panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Też tego nie rozumiem - w tym tygodniu mam masę kartkówek i sprawdzianów-.- Jutro z niedobrej, oprócz nauczania potrzebnej w życiu logiki nieprzydatnej geometrii:cry: Idę się uczyć:cry: Chociaż i tak pewnie pałkę dostanę:p
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ewuś ja go nie straszę , ja go ostrzegam ;)xDxD
    **************​

    I jak Wam wszystkim idzie w ''pełni'' mi jakoś wolno i za dużo to nie posieję do misji , a chciała bym ukończyć już ''czary -mary ''
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nawet nie ruszam jej z lenistwa a ziemniaki dalej stoją na polachxD Ta zima uśmierci chyba moje życie farmerskie i pozytywne nastawienie do pogody i świata:cry:
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie smutaj Tomuś - babcia da czekoladkę na pocieszenie [​IMG]
    Aga - Ty się przyznaj - zazdrosna jesteś - ale o babcię nie musisz .
     
  5. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Grunt to optymizm i pozytywne nastawienie :D Więc ucz się ucz!!!

    A tak w ogóle to dobrywieczorek ;) przyszłam sobie odsapnać i odpocząć, nogi rozprostować.
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kobieto - ty umiesz faceta pocieszyć:inlove:
     
  7. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    A żeby się wszystko dobrze poukładało :)

    No właśnie! Ja to się lubię przytulać xD

    Ja właśnie niezbyt, bardziej mam tak, że wpadam w nastrój taki, ale rzadko płaczę. No ale czasami trzeba xD
    Geometrii też nigdy nie lubiłem, ale da się nauczyć ;) A z czego masz? Konkretnie proszę :D Materiał z liceum to dla mnie nieco przedszkole teraz xD xD Niestety :cry:
    Świetnie xD xD xD
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Rozszerzenie z czworokątów z geometrii płaskiej - powiedziałbyś przy ich rozwiązywaniu "Ale kosmos!" bo rozwiązujesz je, rozwiązujesz i końca nie widać jak w odkrywaniu kosmosu:D
     
  9. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Obstawiam, że przy tym wszystkie twierdzenia sinusów, cosinusów, podobieństwo, Tales, trygonometria? xD
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jak każda babcia Tomuś .
    Chcesz misia ?[​IMG]
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ależ oczywiściexD To i do Piotra i Ewci;)
     
  12. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Z chęcią! xD xD

    No to powodzenia, szczególnie z dowodami ;) xD Brrr, nienawidzę tych geometrycznych :(
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Co jest tygodniowym prezentem w Mikołajowym kalendarzu? Jakoś nie mogę się dowiedzieć. Ktoś otworzył?
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Kupon na kombajn 48h
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki, to otwieram. :D
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Sobie wielbłąda - mumię odblokowałam w świątyni i 6 śnieżnych mam - cosik mało . :oops:
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nikt ich nie lubi:p Do tej pory nie wiem jak udowodnić, że coś jest prostokątemxD
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dobrze, że mówisz, też do świątyni poleciałam. xD A na drzewo też mam się wdrapać ? ;):)
    Mam pojedynczego archeologa, mumię, trójgarbnego i alpakę. Jakoś alpaka zawsze kojarzy mi się z alpagą. ;)xD
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    na drzewie nie ma wielblądów

    no i dobry wieczór :)
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Na drzewie nie ma z wyspy - no co Ty !
    Burżujka normalnie .

    Witaj Zosiu !