiś czas wyskakują mi, że hejjjjj czy masz ochotę na sielankę....znowu? i tak ciągle. No i nie wiem co zrobić.
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    jesli nie masz takiej potrzeby , to nie kupuj .
    Mi takiej oferty nie dali jeszcze , więc nie mam takich rozterek .
    Ja dosyć często robię zakupy , ale za mniejsze kwoty .
     
  14. fkamil

    fkamil Komandor forum

    No właśnie gdybym ja te mniejsze kwoty miał to bym chętnie kupił.
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To nie jest tanio, fakt - ale dla człowieka, który i tak kupuje maszyny, a dodatkowo robi sporo zakupów w grze (typu rozmaite tajemniczości), to jest chyba atrakcyjna oferta.
    Nie namawiam zresztą ;)
    Tym bardziej, że im więcej masz florków, tym szybciej je wydajesz ;)
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    ale ja nie zawsze z promocji kupuję .
    Były skrzynki , poszłam kupiłam kartę , florki i miałam na kupno .
     
  17. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Ostatnie zdanie to święte słowa, dokładnie tak mam. Wstrzymuję się i idę z psem na spacer, może mi wywieje ten pomysł z głowy.

    Ciekawe jak wygląda przypisywanie indywidualne ofert do użytkowników i czym sobie zasłużyłem na taką ofertę.
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tego nie wiem .
    Ja robię zakupy jak mam taką potrzebę , nie patrzę wtedy na ich oferty .
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    bo już kupiłeś wszystkie tańsze, ta jest największa i zwykle kosztowała 239,90, a teraz jest tańsza, a jak kupisz przez paysafecard to dostaniesz 165 florenów więcej, absolutnie nie namawiam, ale to jest tanio, bo wychodzi za same floreny po niecałe 6 gr za jednego florena, już nie liczę tych dodatków....
     
    Ostatnie edytowanie: 4 lutego 2020
  20. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Wstrzymam się jeszcze bo ta oferta i tak mi ciągle wyskakuje, a mam jeszcze pomocników i tak, widzę, że nie jest taka zła.