panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie wiedziałam nawet, ale te drzewa fasolodowe to na wyspie rosną, a u mnie w pasku 5 potencjalnych fasolodówek stoi.;)
    Brałam pyszności, jedno losowanie 3 florki, więc można poszaleć.;)xD
     
  2. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Bo mu się myli z którego konta pisze jak tak biega zaloguj wyloguj ;)
    I ryczę ;) ;) ;) w punkt ;)
    Jak to pustki?! i nic nie mówiłaś na GT..... no to na next (następny) trzeba Ci te poletka czymś zapakować!
    podstawy programowania to już w 1 klasie mojej pannie zapodali - na szczęście w formie zabawy. Swoją drogą jej się bardzo podoba. Dla maluchów jest kilka fajnych gier opartych na programowaniu- sama je lubię :)
     
    Ostatnie edytowanie: 30 stycznia 2020
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    spokojnie , zapełnią się z czasem . mi się nigdzie nie spieszy .
     
  4. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    kręciłam kołem rano i nic :)lepiej na noc niż wcale:p
    u Nagietka byłam wydalam prawie 50 Fl i nie trafiłam na mnożnikowe
    idę obejrzeć co zdobyłam:)

    .
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U Nagniotka kręciłaś pojedynczo czy hurtem?
     
  6. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Właśnie trochę taki paradoks z tym jest. W kl.1-3 wprowadzili programowanie, w 4-8 (z tego co mi wiadomo) nie ma. Trochę szkoda, bo mogłoby to być pociągnięte. Ja w 1-3 nie mogę uczyć :) więc w sumie wyszedł mi skrót myślowy z tą szkołą średnią i programowaniem
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Ja próbuje go zachęcić, by się rozkręcił, czytam o ładnych utworach;), bajkach, domkach bez klamek- podoba mi się ten pomysł xD- to może być ciekawe doświadczenie, może bym pogadała, przy niejednym stoliku :p
    xDdobre
    a kojarzycie tekst z filmu wkręceni? " a ja? no kim ja będę?" xD
    nie kuś xD

    Idę poczytać dalej, co mnie jeszcze ominęło :D

    Dobry :)
     
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ech te zasady... No ale są.
    Tłumaczonko poproszę w ich imię 8)

    Przypomnij się na sówce. Młoda mi mówiła, że jest jakaś super książka o programowaniu dla takich maluchów. Podpytam ją,jaki dokładnie ma tytuł. :)
     
  9. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    kręciłam po 6 4razy

    .
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Hmm, a inni w drodze donikąd to mogą.:(
    Kręciłam pojedynczo i nic mi nie chciał dać, a potem poleciałam x10 i dał chomiczą, nieumarły i tą wieczną małpkę.:)
     
  11. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Coś to za dużo masz szczęścia ostatnio Ela, w szklarni masz znajomości to mogę zrozumieć...ale i u Nagietka też masz kogoś od siebie. Podobno nie ma żadnej mafii...
     
  12. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    poszłam dokręciłam 10 pojedynczych i tez nic :)

    .
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pojedynczych nie warto , nic nie dają z itemami.
     
  14. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Ja po kilka czyli 5 nie trafiałam ale jak na koniec chyba 20 wrzuciłam to nawet parasolkę dało :) cudne one są
    nawet jakiś taki projekt robili...wisi na korytarzu :) dzieciaki się do takich zabaw naprawdę garną i szkoda, że przerwa potem jest - nawet nie wiedziałam....no ale ja dopiero pierwszak jestem ;)
    Na szczęście nieletnia po mamie cyferki kocha ufff ;) chwilami mnie bardzo zaskakuje bo nie wiem skąd ona to wie ;)
    Podpytaj - zaraz jak nie padnę skrobnę (najpierw tłumaczenie ogarnę ) bo ja chętna jestem na takie rzeczy. Super do zabaw są nanoroboty - w przedszkolu jeszcze Pani im przynosiła - przy okazji bardzo chętnie uczyli się i kierunków i liczenia ;) ale dla mnie za drogie na razie toto. Kupiłam pannie takiego prostego robocika pod choinkę - plansza z puzli tak z metr na metr i różne obrazki, domki - programuje się go by doszedł w odpowiednie miejsce- wersja trudniejsza ma np coś po drodze zebrać (na głowie strzałkami się naciska dwa razy prosto, w prawo, lewo itd i dopiero na koniec jest przycisk ok- czyli tu oznacza zasuwaj - fajne)
    Sąsiad tu sama mafia ;)
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Babcia w mafii , no to się doigrałam na stare lata .:p
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    "Wszyscy jesteśmy podejrzani" :p- Joanna Chmielewska- polecam, fajnie się czyta :p xD
     
  17. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Mam chyba wszystko Chmielewskiej co dało się zakupić :) uwielbiam jej poczucie humoru
    Ciiii bo się wyda ;)
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    nic nie mówię , milczę .;)
     
  19. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Ja już chyba padam dziś - prawie sobie oazki zebrałam - już wlazłam by klik zrobić bo co się ten smoczek tak marnuje no.... echhhh
    Kolorowych wszystkim
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Szklarnie Norbi zaczarował, a u Nagietka to ja powinnam mieć takie szczęście, że z każdej skrzynki powinnam dostać parasolkę, tak się składa że znam go od podszewki, glukozydy, glukuronozydy, kwas oleanolowy. Też żeśmy go nagniotkiem przezywali.:pxD